WEBINAR Z EKSPERTEM – 6 czerwca 20:00

Jakich mieszkań
szuka Jan Kowalski
w czerwcu 2022?

…czyli inwestuj w nieruchomości, które sprzedają się same.
Katarzyna K

GOŚĆ SPECJALNY - Katarzyna Kuniewicz

Head of Residential Research w OBIDO Polska (grupa OLX)

Zaczynamy webinar za:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

Średnie ceny nieruchomości w całej Polsce od stycznia 2021 r. do stycznia 2022 r. wzrosły o 14,2% na rynku wtórnym i aż o 20,9% na rynku pierwotnym.

Inflacja na poziomie 13,9%, napięta sytuacja geopolityczna oraz związane z nimi następstwa zmieniają nie tylko preferencje zakupowe Polaków, ale też politykę kredytową banków.

Zapisz się na webinar, a dowiesz się:

GOŚĆ SPECJALNY:

Katarzyna K

Katarzyna Kuniewicz

Ekonomistka. Współautorka przekrojowych raportów o rynku nieruchomości, prognoz rozwoju rynku mieszkaniowego oraz analiz preferencji nabywców mieszkań. Ekspertka w dziedzinie organizacji badań popytu i podaży na rynku nieruchomości.

WEBINAR POPROWADZĄ:

flipnapierwotnym.plwebinary 3

Patryk Sołtysiak

"Cena jest tym co płacisz, wartość tym co otrzymujesz" to cytat Warrena Buffeta, który definiuje moje podejście do flipowania. Moje doświadczenie budowałem na rynku wtórnym, a następnie rozwinąłem skrzydła na rynku pierwotnym co zaowocowało już przeszło 100-ką flipów na moim koncie inwestorskim.

flipnapierwotnym.plwebinary 4

MACIEJ WELMAN

Moja przygoda z inwestowaniem na rynku pierwotnym trwa nieprzerwalnie od 2013 roku. W swoim portfolio mogę pochwalić się ponad 70 flipami, a także przekazaniem wraz z moim wspólnikiem Patrykiem oraz zespołem FNP przeszło 500 okazji inwestycyjnych.

Już teraz zapisz się na webinar

Ze względu na ograniczenia pokoju webinarowego, liczba uczestników wynosi maksymalnie 200 osób.

Tzn. że im szybciej się zapiszesz i im wcześniej pojawisz się na webinarze, tym większe masz szanse na aktywne uczestnictwo 😉