Zduńska Wola

Jak inwestować w nieruchomości? – szkolenia Zduńska Wola

Flipnapierwotnym.pl to duet przedsiębiorczych inwestorów – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Trafiłeś na naszą stronę, ponieważ szukasz skutecznego sposobu na pomnożenie swojego kapitału, zgadza się? Inwestowanie na rynku pierwotnym to doskonała metoda osiągania zysków! Jak się do tego zabrać? Wszystkiego nauczysz się na naszych szkoleniach z nieruchomości!

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dekady. Na przestrzeni 10 lat zbieraliśmy bezcenne doświadczenie oraz wiedzę, której nie znajdziesz na żadnej stronie internetowej. Dzięki licznym inwestycjom wiemy, na co zwracać uwagę i czego unikać w branży flippingu mieszkaniowego. Najlepszymi praktykami oraz specjalistycznym know-how dzielimy się na naszych szkoleniach z inwestowania w nieruchomości.

Z naszych seminariów skorzystało już ponad 800 młodych inwestorów. Oprócz merytorycznych zajęć na najwyższym poziomie otrzymali oni również dostęp do wyselekcjonowanych przez nas intratnych inwestycji. Łącznie przekazaliśmy naszym kursantom ponad 400 ofert nowych mieszkań na sprzedaż. Dodatkowo, dzięki sieci kontaktów w branży deweloperskiej mogliśmy wynegocjować dla nich bardzo korzystne warunki finansowania ich pierwszego flipu. Dążymy do pozyskania niestandardowych systemów płatności 10/90, 15/85 lub 20/80. Dla osób „z zewnątrz” takie schematy opłat są nie do osiągnięcia.

Szkolenia z nieruchomości Zduńska Wola – co oferujemy?

Nasze szkolenia ze standardowym programem prowadzimy stacjonarnie średnio 2-3 razy do roku w największych polskich aglomeracjach. Najbliższe seminaria z inwestowania na rynku pierwotnym nieruchomości odbywają się w Łodzi.

Cyklicznie udostępniamy potencjalnym seminarzystom możliwość udziału w szkoleniach zaawansowanych. W ramach obu poziomów w naszej ofercie dostępne są również kursy, gwarantujące wsparcie mentorskie po ich ukończeniu. Oznacza to, że będziesz mógł konsultować z nami np. przewidywaną rentowność swoich pomysłów inwestycyjnych!

Seminaria prowadzimy wraz z wykwalifikowaną kadrą prelegentów, wśród których znajdziesz m.in. specjalistów z dziedziny podatków i prawa. W ciągu kilkunastu godzin zajęć poznasz tajnikiflippingu mieszkaniowego, dowiesz się, jak wygenerować zyski, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym. Podpowiemy Ci też, co robić, aby nie popełniać wpadek. Wiele z nich znamy z doświadczenia, więc, zamiast uczyć się na swoich, ucz się na naszych błędach!

Dołącz do grona zadowolonych absolwentów naszych szkoleń! Znajdź nas na Facebooku i skorzystaj z darmowych webinarów! Zapraszamy też na nasz kanał na YouTube, gdzie zdajemy relacje z aktualnych, lukratywnych inwestycji na rynku pierwotnym nieruchomości.

Rynek nieruchomości Zduńska Wola – atrakcyjność lokalizacji

Zduńska Wola to miasto powiatowe o powierzchni 24,6 km2. Położone jest w województwie łódzkim, ok. 45 km na zachód od Łodzi. Według danych statystycznych portalu Polskawliczbach.pl na koniec roku 2020 Zduńską Wolę zamieszkiwało 41.288 osób.

Miasto styka się bezpośrednio z drogą szybkiego ruchu S8. Najbliższe lotnisko to Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi. Przez Zduńską Wolę przebiegają dwa szlaki kolejowe, w tym na jednym z nich kursują pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

W Zduńskiej Woli najlepiej rozwija się przemysł z branży włókienniczej i odzieżowej. Miasto prowadzi szereg inwestycji, zmierzających ku polepszeniu warunków życia mieszkańców. Należą do nich między innymi termomodernizacja kamienic, rozwój infrastruktury usługowej miasta, budowa nowoczesnego pumptracku, czyli toru rowerowego. Zduńska Wola bierze także udział w programie „Stop Smog”, mającym na celu ograniczanie zanieczyszczenia środowiska.

Mapa nieruchomości Zduńska Wola – najważniejsze lokalizacje

Jak czytamy na portalu Zduńskawola.pl w najbliższym czasie planowane są tu dwie duże inwestycje. Nowe mieszkania w Zduńskiej Woli mają powstać na terenie byłego dworca PKS przy ul. Juliusza. Przy ulicy Karłowicza powstaje zaś osiedle Nowy Manhattan, w którym znajdą się zarówno 30-metrowe kawalerki, jak i 100-metrowe apartamenty.

Jeśli chodzi o popyt na mieszkania w Zduńskiej Woli, to analiza fraz kluczowych, wpisywanych przez internautów w wyszukiwarkę Google pokazuje, iż najchętniej szukane słowa nie zawierają wskazania na konkretną lokalizację. W ujęciu miesięcznym najczęściej szukane zwroty to:

„mieszkania Zduńska Wola” – 1300/mies.

„mieszkania na sprzedaż Zduńska Wola” – 1000/mies.

„Zduńska Wola aktualne mieszkania na sprzedaż” – 500/mies.

„nieruchomości Zduńska Wola” – 450/mies.

Są jednak mniej popularne wyszukiwania internautów, które wskazują na konkretne lokalizacje. Wśród nich najczęściej wymieniane jest dzielnica Osmolin, ulica Żytnia oraz Osiedle Południe.

Inwestuj z nami w Zduńskiej Woli

Ceny nieruchomości w Zduńskiej Woli – styczeń 2022

Cena za metr kwadratowy mieszkania na sprzedaż w Zduńskiej Woli na początku roku 2022 oscyluje w granicach 4300 zł. To blisko 1700 zł/m2 mniej niż za m kw. mieszkania w Łodzi.

Na przestrzeni roku 2021 odnotowano wzrost mediany cen za m kw. mieszkania w Zduńskiej Woli. W I kwartale 2021 roku wynosiła ona ~4700 zł/m2, a w IV kwartale 2021 roku ~5500 zł/m2, czyli była ponad 800 zł/m2 wyższa.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk