23/24 PAŹDZIERNIKA, WARSZAWA

ZJAZD INWESTORÓW

RYNKU PIERWOTNEGO

Zapraszamy absolwentów szkoleń Flip na Pierwotnym oraz wszystkie osoby zainteresowane inwestowaniem na rynku pierwotnym!

flipnp 2

23/24 PAŹDZIERNIKA, WARSZAWA

Nie jesteś naszym absolwentem? Nic nie szkodzi! Na event zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rynkiem pierwotnym.

Zjazd Inwestorów Rynku Pierwotnego

Nie przegap okazji do zdobycia cennych kontaktów, dawki motywacji do inwestowania na rynku pierwotnym oraz poszerzenia swojej wiedzy. Zjazd Inwestorów Rynku Pierwotnego to dwa dni przepełnione pogłębionym networkingiem, wykładami ekspertów z branży inwestycyjnej i atmosferą wzajemnej inspiracji. W trakcie wydarzenia poznasz aktualne trendy rynkowe, case studies absolwentów szkoleń i dowiesz się, jak jeszcze efektywniej zarządzać własnym kapitałem.
Nie może Cię zabraknąć!

Maciej Welman i Patryk Sołtysiak, Flip Na Pierwotnym

CZEKAJĄ NA CIEBIE

KONTAKTY

WIEDZA

INSPIRACJE

DSC07069
DSC06927

DO WYDARZENIA POZOSTAŁO:

  • 00DNI
  • 00GODZIN
  • 00MINUT
  • 00SEKUND

WYJĄTKOWI PRELEGENCI

Projekt bez tytulu 2021 08 10T180038.310

Maciej Welman

Nazywam się Maciej Welman i pełnię rolę CEO w projekcie Flip Na Pierwotnym. Jestem absolwentem kierunku zarządzanie i marketing, natomiast swoja drogę życiowa związałem z biznesem w branży nieruchomości. Moja przygoda z inwestowaniem na rynku pierwotnym trwa nieprzerwanie od 2013 roku. W swoim portfolio mogę pochwalić ponad 70 flipami, a także przekazaniem wraz z moim wspólnikiem Patrykiem oraz zespołem FNP przeszło 550 okazji inwestycyjnych.

Patryk Sołtysiak

Nazywam się Patryk Sołtysiak – CEO Flip Na Pierwotnym. Podobnie, jak w przypadku Macieja – wspólnika w tym projekcie, moje wykształcenie nie pokrywa się z branżą, w której pracuje. Nie mogło być inaczej – flipowanie na rynku pierwotnym to zawód wschodzący przyszłości, a zarazem niezwykle dynamicznie rozwijający się biznes. “Cena jest tym co płacisz, wartość tym co otrzymujesz” to cytat Warrena Buffeta, który definiuje moje podejście do flipowania. Moje doświadczenie budowałem na rynku wtórnym, a następnie rozwinąłem skrzydła na rynku pierwotnym co zaowocowało już przeszło 100-ką flipów na moim koncie inwestorskim.

Projekt bez tytulu 2021 08 10T180054.672
wojciech orzechowski 1

Wojciech Orzechowski

Biznesmen, Inwestor, Deweloper, Rentier, Mentor, Autor książek.
Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.PL®.
oraz organizator konferencji dla inwestorów MARATON WIWN.PL®.
Autor bestsellera „Zarabiaj na Nieruchomościach” oraz książki „Wszystko o FLIPACH – 200 Pytań do Eksperta”.
Twórca Symulatora inwestowania w nieruchomości – „Rentier®”.
Wydawca kwartalnika Strefa Nieruchomości®
Współwłaściciel firmy deweloperskiej revisithome.pl
Deweloper, 7 realizowanych projektów dewelopersko/renowacyjnych w Łodzi o wartości przekraczającej 200 mln zł / 50 mln euro – 100kamienic.pl. Współwłaściciel agencji nieruchomości Gut.pl.

Dariusz Kusper

Jestem przedsiębiorcą ze stażem w różnych branżach, jednak dopiero po rozpoczęciu działalności na rynku nieruchomości zrozumiałem, że jest to droga dla mnie. Początkowo nie byłem przekonany do rynku pierwotnego. W 2017 roku trafiłem na szkolenie do FNP. Dosyć szybko dostrzegłem różnice pomiędzy rynkiem pierwotnym i wtórnym oraz zalety płynące z reguł którymi rządzi się ten pierwszy. Wypracowałem mechanizmy dzięki którym mogę realizować kilkanaście inwestycji jednocześnie, planować inwestycje na 2 lata do przodu raz pozyskiwać nowych inwestorów. A co dla mnie najważniejsze – mam czas dla siebie oraz bliskich.

dariusz kusper
wojciech wozniczka

Wojciech Woźniczka

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC. Autor bestsellera NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach i kilku innych książek o sprzedaży i negocjacjach. Od ponad 15 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 16000 uczestników z przeszło 170 firm. Pracował, jako zawodowy negocjator pomagając swoim klientom w zakupie mieszkań, kamienic, lokali użytkowych czy hoteli. Na co dzień sam inwestuje, wynajmuje, podnajmuje, flipuje  oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości.

Arkadiusz Kaznowski

Przedsiębiorca, który zaczynał od zera. Doświadczony w wielu branżach (także e-commerce). Inwestor na giełdzie oraz rynku kryptowalut. Pasjonat ryku nieruchomości. Na swoim koncie ma ponad 50 zrealizowanych flipów na rynku pierwotnym, z czego 14 jest aktualnie w obrocie.

arkadiusz koznowski
natalia drysiak

Natalia Drysiak

Trener sprzedaży, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja zawodowa nr 22249, członek Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami WSPON, szkoleniowiec z technik sprzedaży nieruchomości i negocjacji oraz nawiązywania relacji pośrednik-klient, związana z branżą rozwoju osobistego. Przedsiębiorca, czynny pośrednik od ponad 10 lat, menadżer grup sprzedażowych ds. nieruchomości, w życiu sprzedała oraz uczestniczyła w procesie sprzedaży przy ponad tysiącu transakcji, zbudowała kilkanaście zespołów doradczo-sprzedażowych

+ gość niespodzianka

BILETY

Nie jesteś naszym absolwentem, ale chcesz uczestniczyć w evencie i wkroczyć do świata rynku pierwotnego? Zapraszamy Cię do udziału w roli gościa! 

DLA GOŚCI

Projekt bez tytulu 2021 09 01T152257.671

CENA: 740 zł brutto

DLA ABSOLWENTA

Projekt bez tytulu 2021 08 10T164308.784

CENA: 615 zł brutto

BILET VIP

Projekt bez tytulu 2021 08 10T165055.283

CENA: 2460 zł brutto

LIMIT: 15 MIEJSC
AKTUALNIE DOSTĘPNYCH: 7

Masz pytania dotyczące wydarzenia? Wyślij do nas wiadomość!

TERMIN:

23/24 października

MIEJSCE:

Warszawa, Renaissance Warsaw Airport Hotel

Masz pytanie?
Wyślij do nas wiadomość lub wypełnij formularz kontaktowy.

e-mail: kontakt@flipnapierwotnym.pl

kontakt telefoniczny: 
Justyna Szachnowska +48 575 290 024
Karolina Pawlak +48 791 317 440

**dodatkowy koszt przekazania okazji inwestycyjnej wynosi 12000 zł netto

    Do zobaczenia w Warszawie!

    Copyright Flip Na Pierwotnym | Polityka Prywatności | Regulamin Wydarzenia