Białystok

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Białystok

Szukasz sposobu na pomnożenie swoich aktywów finansowych? Flipping mieszkań to rozwiązanie Twoich problemów! Dzięki obracaniu nieruchomościami na rynku pierwotnym czeka Cię satysfakcjonujący zysk bez ryzyka. Przyjdź na nasze szkolenie, a wszystkiego Cię nauczymy!

Markę Flipnapierwotnym.pl tworzą Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Jesteśmy obecni na rynku od 10 lat. W ciągu tej dekady poczyniliśmy szereg inwestycji na rynku pierwotnym nieruchomości, ale też przygotowaliśmy do wejścia w świat flipowania ponad 800 ambitnych flipperów. Nasze szkolenia to połączenie kompletnego know-how, którego nie znajdziesz w Internecie, z przykładami własnych doświadczeń. 10 lat to ogrom czasu, aby poznać branżę flippingu nieruchomości na wylot i… popełnić mnóstwo błędów! Czemu się nimi chwalimy? Bo dzięki temu możemy Ci teraz powiedzieć, jak takich błędów uniknąć!

Oprócz wiedzy i cennego doświadczenia dzielimy się z naszymi kursantami także wyszukanymi przez nas lukratywnymi ofertami inwestycyjnymi. Do tej pory przekazaliśmy naszym seminarzystom ponad 400 propozycji mieszkań deweloperskich z całego kraju. Te oferty pozwoliły wielu z nich wystartować w branży i zarobić pierwsze pieniądze na flipowaniu. Co więcej, dzięki bogatej praktyce i szerokiej sieci kontaktów deweloperskich, możemy wynegocjować dla naszych podopiecznych najkorzystniejsze, niestandardowe systemy płatności, tj. 10/90, 15/85, 20/80. Jeśli te cyfry niewiele Ci mówią, spokojnie! Na szkoleniu z tego, jak zacząć inwestować w nieruchomości omawiamy wszystko od podstaw!

Szkolenia z nieruchomości Białystok – gdzie nas znajdziesz?

W ramach naszych spotkań dostępne są dwa poziomy. Na kursie podstawowym zdobędziesz wiedzę niezbędną do tego, żeby bez stresu zająć się flipowaniem mieszkaniami. Omawiamy na nim kwestie umów deweloperskich, harmonogramów płatności, cech lokalu, które wpływają na jego atrakcyjność i wiele innych, istotnych z punktu widzenia początkującego inwestora, spraw.

Niektóre wersje szkoleń z nieruchomości posiadają dodatkowo moduł wsparcia mentorskiego. Gwarantuje on seminarzystom możliwość kontaktowania się z nami po zakończeniu kursu. Chcesz do nas pisać maile lub dzwonić, aby skonsultować potencjalną inwestycję? Wybierz szkolenie z pakietem mentorskim!

Szkolenia zaawansowane przeznaczone są dla osób, które mają już za sobą doświadczenia z flipem na pierwotnym i chcą wyskalować swój biznes oraz zacząć działać na skalę krajową.

Większość kursów odbywa się stacjonarnie w modelu 2-dniowym. Znajdziesz nas w największych miastach Polski. Kilka razy do roku pojawiamy się z naszymi seminariami m.in. w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Sprawdź kalendarz aktualnych szkoleń! Gdzie się z nami spotkasz?

Dołącz także do naszej wirtualnej społeczności! Na Facebooku dzielimy się aktualnościami oraz prowadzimy darmowe webinary. A jeśli chcesz obejrzeć relacje z przeprowadzonych przez nas inwestycji, zajrzyj na nasz kanał na YouTube!

Rynek nieruchomości Białystok – potencjał lokalizacji

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego za rok 2020 to miasto z liczbą mieszkańców 296.958 uplasowało się na 10. miejscu w kraju pod względem populacji. Białystok zajmuje powierzchnię 102,1 km2.

