0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne
Kim jesteśmy?
Cześć! Nazywamy się Patryk i Maciej i… Pomożemy Ci pomnożyć Twoje oszczędności!
Profesjonalnie zajmujemy się inwestowaniem w nieruchomości już od kilku lat – dobrze znamy rynek i wiemy, jak oraz w co warto inwestować. Na własnej skórze przekonaliśmy się, ile zysku może przynieść flipping. Czasem przerastał on nawet nasze najśmielsze oczekiwania.

Patrząc na to, ile ludzi próbuje oszczędzać, bierze nadgodziny po to, aby zarobić parę groszy więcej, kosztem czasu dla bliskich i dla siebie, postawiliśmy, że nie będziemy trzymać tej całej wiedzy tylko dla siebie. Właśnie dlatego stworzyliśmy szkolenie, na którym zdobędziesz wiedzę potrzebną do pewnego i bezpiecznego inwestowania, dzięki któremu możesz dorobić się konkretnych oszczędności.
Cześć, tu Patryk! Opowiem Ci, jak to wszystko się zaczęło…
Oto nasza historia:
W 2014 roku zaczęła się moja przygoda z inwestowaniem, lecz na rynku wtórnym, którego kurczowo się trzymałem...
W ogóle nie brałem pod uwagę inwestycji na rynku pierwotnym, do którego namawiał mnie, doświadczony już w tym temacie, Maciej. Skutecznie go zbywałem, czułem się bezpieczniej na „znajomym terenie”.
Pozostawałem niewzruszony do dnia, w którym szukałem mieszkania dla siebie i swojej rodziny.
Zależało mi na mieszkaniu z ogródkiem, blisko rodzinnego osiedla, dlatego postawiłem na rynek pierwotny. Dopiero wtedy dotarło do mnie, jak wiele możliwości zarobku może przynieść ten rynek i zrozumiałem, że Maciej miał rację. Zacząłem sobie pluć w brodę, że wcześniej nie przyjąłem propozycji przyjaciela.
Zadzwoniłem do Macieja z nadzieją, że nasza współpraca jest nadal aktualna i właśnie tak zaczęła się nasza historia
Z pomocą Macieja kupiłem mieszkanie i dorobiłem się na nim pierwszych pieniędzy z rynku pierwotnego! Jeśli jesteś ciekawy, ile pieniędzy musiałem w nie zainwestować i jaki zysk osiągnąłem na sam koniec, to opowiadam o tym dokładniej jako studium przypadku w zakładce „O szkoleniu”.
Zyski, które przynosi nam flipping, każdego dnia budują naszą niezależność finansową
Dzięki temu mamy więcej czasu dla swoich bliskich i dla siebie i właściwie o nic nie musimy się martwić.
Jeśli chcesz regularnie obserwować wzrost pieniędzy na swoim koncie bankowym, cieszyć się niezależnością finansową i spać spokojnie, wiedząc, że nie musisz martwić się o pieniądze, to jesteś w dobrym miejscu.
Czas to więcej niż pieniądz,
czas to jakość życia

Jesteśmy zdania, że to nie pogoń za pieniędzmi jest w życiu najważniejsza. Dla nas w życiu pierwsze miejsce zajmuje rodzina i zdrowie. Mimo wszystko, pieniądze są potrzebne, dlatego tak wielu ludzi rezygnuje z czasu spędzonego z bliskimi na rzecz dodatkowej pracy…

Chcemy pokazać jak największej ilości ludzi, że można mieć te dwie rzeczy jednocześnie. Walczymy z brakiem czasu i chcemy pomagać ludziom osiągać niezależność finansową i żyć na swoich własnych warunkach.

Te liczby reprezentują nas
10
lat doświadczenia
flipowania
600
osób, które wzięły
udział w szkoleniach
400
przekazanych
inwestycji
550
osób w grupie na
Facebooku
Maciej Welman

Nazywam się Maciej Welman i pełnię rolę CEO w projekcie Flip Na Pierwotnym. Jestem absolwentem kierunku zarządzanie i marketing, natomiast swoja drogę życiowa związałem z biznesem w branży nieruchomości. Moja przygoda z inwestowaniem na rynku pierwotnym trwa nieprzerwanie od 2013 roku.

Prywatnie – fan motoryzacji w wydaniu sportowym. Spotkasz mnie na szkoleniach stacjonarnych pt. Jak flipować na rynku pierwotnym?, a także webinarach online, które prowadzę wspólnie z moim biznesowym partnerem Patrykiem Sołtysiakiem.

Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem pragnę podzielić się z Tobą nie tylko moją wiedzą, ale przede wszystkim pasją. Oferuje więcej niż coaching czy zwykłe przekazanie know-how – dając Tobie szansę na zbudowanie nowoczesnego i przyszłościowego biznesu, ktorego najcenniejsza zaletą jest oszczędność czasu dla rodziny. Czy we współczesnym świecie taka perspektywa nie jest kusząca?

Specjalizuje się w skutecznym i bezpiecznym realizowaniu flipów oraz niestandardowych koncepcjach inwestycyjnych, a także cesji nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie i owocna współpraca z deweloperami, prawnikami, pośrednikami kredytowymi, a także osobami zajmującymi się flipami pozwoliła mi wypracować sprawdzony mechanizm edukowania przyszłych inwestorów. Teraz tę wiedzę pragnę przekazać Tobie!  Chcę wspomóc Cię na każdym etapie inwestowania w nieruchomości, a powinieneś wiedzieć, że doskonale wiem jak to zrobić ponieważ jestem jednym z prekursorów flipowania na rynku pierwotnym w Polsce!

