0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z nieruchomości Zgierz

Chcesz pomnożyć swój kapitał dzięki sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym? Obawiasz się, że to skok na głęboką wodę? Przyjdź na szkolenie i naucz się inwestowania w nieruchomości bezpiecznie i skutecznie!

Eksperci naszej firmy Flipnapierwotnym.pl przez kilka lat intensywnej działalności w branży nieruchomości przeszkolili blisko 800 przyszłych inwestorów, którzy dzięki nam znacznie pomnożyli swoje oszczędności. Prelegenci szkoleń zaprezentują Ci liczne dowody na to, że nawet przy niewielkim wkładzie początkowym możesz skutecznie flippować na rynku pierwotnym.

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu dochodowych inwestycji na rynku pierwotnym. Dzięki licznym kontaktom i rozpoznawalnemu brandowi współpraca z deweloperami z całej Polski układa się nad wyraz korzystnie. Przekłada się na to na możliwość wynegocjowania korzystnych systemów płatności 10/90 czy 15/85. Dla początkujących inwestorów takie warunki są nie do osiągnięcia. Możesz z nich jednak skorzystać, stając się jednym z absolwentów naszego kursu.

Zakres i forma szkoleń z nieruchomości

Szkolenia z flippingu mieszkań prowadzimy stacjonarnie w dużych miastach Polski. Jeśli trafiłeś na naszą ofertę, wpisując w wyszukiwarkę „nieruchomości Zgierz”, to najbliższe szkolenie z inwestowania w nieruchomości możesz odbyć w Łodzi. Pojawiamy się tam 2-3 razy do roku!

Nasza wykwalifikowana kadra profesjonalistów przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces inwestycyjny. Na szkoleniach poruszamy tematy prawne, analizujemy umowy deweloperskie i kredytowe. Bazując na długoletnim doświadczeniu i osobiście popełnionych błędach, uczymy jak ich uniknąć. Na kursie dowiesz się, na co zwrócić uwagę planując flip na rynku pierwotnym.

W naszej ofercie dostępne są także pakiety premium, które oprócz zaawansowanego programu, gwarantują pakiet wsparcia mentorskiego. Daje Ci on możliwość nieograniczonego kontaktu telefonicznego i mailowego po zakończeniu szkolenia.

Sprawdź ofertę szkoleniową w Twoich okolicach! Możesz nas także obserwować na Facebooku i YouTubie.

Rynek nieruchomości w Zgierzu – atrakcyjność lokalizacji

Zgierz to miasto o powierzchni ok. 42 km kw. położone nad rzeką Bzurą. Od południa bezpośrednio graniczy z Łodzią. Miasto i gmina Zgierz wchodzą w skład ŁOM-u – Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego, który skupia 30. jednostek samorządu terytorialnego i czuwa nad ich prężnym rozwojem społeczno-gospodarczym.

Według portalu Polskawliczbach.pl w Zgierzu mieszka około 55.700 mieszkańców (dane na dzień 31.12.2020 r.).

Jako część aglomeracji łódzkiej Zgierz ma dostęp do rozwiniętego obszaru biznesowego oraz licznych ofert edukacyjnych, kulturalnych i ekonomicznych. Miasto jest skomunikowane z Łodzią dzięki częstym połączeniom szybkiej kolei oraz oddanej do użytku w 2021 roku odnowionej i zmodernizowanej linii tramwajowej.

Atutem lokalizacyjnym miasta jest położenie w centralnej Polsce oraz bezpośredni dostęp do autostrady A2 (3 wjazdy w odległości od 6,5 km do 14 km od centrum). Najbliższy port lotniczy znajduje się w Łodzi w odległości niecałych 20 km.

Zgierz to miasto z tradycjami w przemyśle włókienniczym. W 2003 roku powstał tu Park Kulturowy Miasta Tkaczy, który jest dzielnicą historyczną, skupiającą zabytkowe domy tkaczy z lat 1821-1830.

Mimo iż Zgierz nie jest najpopularniejszą lokalizacją w Polsce pod względem nieruchomości, to należy podkreślić, że jako miasto satelickie trzeciego z punktu widzenia zaludnienia miasta w Polsce – Łodzi, inwestycje tutaj są nie mniej rentowne.

Mapa nieruchomości Zgierz – najważniejsze lokalizacje

Frazę „mieszkania na sprzedaż Zgierz” wpisuje miesięcznie prawie 2000 internautów.

Dzielnice, które cieszą się największą popularnością to Kurak, Chełmy i Krogulec. Nowe inwestycje powstają m.in. na osiedlu Staffa – przekazanie nieruchomości przewidziano na 2022 rok.

Inwestuj z nami w Zgierzu

Ceny nieruchomości mieszkania Zgierz – styczeń 2022

Za mieszkanie w Zgierzu zapłacimy obecnie średnio około 5980 zł za m kw. Mediana zaś wynosi 5800 zł.

Od końca 2016 roku mediana cen za metr kw w Zgierzu wzrosła niemal dwukrotnie. W 2016 r. metr kwadratowy mieszkania na sprzedaż w Zgierzu kosztował zaledwie 3100 zł. Prognozy szacują wzrost cen nieruchomości w Zgierzu w granicach 400-500 zł na metrze kwadratowym.

Największy procent inwestycji na sprzedaż to mieszkania 2-pokojowe.

Dla porównania cena za m kw. w Łodzi wynosi ok. 6000 zł z m kw. (dane na styczeń 2022 r.), a prognozuje się, że na koniec roku wzrośnie do 6500 zł.

Jeśli chcesz zainwestować swoje pieniądze, dowiedz się, na czym polega obrót nieruchomościami na rynku pierwotnym w całej Polsce.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!