Białystok jest gospodarczym, kulturalnym, administracyjnym i naukowym centrum Podlasia. Przekrój społeczeństwa jest tu niezwykle bogaty z racji czynników historycznych i położenia – żyją tu osoby różnych wyznań i narodowości.

Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane. Przebiegają przez nie droga krajowa nr 65 i nr 19 oraz międzynarodowa trasa Via Baltica. Białystok leży też na bardzo ważnym europejskim szlaku kolejowym Rail Baltica, łączącym Warszawę z Tallinem. Pociągiem można również dotrzeć do Olsztyna, Krakowa, Gdańska czy Jeleniej Góry.

Z przeprowadzonego przez firmę konsultingową Arcadis oraz specjalistów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Uniwersytetu Zielonogórskiego „Rankingu Polskich Miast Zrównoważonych 2021”* wynika, że Białystok to bardzo atrakcyjne miejsce do życia. W klasyfikacji ogólnej, która jest wypadkową faktorów gospodarczego, środowiskowego oraz społecznego, zajął 11. miejsce. Na uwagę zasługuje także 8. miejsce w zestawieniu indywidualnym w kategorii „Społeczeństwo”.

Z punktu widzenia gospodarki najsilniejszą gałąź stanowią tu handel, budownictwo oraz usługi profesjonalne. Z racji tego, że Białystok to miasto wojewódzkie posiada on rozbudowany sektor usług publicznych, włączających szkoły podstawowe i wyższe, szpitale i poradnie specjalistyczne. Na terenie miasta rozwija się przemysł odzieżowy, poligraficzny, spożywczy, elektromaszynowy oraz branża drzewna.

Białystok leży na terytorium obszaru Zielone Płuca Polski. Ponad 30% miasta zajmują tereny zielone: parki, skwery i lasy. Stwarza to bardzo zdrowe warunki dla mieszkańców. Białystok jest też ceniony za działania na rzecz ekologii, w szczególności za umiejętną gospodarkę odpadami.

Popyt na mieszkania na sprzedaż Białystok

Popyt na nowe mieszkania w Białymstoku zwiększa się z roku na rok. Ma to m.in. związek z coraz większą ilością miejsc pracy, jakie oferuje miasto. Jeśli wziąć pod uwagę trendy w sieci, to najczęściej wyszukiwaną przez internautów frazą jest „mieszkania na sprzedaż Białystok”. Średnio miesięcznie wpisuje ją ok. 8050 osób. Następne w kolejności są „mieszkania Białystok” (6000/mies.), „nieruchomości Białystok” (3750/mies.) oraz „nowe mieszkania Białystok” (1550/mies.). Liczby mówią o dużym zainteresowaniu.

Według raportu „Analiza polskiego rynku nieruchomości w 2019 roku”** (źródło: gov.pl) w Białymstoku w 2019 roku wydano pozwolenie na budowę 2799 mieszkań. To aż o 1333 więcej w stosunku do roku 2016. Dynamika zmian liczby mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia lub zgłoszenia z projektem budowlanym w latach 2016-2019 wynosiła 90,93%.

Do użytku w 2019 roku oddano w Białymstoku 2450 mieszkań, czyli o 655 więcej niż w roku 2016. Dane te idealnie obrazują fakt dynamicznego rozwoju rynku pierwotnego nieruchomości w Białymstoku.

Raport wskazuje również, że największy wpływ na cenę mieszkania w Białymstoku ma jego powierzchnia, lokalizacja budynku oraz standard lokalu. Najmniej istotne dla kupujących było piętro, na którym lokal się znajdował.

Mapa nieruchomości Białystok – najważniejsze lokalizacje

Internauci najczęściej szukają mieszkań na osiedlach Nowe Miasto, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek i Zawady.

