O NAS

Poznaj naszą misję i wartości

Nasza misja

Uważamy, że rynek pierwotny stanowi złoty środek dla inwestorów pragnących maksymalizować zyski przy minimalnym zaangażowaniu.

Nasza misja to kierowanie inwestorów, przedsiębiorców i specjalistów ku najlepszej wiedzy i okazjom, które nie tylko oszczędzają im czas, ale także maksymalizują pewność atrakcyjnego zwrotu.

Maksymalizacja zysków z minimalnym zaangażowaniem:

Wierzymy, że każdy inwestor powinien dążyć do optymalizacji swojego zaangażowania czasowego i kapitałowego, aby osiągnąć maksymalny zwrot z inwestycji. Rynek pierwotny oferuje taką możliwość, a my pomagamy w jej realizacji.

Pewność i bezpieczeństwo:

Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom okazji inwestycyjnych, które gwarantują pewność sprzedaży z zyskiem. Chcemy, aby nasi klienci mieli pewność, że ich inwestycje są bezpieczne i przynoszą oczekiwane rezultaty.

Edukacja i wsparcie:

Uważamy, że edukacja jest kluczem do sukcesu w inwestowaniu. Dlatego stawiamy na ciągłe kształcenie naszych klientów, dostarczając im wiedzę i narzędzia niezbędne do skutecznego inwestowania w rynek pierwotny.

Zrozumienie i dostosowanie:

Rozumiemy różnorodność naszych klientów - od doświadczonych inwestorów, po przedsiębiorców i specjalistów. Dążymy do dostosowywania naszych usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta, aby sprostać ich oczekiwaniom.

Innowacyjność i rozwój:

Jesteśmy przekonani, że rynek pierwotny to przyszłość inwestowania w nieruchomości. Dlatego nieustannie poszukujemy nowych okazji i rozwiązań, które pozwolą naszym klientom osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Współpraca oparta na relacjach:

Kluczowe dla nas jest, tworzenie trwałych relacji z klientami. Wierzymy, że tylko dzięki wzajemnemu zaufaniu możemy osiągnąć najlepsze wyniki i pomóc naszym klientom w realizacji ich zysków z inwestycji.

Poznaj NAS BLIŻEJ I nasze wartości:

Social Media

Zaobserwuj nasze profile, by być zawsze na bieżąco z wydarzeniami z rynku pierwotnego.

Wydarzenia

Jesteśmy obecni na wielu konferencjach, wydarzeniach i spotkaniach branżowych, zarówno jako prelegenci, jak i uczestnicy. Sprawdź, gdzie możesz nas spotkać w najbliższym czasie.

Zjazd inwestorów

Cyklicznie organizujemy Zjazd Inwestorów Rynku Pierwotnego - najbardziej merytoryczną konferencję w branży. Sprawdź, kiedy odbędzie się kolejny zjazd.

NASZ ZESPÓŁ

Patryk Sołtysiak

Jako CEO Flip Na Pierwotnym, moim celem jest nie tylko osiąganie zysków, ale przede wszystkim dostarczanie wartości moim klientom. Kieruję się zasadą, że inwestowanie w nieruchomości to nie tylko transakcje, ale przede wszystkim budowanie trwałych relacji i zaufania. Moje doświadczenie, zdobyte początkowo na rynku wtórnym, pozwoliło mi przejść na wyższy poziom inwestowania na rynku pierwotnym, gdzie z sukcesem zrealizowałem ponad 100 projektów.

blank
Maciej Welman

Nazywam się Maciej Welman i pełnię rolę CEO

w projekcie Flip Na Pierwotnym. Moja przygoda

z inwestowaniem na rynku pierwotnym trwa nieprzerwanie od 2013 roku. W swoim portfolio mogę pochwalić się ponad 140 flipami, a także przekazaniem wraz z moim wspólnikiem Patrykiem oraz zespołem FNP przeszło 1600 okazji inwestycyjnych.

blank
Karolina Pawlak

Mój zakres działań w FNP cechuje wielozadaniowość, ale celem nadrzędnym jest stała analiza pierwotnego rynku nieruchomości w największych miastach kraju. Odpowiadam za pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach deweloperskich i ich cenach. Jestem również odpowiedzialna za kontakt z osobami zainteresowanymi uczestnictwem w naszych szkoleniach oraz szczegółową prezentację oferty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doradztwie i obsłudze klienta pomagam w wyborze odpowiedniego produktu

i dbam o budowanie pozytywnych relacji z przyszłymi

i obecnymi uczestnikami warsztatów. Prywatnie jestem

miłośniczką sportu, podróży i dobrego jedzenia.

blank
Jakub Dziabaszewski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, gdzie ukończyłem kierunek zarządzanie

i specjalizację Zarządzanie Inwestycjami

i Nieruchomościami. Doświadczenie zawodowe zdobywałem, sprzedając mieszkania na rynku pierwotnym nieruchomości w Poznaniu i okolicach.

