0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Żyrardów

Wieloletnie doświadczenie osób tworzących zespół Flipnapierwotnym.pl umożliwia nam organizowanie szkoleń z inwestowania w nieruchomości dla mieszkańców Żyrardowa. Ich założeniem jest przekazanie wiedzy w zakresie tego, czym w rzeczywistości jest flip na pierwotnym, a także pokazanie praktycznego aspektu inwestowania w nieruchomości dysponując stosunkowo niewielkim kapitałem. W związku z tym skupiamy się na wyszukiwaniu najlepszych okazji inwestycyjnych dla uczestników naszych szkoleń oraz wynegocjowaniu dla nich możliwie najkorzystniejszych warunków zakupu nieruchomości bezpośrednio od dewelopera. Siła tkwi w tym przypadku w naszej grupie inwestorów, dzięki której jesteśmy w stanie uzyskać warunki zakupu w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Z pewnością nie byłoby to możliwe w przypadku samodzielnych negocjacji z deweloperem.

Co przemawia za wzięciem udziału w naszym szkoleniu? Przede wszystkim bogate doświadczenie praktyczne, którym chętnie się dzielimy. W efekcie każdego roku odbywamy ponad pół tysiąca spotkań z zarówno dużymi, jak i małymi deweloperami. Ich celem jest oczywiście znalezienie najlepszych okazji inwestycyjnych dla uczestników naszych szkoleń. Do tej pory w ramach marki flipnapierwotnym.pl przeszkoliliśmy już ponad 600 osób, a liczba ta cały czas rośnie. Każdy z nich otrzymał dzięki temu dostęp do wiedzy, która pozwala skutecznie inwestować w nieruchomości przy stosunkowo niewielkim kapitale. Powstała w ten sposób społeczność, która nie tylko się wspiera, ale nadal przyjmuje nowych inwestorów. Każdy, kto chce poznać bliżej nasze założenia powinien zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie udostępniamy również darmowe webinary.

Rynek nieruchomości w Żyrardowie przydatne informacje

Żyrardów to miasto, które jest zamieszkiwane przez przeszło 39 tys. osób (według danych na 31 grudnia 2021). Jest ono oddalone o około 50 km od Warszawy, co sprawia, że wiele osób decyduje się na zamieszkanie w Żyrardowie oraz codzienne dojazdy do pracy. W efekcie prężnie rozwija się żyrardowski rynek nieruchomości, czego potwierdzeniem są dane statystyczne. Otóż, według danych na 31 grudnia 2020 całkowite zasoby mieszkaniowe w Żyrardowie obejmowały 18 860 nieruchomości. W samym 2020 roku natomiast oddano do użytku 249 mieszkań, z czego przeszło 85% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Żyrardowie – najważniejsze lokalizacje

Nieruchomości Żyrardów to zapytanie, które cieszy się rosnącą popularnością w wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że popyt na mieszkania systematycznie rośnie. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście najważniejsze lokalizacje, wśród których można wymienić ulice 1 maja, Konopnickiej, czy Jaktorowską. Bardzo szybko sprzedają się także nieruchomości przy ulicy Chabrowej, Limanowskiego oraz Okrzei.

Ceny nieruchomości w Żyrardowie – kwiecień 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Mińsku Mazowieckim wynosi obecnie 5 451 złotych i jest o 3,38% wyższa niż na początku tego roku. W ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła natomiast o niespełna 13%. Co więcej, eksperci lokalnego rynku nieruchomości przewidują, że nie jest to koniec wzrostów, a już niebawem średnia cena za m² zbliży się do granicy 6 tys. złotych.

Najtańsze i najdroższe dzielnice w Żyrardowie

Obrazując rynek nieruchomości w Żyrardowie trudno wymienić najdroższe i najtańsze dzielnice. Z całą pewnością wyszczególnić można jednak najdroższe ulice, do których należy Mokra, gdzie średnia cena za m² wynosi niespełna 8,5 tys. złotych. Najtaniej jest natomiast na Piłsudskiego, Krakowskiej i Wojska Polskiego, ponieważ tam cena za m² to niespełna 4 800 złotych.

Inwestuj z nami w Żyrardowie

Potencjał żyrardowskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Żyrardowie?:

  • miasto jest położne około 50 km od Warszawy co sprawia, że wiele osób mieszka w nim pracując w stolicy;
  • rosnący popyt na mieszkania bezpośrednio wiąże się ze wzrostem ich cen, jednak nadal są one zdecydowanie niższe niż w Warszawie;
  • od początku roku średnia cena za m² wzrosła o ponad 3% i wynosi obecnie 5 451 zł;
  • do rosnącego popytu i wzrostu cen nieruchomości z pewnością przyczynia się również migracja ludności ze wschodu;
  • w 2020 roku do użytku oddano 249 nowych mieszkań, z czego ponad 85% to nieruchomości inwestycyjne (sprzedaż lub wynajem).

Naucz się skutecznych metod zarabiania na nieruchomościach w całej Polsce. Zobacz jak wygląda zaawansowany flipping na dużą skalę na rynku pierwotnym.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!