W swoim portfolio mogę pochwalić ponad 70 flipami, a także przekazaniem kilkuset okazji inwestycyjnych. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mieli okazję poznać się osobiście na naszych szkoleniach stacjonarnych, na które serdecznie zapraszam!

Czytaj więcej
Patryk Sołtysiak

Nazywam się Patryk Sołtysiak – CEO Flipnapierwotnym.pl. Podobnie jak w przypadku Macieja Welmana, wspólnika FNP,  moje wykształcenie nie pokrywa się z branżą w której pracuje. Nie mogło być jednak inaczej – flipowanie na rynku pierwotnym to zawód wschodzący, przyszłości, a zarazem niezwykle dynamicznie rozwijający się biznes.

Mimo wszystko będziesz pewnie nieco zaskoczony, jeśli dowiesz się, że z wykształcenia jestem… chemikiem i towaroznawcą. Nie przeszkadza mi to jednak wczuć się w rolę inwestora i negocjatora w obrocie nieruchomościami. Dodam również, że swoją przygodę z flipowaniem zaczynałem od rynku wtórnego w 2014 roku, jednak za namową mojego partnera biznesowego Macieja dostrzegłem znacznie większy potencjał jaki daje obecnie inwestowanie w nowe mieszkania.

 

Specjalizuje się w analizie rynku nieruchomości, negocjuję korzystne warunki z deweloperami, które sprawiają, że otrzymujesz od nas coś więcej niż standardową ofertę. Efektem końcowym moich działań są okazje inwestycyjne, prezentowane na szkoleniach stacjonarnych oraz podczas stałej współpracy z inwestorami. Wypracowałem model planowania inwestycyjnego opierający się na metodzie stosowania tak zwanej zakładki. Dzięki temu fliper może zaplanować sobie dwa lata pracy na rynku pierwotnym układając zakup i sprzedaż mieszkań przy wykorzystaniu różnych systemów inwestowania.


Jakie są moje cele życiowe i biznesowe? Na pewnym etapie życia zrozumiałem, że czas jest ważniejszy od pieniędzy, zwłaszcza kiedy poświęcasz go dla najbliższych. Czas to  stabilizacja – także finansowa, a flipowanie to zawód, który ją daje. Oczywiście to trzeba czuć i kochać, ale handel nieruchomościami można traktować równie dobrze jako drugą gałąź biznesu, pasję lub po prostu sposób na lepsze życie. Wybór należy do Ciebie!

“Cena jest tym co płacisz, wartość tym co otrzymujesz” to cytat Warrena Buffeta, który definiuje moje podejście do flipowania. Moje wieloletnie doświadczenie wsparte zaangażowaniem Macieja pozwoliło nam pośredniczyć w przekazaniu ponad 400 okazji inwestycyjnych o łącznej wartości przekraczającej 160 mln złotych. Liczę, że dołączysz do grona naszych absolwentów i będziemy mieli okazję poznać się osobiście!

Czytaj więcej
Nasz zespół
Poznaj najlepszych ludzi od flipingu
Oliwia
Z wykształcenia jestem magistrem z zakresu wyceny oraz zarządzania nieruchomościami. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczęłam kilka lat temu jako pośrednik nieruchomości. Na co dzień prowadzę działalność zarządczą nieruchomości oraz aktywnie inwestuje na rynku pierwotnym. Współpracując z FNP specjalizuje się w wyszukiwaniu okazji inwestycyjnych w całej Polsce, negocjowaniu warunków współpracy z deweloperami oraz przeprowadzaniu bieżącej ogólnopolskiej analizy rynkowej.
Michał
Z firmą FNP jestem związany od kilku lat. Odpowiadam za analizę rynku deweloperskiego największych miast wojewódzkich Polski, organizację procesu pozyskania okazji inwestycyjnych oraz współpracę sprzedażową z inwestorami. Połączenie takich czynników, jak: odwaga, konsekwencja oraz dbałość o relacje są kluczem do sukcesu każdego inwestora. Kieruję się nimi w życiu oraz w pracy, współtworząc sukces firmy FNP na rynku pierwotnym nieruchomości.
Karolina
Moim nadrzędnym zadaniem w firmie jest stała analiza i badanie rynku nieruchomości. Odpowiadam za pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach deweloperskich i ich cenach. Prowadzę złożone zestawienia będące źródłem wiedzy o aktualnej sytuacji na pierwotnym oraz wtórnym rynku nieruchomości w dużych i średnich miastach Polski. Jestem również odpowiedzialna za kontakt z osobami zainteresowanymi uczestnictwem w naszych szkoleniach oraz szczegółową prezentację oferty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doradztwie i obsłudze klienta pomagam w wyborze odpowiedniego produktu i dbam o budowanie pozytywnych relacji z przyszłymi uczestnikami warsztatów.
SUCCES STORY
Sukcesy uczestników naszych szkoleń
Sprawdź w jaki sposób tworzymy nasze rozwiązania, gdzie znajdują zastosowanie i jakie korzyści
mogą przynieść Tobie.
kalendarz szkoleń
Szkolenia z flipowania na rynku pierwotnym

Nadchodzące wydarzenie za:

39
dni
13
godz.
35
min.
6
sek.
Miasto

Poznań

26-27.08.2023

Temat szkolenia:

Szkolenie „Jak flipować na rynku pierwotnym?” Poznań

Odbywa się w godzinach od 8:45 – 18 pierwszego dnia i następnego dnia od 10 – 18. W cenie zawarty jest lunch oraz całodzienny serwis kawowy.

Szkolenie trwa: 2 dni

Koszt: 6750 zł

Sprawdź szczegóły
Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!