W zespole Flip na Pierwotnym odpowiadam za analizę rynku, negocjowanie warunków zakupowych

z deweloperami oraz kompleksową obsługę inwestorów naszej firmy. Wolny czas wykorzystuję na spacery

z moimi dwoma jamnikami. Lubię również spędzać czas w lesie i oglądać mecze piłki nożnej, często

z perspektywy trybun.

blank
Przemysław Przybylak

Całe życie zawodowe, jestem związany z branżą nieruchomości. Bogaty wachlarz doświadczeń wykorzystuje także w firmie FNP zajmując się analizowaniem rynku mieszkaniowego oraz pozyskiwaniem okazji inwestycyjnych. Poruszanie się na rynku nieruchomości nie jest łatwe, dlatego swoją wiedzą chętnie dzielę się z innymi.

blank
Karolina Klimek

Z nieruchomościami związana jestem od 10 lat, pracując w firmie deweloperskiej zdobyłam doświadczenie

w Dziale Sprzedaży i Marketingu oraz w Dziale Operacyjnym. W firmie FNP zajmuję się analizowaniem rynku nieruchomości, wyszukiwaniem i przekazywaniem okazji inwestycyjnych oraz negocjowaniem warunków współpracy z deweloperami. W wolnych chwilach trenuję sztuki walki i poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychologii. Te zainteresowania pozwalają mi rozwijać takie cechy jak m.in. współpraca i sumienność, które pozwalają osiągać sukces w inwestowaniu.

blank
Maciej Klaczyk

Maciej, lat 33. Tata 6 letniej Gabrysi. Totalny maniak piłki nożnej. W pracy z klientem od początku kariery zawodowej. W branży nieruchomości od 2014 roku jako specjalista ds sprzedaży i pełnomocnik wielu spółek. Prawdziwe emocje i relacje z klientem są dla mnie nie mniej ważne niż cyfry w tabeli.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

jAK MOŻEMY cI POMÓC?

wYBIERZ ŚCIEŻKĘ, KTÓRA NAJLEPIEJ cIĘ OKREŚLA

Dopiero zaczynasz

Jesteś początkującym inwestorem i chcesz skrócić swoją ścieżkę do pierwszej transakcji?

Masz już za sobą kilka transakcji

Masz doświadczenie w obrocie nieruchomościami i poszukujesz sprawdzonych okazji inwestycyjnych, żeby zaoszczędzić swój czas?

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAK W 2023 ROKU INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z MINIMALNYM WKŁADEM I ANGAŻUJĄC NIEWIELE CZASU

blank

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Jak inwestować mając tylko 10% wkładu?

Jak osiągnąć nawet 150% zwrotu z inwestycji?

Gdzie szukać mieszkania z rynku pierwotnego, żeby zrobić na nim najlepszy zysk?

Dlaczego flipujemy tylko na rynku pierwotnym?

Zobacz nasz blog:

blank
Jak zbudować zdolność kredytową?
Każdy, kto starał się o przyznanie kredytu spotkał się z pojęciem "zdolność kredytowa". Banki nie udzielają kredytów pochopnie, a na decyzję w sprawie kredytu ma wpływ wiele czynników. Przed przyznaniem kredytu bank weźmie pod uwagę zdolność kredytową osoby ubiegającej się o kredyt. Mieszkanie na kredyt to rozwiązanie, na które decyduje się wiele osób.
blank
Kredyt hipoteczny, czym jest i jak go uzyskać?
Kredyt hipoteczny da możliwość zakupu nieruchomości każdej osobie, która ma zdolność kredytową. Bank zabezpiecza kredyt hipoteką ustanowioną na nieruchomość, czyli wpisem do księgi wieczystej. Kredyt hipoteczny to produkt bankowy, z którego wg danych BIK korzysta ponad 2 mln klientów. Co to jest kredyt hipoteczny? Kredyt hipoteczny to rodzaj pożyczki, która zabezpieczona jest hipoteką. Dla banku […]
blank
Czym jest flipping mieszkań?
Słowo flip pochodzi od angielskiego zwrotu "house flipping", a ideą flipowania jest zakup nieruchomości i sprzedanie jej z zyskiem. Wartość mieszkania podnosi się np. dzięki wykonaniu remontu lub zwiększeniu ilość pokoi. W niektórych sytuacjach wystarczy odświeżyć mieszkanie, aby móc podnieść cenę nieruchomości. Flipowanie to coraz częściej stosowana forma inwestowania pieniędzy. Czy warto inwestować w nieruchomości? […]

Masz pytania? Napisz do nas

blank
×
×

Koszyk