Jak flipować na rynku pierwotnym?

O czym jest szkolenie?

Szkolenie zawiera cały know-how, bez którego inwestowanie w nieruchomości może okazać się po prostu trudne i pełne nieprzewidywalnych pułapek.Dzięki szkoleniu otrzymasz najwyższej jakości wiedzę z pierwszej ręki, a inwestowanie nie będzie ryzykowne.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z inwestowaniem, to możesz mieć pewność, że tuż po zakończeniu szkolenia będziesz potrafił sam znaleźć, kupić i sprzedać nieruchomość z satysfakcjonującym dla Ciebie zyskiem. Jeśli jesteś już doświadczony w tym temacie, tym lepiej – utrwalisz swoją obecną wiedzę i wzbogacisz ją o nowe zagadnienia, przez co będziesz jeszcze lepszy w tym, co robisz.

Poradzisz sobie w każdej sytuacji, dlatego że po szkoleniu będziesz mógł do nas i pisać i dzwonić z każdym pytaniem! Pomożemy!


WYBIERZ SZKOLENIE

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:


Czego dowiesz się na szkoleniu?

  • Jak obrócić nieruchomością z satysfakcjonującym zyskiem, poświęcając przy tym samym niewiele czasu i pieniędzy
  • Jak zaplanować sobie cały rok inwestycji - dzięki temu zachowasz ciągłość obrotu nieruchomościami (rezerwacja z wyprzedzeniem)
  • Jakie są formy finansowania na rynku pierwotnym - czy istnieje możliwość zarobku przy niewielkim wkładzie własnym?
  • W jakie segmenty na rynku pierwotnym warto inwestować i jakie zyski można w nich wygenerować
  • Gdzie szukać oferty kredytowej i na co warto zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy
  • Jak wspomagać się kredytem przy zakupie jednej i większej liczby nieruchomości
  • Jak zarobić nie kupując mieszkania
  • Jak wygląda cały proces inwestycyjny od A do Z
  • Jak w szybki, sprawny i prosty sposób wykończyć mieszkanie na rynku pierwotnym, jakie są koszty poszczególnych etapów remontu i jak obliczyć końcowy zysk
  • Poznasz techniki, które będą pomocne przy negocjacji z biurami sprzedaży i deweloperami
 

Kto poprowadzi szkolenie?

Poza wiedzą, którą zdobyliśmy na przestrzeni ostatnich kilku lat, otrzymasz również wiedzę prawną oraz wiedzę z zakresu finansów. Twoje wątpliwości związane z załatwianiem formalności, które wiążą się z kupnem mieszkania, zostaną natychmiastowo rozwiane. Dzięki temu zyskasz spokój, bo będziesz wiedział, co robić, krok po kroku. Masz pewność, że otrzymasz wiedzę najwyższej jakości, z pierwszej ręki.


SPRAWDŹ TERMINY SZKOLEŃ

Sprawdź, jak to wyglądało na naszym przykładzie!

Maciej Welman

Znalazłem nieruchomość na etapie rozpoczęcia budowy. Kupiłem ją w systemie płatności 5/95, co oznaczało, że na samym początku musiałem zapłacić tylko 5% wartości początkowej, czyli 20 140 zł. Wynegocjowałem zapis w umowie deweloperskiej, aby resztę pieniędzy przekazać przy odbiorze kluczy. Kiedy deweloper sprzedał swoje wszystkie mieszkania, ja wystawiłem swoje na sprzedaż i sprzedałem je z zyskiem, który wynosił prawie 70 tysięcy złotych brutto bez konieczności zapłaty reszty nalezności za mieszkanie (zapis w umowie deweloperskiej uwzględniający możliwość dokonania tzw. Cesji). Stopa zwrotu? Ponad 300%. Cała transakcja trwała 12 miesięcy.

Patryk Sołtysiak

Kupiłem ostatnie mieszkanie na jednej z poznańskich inwestycji, które później wykończyłem i sprzedałem – z zyskiem, który wynosił 38 tysięcy złotych brutto. Cały remont trwał 5 tygodni, a czas trwania inwestycji od zakupu do sprzedaży to dokładnie 3 miesiące. Pierwszy klient zjawił się już po tygodniu, a finalnie mieszkanie zostało sprzedane czwartemu klientowi.

Najbliższe szkolenia

Szkolenie 1-2 lutego 2020 r. Warszawa

Szkolenie zawiera cały know-how, bez którego inwestowanie może okazać się po prostu trudne i pełne nieprzewidywalnych pułapek. Dzięki szkoleniu otrzymasz najwyższej jakości wiedzę z pierwszej ręki, […]

Dowiedz się więcej »
3500zł

Szkolenie 25-26 kwietnia 2020 r. Poznań

Szkolenie zawiera cały know-how, bez którego inwestowanie może okazać się po prostu trudne i pełne nieprzewidywalnych pułapek. Dzięki szkoleniu otrzymasz najwyższej jakości wiedzę z pierwszej ręki, […]

Dowiedz się więcej »
3500zł

Jeśli przez głowę przeszła Ci myśl, że z tym całym inwestowaniem poradzisz sobie sam, to przeczytaj to.

Czy inwestowanie jest łatwe? Tak, ale tylko wtedy, kiedy posiadasz odpowiednią do niego wiedzę. Zadaj sobie pytania - jak dużo wiesz o inwestowaniu? Czy masz w tym jakieś doświadczenie? Wiesz, które detale mogą zaważyć o tym, czy dana inwestycja przyniesie zysk lub nie?

Spójrz na ludzi, którzy obecnie zarabiają na inwestycjach. Czy ich sukces był kwestią przypadku? Oczywiście, że nie. Ci ludzie poświęcili czasami i lata na to, aby nauczyć się jak inwestować. I właśnie dlatego mają efekty. Jeśli chcesz powtórzyć ich sukces, musisz mieć także ich wiedzę. I to właśnie My możemy Ci ją przekazać.

Możesz również uczyć się sam, czytać porady w Internecie, a i tak nie mieć pewności, czy nie popełnisz błędu nowicjusza albo... Pójść na szkolenie i tym samym wybrać pewną drogę do tego, aby regularnie zarabiać na nieruchomościach.