0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Żorach

Marka flipnapierwotnym.pl powstała w celu organizowania szkoleń z inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym. Warto podkreślić, że wydarzenia te nie są organizowane wyłącznie w dużych miastach, ale również w mniejszych miejscowościach, czego doskonałym przykładem mogą być Żory.

W trakcie szkoleń nie tylko dzielimy się praktyczną wiedzą w zakresie flipowania na rynku pierwotnym, ale uczymy także jak skutecznie inwestować bez posiadania dużego kapitału. W tym celu szukamy dla uczestników naszych szkoleń najlepszych okazji inwestycyjnych, a także negocjujemy możliwie najlepsze warunki zakupu nieruchomości. Aby je uzyskać każdego roku odbywamy przeszło pół tysiąca spotkań zarówno z dużymi, jak i małymi deweloperami, w trakcie których staramy się doprowadzić do zawarcia transakcji w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Co więcej, bardzo często nam się to udaje, co jest możliwe dzięki sile grupy stojących za nami inwestorów. Warto bowiem zdawać sobie sprawę z faktu, że samodzielne wynegocjowanie tak korzystnych warunków jest praktycznie nierealne.

Czy warto wziąć udział w organizowanym przez nas szkoleniu? Oczywiście, że tak, ponieważ jest to doskonała okazja do tego, by nie tylko w szybki sposób uzyskać wiedzę, na którą my pracowaliśmy latami, ale także nauczyć się skutecznie inwestować w nieruchomości przy posiadaniu stosunkowo niewielkiego kapitału. Do tej pory od początku działalności naszej marki przeszkoliliśmy ponad 600 osób, a efektem tych działań jest powstanie społeczności wzajemnie wspierających się inwestorów. Chcąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie informujemy o najnowszych wydarzeniach oraz udostępniamy darmową wiedzę w formie webinarów.

Rynek nieruchomości w Żorach – przydatne informacje

Żory to niewielkie śląskie miasto, które zamieszkuje obecnie niespełna 63 tys. osób (stan na 31.12.2021). Populacja od lat utrzymuje się na podobnym poziomie, co sprawia, że popyt na nieruchomości w Żorach systematycznie rośnie. Odpowiedzią na niego jest rosnąca podaż, której potwierdzeniem może być fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 706 nowych mieszkań, z czego 1/3 została przeznaczona na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Żorach – najważniejsze lokalizacje

Największym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości w Żorach, które są odpowiednio zlokalizowane. Wymienić wśród nich należy przede wszystkim mieszkania znajdujące się na osiedlu Sikorskiego, czy Księcia Władysława. Szybko sprzedają się także nieruchomości na osiedlu 700-lecia Żor.

Ceny nieruchomości w Żorach – kwiecień 2022

Obecnie średnia cena za metr kwadratowy w Żorach wynosi 5 252 złote i jest o około 11% wyższa niż w kwietniu zeszłego roku. Przeciętna powierzchnia mieszkania wynosi 64 m², co oznacza że należy za nie zapłacić średnio niespełna 337 tys. złotych. Co więcej, eksperci lokalnego rynku nieruchomości przewidują dalsze wzrosty cen nieruchomości w Żorach, co ma wynikać ze zwiększonego popytu, do którego z pewnością przyczyni się także migracja ludności ze wschodu.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Żorach

Żory to miasto, w którym ceny nieruchomości charakteryzują się dużą rozpiętością w zależności od lokalizacji. Najwyższe ceny występują na osiedlu Sikorskiego, Powstańców Śląskich oraz Księcia Władysława, gdzie średnio za m² płaci się w granicach 5 800 złotych. Najtaniej jest z kolei na osiedlu Fadom, gdzie średnia cena za m² wynosi około 4 600 złotych.

Inwestuj z nami w Żorach

Potencjał żorskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Żorach?:

  • miasto według oficjalnych statystyk zamieszkuje obecnie niespełna 63 tys. osób (stan na 31.12.2021), co przekłada się na rosnący popyt na rynku nieruchomości;
  • w dłuższej perspektywie do jego dalszego wzrostu przyczyni się z pewnością także migracja ludności ze wschodu;
  • popyt stara się równoważyć rosnąca podaż, której potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 706 nowych mieszkań, z czego 1/3 została przeznaczona na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem;
  • średnia cena za m² mieszkania w Żorach w ciągu ostatniego roku wzrosła o około 21% i wynosi obecnie 5 252 złote.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!