0
blank blank blank

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Zawierciu

Wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości na rynku pierwotnym pozwoliło nam stworzyć markę flipnapierwotnym.pl, w ramach której dzielimy się wiedzą na temat flipowania oraz uczymy inwestować na rynku pierwotnym bez posiadania dużego kapitału. Warto również podkreślić, że oferta naszych szkoleń nie ogranicza się wyłącznie do dużych miast, ale odbywają się one również w mniejszych miejscowościach, czego przykładem może być Zawiercie. W trakcie warsztatów nie tylko przekazujemy posiadaną wiedzę, czy doświadczenie, ale również wyszukujemy dla uczestników naszych szkoleń najlepsze okazje inwestycyjne. W tym celu każdego roku odbywamy ponad 500 spotkań z różnego rodzaju deweloperami, w trakcie których negocjujemy możliwie najlepsze warunki zakupu nieruchomości. Staramy się nabywać je w systemie 20/80, 15/85 lub nawet 10/90, co jest praktycznie nieosiągalne w przypadku inwestorów indywidualnych. Nam się to udaje, ponieważ stoi za nami potężna grupa inwestorów, która stanowi naszą siłę w negocjacjach.

Czy warto wziąć udział w organizowanym przez nas szkoleniu? Oczywiście, że tak, ponieważ jest to dobra okazja, by nauczyć się skutecznie inwestować na rynku pierwotnym przy posiadaniu stosunkowo niewielkiego kapitału. Poza tym jest to możliwość, by w szybki sposób posiąść wiedzę, którą my zdobywaliśmy długimi latami. Od początku działalności marki flipnapierwotnym.pl z okazji tej skorzystało ponad 600 osób, które stworzyły w efekcie społeczność wspierających się wzajemnie inwestorów. Nadal nie jest ona zamknięta, a chcąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku. Zamieszczamy tam informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz bezpłatnie dzielimy się wiedzą, która jest udostępniana w formie webinarów.

Rynek nieruchomości w Zawierciu – przydatne informacje

Zawiercie to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim. Obecnie zamieszkuje je ponad 48 tys. osób (stan na 31.12.2021), co przekłada się na zwiększony popyt na rynku nieruchomości. Równoważy go rosnąca podaż, której potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 62 mieszkania, z czego 6,5% z nich zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem. Ogólne zasoby mieszkaniowe w Zawierciu według danych na 31.12.2020 wynoszą 21 611 lokali.

Mapa nieruchomości w Zawierciu – najważniejsze lokalizacje

Rosnący popyt na rynku nieruchomości w Zawierciu odnosi się przede wszystkim do najważniejszych lokalizacji w mieście. Wymienić wśród nich można przede wszystkim dzielnica Żabki, czy Centrum. Szybko sprzedają się również nieruchomości położone w dzielnicy Borowe Pole.

Ceny nieruchomości w Zawierciu – kwiecień 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Zawierciu wynosi obecnie 2 504 złote i jest o około 8% niższa niż w kwietniu 2021. Przeciętna powierzchnia wynosi 70 m², co oznacza, że należy za nie zapłacić średnio ponad 180 tys. złotych. Eksperci lokalnego rynku nieruchomości przewidują odwrócenie tendencji spadkowej, a zapowiadane duże wzrosty cen sprawią, że m² w Zawierciu niebawem powinien kosztować około 3 tys. złotych.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Markach

Niskie ceny nieruchomości w Zawierciu sprawiają, że ich rozpiętość w zależności od lokalizacji nie jest specjalnie duża. Do najdroższych dzielnic z pewnością można zaliczyć Centrum oraz dzielnicę Żabki, gdzie średnia cena za m² kształtuje się na poziomie 2 800 złotych. Najtaniej jest natomiast w dzielnicy Bzów, gdzie średnia cena za m² nie przekracza 2 300 złotych.

Potencjał zawierciańskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Zawierciu?:

  • miasto wg danych z końca 2021 roku zamieszkuje ponad 48 tys. osób, co przekłada się na rosnący popyt na rynku nieruchomości;
  • przyczyniają się do niego również atrakcyjne ceny, które są znacznie niższe niż w innych miastach regionu;
  • obecnie średnia cena za m² w Zawierciu wynosi 2 504 złote, ale eksperci zapowiadają, że niebawem rozpocznie się trend wzrostowy;
  • wzrastający popyt równoważy rosnąca podaż nieruchomości, czego dowodem jest fakt, że w samym 2020 roku w Zawierciu oddano do użytku 62 nowe mieszkania, z czego 6,5% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.
Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!