BEZPŁATNY WEBINAR

Negocjacje z deweloperami

22 LUTEGO

GODZINA 19:00

PPP 9402 square

MACIEJ WELMAN

INWESTOR, CEO FNP

PPP 9426 square

PATRYK SOŁTYSIAK

INWESTOR, CEO FNP

Wozniczka

WOJTEK WOŹNICZKA

AUTOR BESTSELLERA
"NEGOCJUJ!"

DO WEBINARU POZOSTAŁO:

  • 00DNI
  • 00GODZIN
  • 00MINUT
  • 00SEKUND

W TRAKCIE SPOTKANIA DOWIESZ SIĘ:

 
  1. Co podlega negocjacjom?

  2. Na co zwracać uwagę podczas rozmowy z deweloperem?

  3. Jak postępować, żeby skutecznie wynegocjować to, na czym Ci zależy?

  4. Zasada win-win. – Podstawa każdego modelu biznesowego.

GOŚĆ SPECJALNY

WOJTEK WOŹNICZKA

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC.

Autor bestsellera NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach i kilku innych książek o sprzedaży i negocjacjach. Od ponad 15 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 16000 uczestników z przeszło 170 firm.

Pracował, jako zawodowy negocjator pomagając swoim klientom w zakupie mieszkań, kamienic, lokali użytkowych czy hoteli. Na co dzień sam inwestuje, wynajmuje, podnajmuje, flipuje  oraz uczestniczy i wspiera swoich klientów w negocjacjach na rynku nieruchomości. Ściśle współpracuje z grupą firm zajmujących się doradztwem dla developerów oraz pośrednictwem na rynku nieruchomości.

Prowadzi jedyny w Polsce specjalistyczny trening negocjacji dla osób inwestujących w nieruchomości. Prowadził szkolenia ze sprzedaży i negocjacji dla największych firm w kraju, m.in. dla PKO BP, PZU, Facebook, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Open Finance, Leroy Merlin i wielu innych.

Wozniczka

WEBINAR POPROWADZĄ

PPP 9426 1

PATRYK SOŁTYSIAK

Nazywam się Maciej Welman i pełnię rolę CEO w projekcie Flip Na Pierwotnym. Jestem absolwentem kierunku zarządzanie i marketing, natomiast swoja drogę życiowa związałem z biznesem w branży nieruchomości. Moja przygoda z inwestowaniem na rynku pierwotnym trwa nieprzerwanie od 2013 roku.

PPP 9402 1

MACIEJ WELMAN

Nazywam się Patryk Sołtysiak – CEO Flipnapierwotnym.pl. Podobnie jak w przypadku Macieja Welmana, wspólnika FNP,  moje wykształcenie nie pokrywa się z branżą w której pracuje. Nie mogło być jednak inaczej – flipowanie na rynku pierwotnym to zawód wschodzący, przyszłości, a zarazem niezwykle dynamicznie rozwijający się biznes.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Webinar “Negocjacje z deweloperami.” z gościem specjalnym – Wojtkiem Woźniczką – odbędzie się 22 lutego o godzinie 19:00.

Limit miejsc:

200 osób

Do zobaczenia we wtorek 22.02 o godzinie 19:00!