Ceny mieszkań na sprzedaż Białystok – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania w Białymstoku w styczniu 2022 roku wynosiła 6.900 zł. Prognozowana średnia cena za m2 na koniec roku 2022 ma wynieść 7.200 zł, jednak należy podkreślić, że prognozy na styczeń okazały się zaniżone o co najmniej 300 zł. Jeśli tendencja niedoszacowania się utrzyma, to cena za m kw. mieszkania w Białymstoku może sięgnąć nawet 8.000 zł/m2.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Białymstoku

Ceny mieszkań w Białymstoku zmieniają się dynamicznie, jednak niektóre osiedla charakteryzuje zdecydowanie wyższa cena za m2, niż w innych lokalizacjach. W czołówce utrzymują się takie dzielnice, jak Skorupy oraz Bacieczki. W pierwszej z nich cena za m2 nieznacznie przekroczyła 8.000 zł, a w drugiej należy zapłacić średnio 7.950 zł/m2. Trzecie na podium jest Centrum z kwotą 7.500 zł/m2.

Najmniej z kolei zapłacimy za lokale w dzielnicy Dojlidy Górne. Średnia cena za m kw. wynosi tam ok. 4.200 zł. Próg 5.000 zł lekko przekraczają mieszkania na Zielonych Wzgórzach. Ranking najtańszych mieszkań w Białymstoku zamyka osiedle Słoneczny Stok z ceną 5.600 zł/m2.

Inwestuj z nami w Białymstoku

Potencjał białostockiego rynku nieruchomości – w skrócie

 • Białystok zajął 8. miejsce w „Rankingu Miast Zrównoważonych 2021” w kategorii „Społeczeństwo”. W klasyfikacji ogólnej znalazł się na 11. miejscu.
 • Średnia za cena za m kw. mieszkania w Białymstoku w 2017 roku nie przekraczała 4.500 zł. Dziś, po 5 latach, za m kw. lokalu trzeba zapłacić już średnio 6.900 zł.
 • Średnia cena za m kw. nowego mieszkania w Białymstoku (wyłącznie rynek pierwotny) to prawie 7.100 zł.
 • Szacuje się, że ceny będą dalej rosnąć.
 • Najdroższymi osiedlami Białegostoku są Skorupy, Bacieczki i Centrum, a najtańszymi – Zielone Wzgórza, Słoneczny Stok i Dojlidy Górne. W tych ostatnich jest najmniej dostępnych mieszkań na sprzedaż.
 • Średnia cena m kw. lokalu w najdroższej dzielnicy Białegostoku przekroczyła 8.000 zł.
 • Najwięcej ofert mieszkań na sprzedaż pojawia się w dzielnicy Centrum.
 • W Białymstoku prowadzonych jest obecnie 5 inwestycji z liczbą dostępnych mieszkań dobiegającą do 100 (dane na początek 2022 r.).
 • Największą liczbę ofert stanowią mieszkania 3-pokojowe, następne w kolejności są lokale 2-pokojowe.
 • Na koniec 2020 roku w Białymstoku mieszkało ok. 297 tys. osób.
 • Popyt na nowe mieszkania w Białymstoku rośnie ze względu na dużą ilość miejsc pracy, doskonałą infrastrukturę usługowo-handlową oraz bardzo korzystne warunki środowiskowe.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

**”Analiza Polskiego Rynku Nieruchomości w 2019 roku”: gov.pl/web/rozwoj-technologia/analizy-polskiego-rynku-nieruchomosci

Inwestowanie w nieruchomości – województwo podlaskie

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAK W 2023 ROKU INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z MINIMALNYM WKŁADEM I ANGAŻUJĄC NIEWIELE CZASU

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Jak inwestować mając tylko 10% wkładu?

Jak osiągnąć nawet 150% zwrotu z inwestycji?

Gdzie szukać mieszkania z rynku pierwotnego, żeby zrobić na nim najlepszy zysk?

Dlaczego flipujemy tylko na rynku pierwotnym?

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne

TYLKO DO 25 LUTEGO DO 22.00,

WSZYSTKIE WARSZTATY

-1000zł

Z KODEM RABATOWYM:

FNPLOKALNIE

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO:

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

Kraków 9 - 10 marca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Gdańsk 20 - 21 kwietnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 18 - 19 maja 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 3 - 4 czerwca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk