BEZPŁATNY WEBINAR

Podatkowy Polski Ład

wpływ na nieruchomości
i przedsiębiorców handlujących mieszkaniami. Jak go zminimalizować?

18 STYCZNIA

GODZINA 19:00

PPP 9402 square

MACIEJ WELMAN

INWESTOR, CEO FNP

PPP 9426 square

PATRYK SOŁTYSIAK

INWESTOR, CEO FNP

IMG 7071 square

GRZEGORZ GRABOWSKI

ZAŁOŻYCIEL KANCELARII
WYNAJMISTRZ.PL

DO WEBINARU POZOSTAŁO:

  • 00DNI
  • 00GODZIN
  • 00MINUT
  • 00SEKUND

W TRAKCIE SPOTKANIA DOWIESZ SIĘ:


  1. Jakie będą kluczowe zmiany dla pracowników, przedsiębiorców i inwestorów w nieruchomości?

  2. Jakie są opcje dzięki którym przedsiębiorcy/flipperzy będą mogli zminimalizować wpływ Polskiego Ładu?

  3. W jaki sposób policzyć i wybrać właściwą formę prowadzenia firmy na kolejny rok, żeby zminimalizować wpływ Polskiego Ładu?

GOŚĆ SPECJALNY

GRZEGORZ GRABOWSKI

Założyciel i współwłaściciel Kancelarii księgowo-podatkowej Wynajmistrz.pl. Biuro początkowo skupiało się na obsłudze klientów prowadzących najem, podnajem, handel lokalami mieszkalnymi, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne. Obecnie obsługuje wiele branż, m.in. e-biznes (w tym e-commerce), szkolenia, media, reklama, doradztwo, IT, prawniczą i wiele innych.
Grzegorz jest również autorem poczytnego bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami, ich rozliczaniem i podatkami, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym, fliperom i innym podmiotom działającym w branży nieruchomości. Wydał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy.
Oprócz tego prowadzi tematyczne wykłady i szkolenia, tworzy kursy online dla inwestorów oraz przedsiębiorców, sam inwestuje w nieruchomości.

IMG 7071

WEBINAR POPROWADZĄ

PPP 9426 1

PATRYK SOŁTYSIAK

Nazywam się Patryk Sołtysiak – CEO Flip Na Pierwotnym.  “Cena jest tym co płacisz, wartość tym co otrzymujesz” to cytat Warrena Buffeta, który definiuje moje podejście do flipowania. Moje doświadczenie budowałem na rynku wtórnym, a następnie rozwinąłem skrzydła na rynku pierwotnym co zaowocowało już przeszło 100-ką flipów na moim koncie inwestorskim.
PPP 9402 1

MACIEJ WELMAN

Nazywam się Maciej Welman i Pełnię rolę CEO w projekcie Flip Na Pierwotnym. Moja przygoda z inwestowaniem na rynku pierwotnym trwa nieprzerwanie od 2013 roku.
W swoim portfolio mogę pochwalić ponad 70 flipami, a także
przekazaniem wraz z moim wspólnikiem Patrykiem oraz zespołem FNP przeszło 500 okazji inwestycyjnych.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR
Webinar “Podatkowy Polski Ład – wpływ na nieruchomości i przedsiębiorców handlujących mieszkaniami. Jak go zminimalizować?” z gościem specjalnym – Grzegorzem Grabowskim – odbędzie się 18 stycznia o godzinie 19:00.

Limit miejsc:

200 osób

Do zobaczenia we wtorek 18.01 o godzinie 19:00!