0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Żary

Flipping nieruchomości to bezpieczny sposób na inwestowanie, pod warunkiem, że wiesz o tym wszystkim, o czym wiemy my! Przyjdź na nasze szkolenie i zacznij zarabiać na sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego!

Markę Flipnapierwotnym.pl tworzy dwóch ambitnych fliperów – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Działamy w branży nieruchomości od 10 lat. Obecnie naszą główną misją jest przekazywanie wiedzy na temat flippingu mieszkań i szkolenie przyszłych inwestorów. Z naszej oferty skorzystało już ponad 800 zadowolonych kursantów.

Oprócz kompletnego know-how dajemy naszym fliperom coś specjalnego! Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów deweloperskich oraz renomie, jaką cieszymy się w środowisku, mamy dostęp do lukratywnych okazji inwestycyjnych z całej Polski. Oferty te trafiają do chętnych absolwentów naszych seminariów i pozwalają im na przeprowadzenie pierwszych samodzielnych inwestycji. Z naszych propozycji skorzystało do tej pory blisko 400 fliperów! Dodatkowo dla każdego lokalu negocjujemy u dewelopera specjalne warunki nabycia. Są to systemy płatności 10/90, 15/85 lub 20/80, czyli nie tylko wyjątkowo korzystne, ale także praktycznie niedostępne dla osób spoza branży!

Flipowanie mieszkaniami Żary – kursy

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości odbywają się stacjonarnie w formule 2-dniowej. Wraz z grupą ekspertów z dziedziny prawa i podatków kilka razy do roku pojawiamy się w największych polskich aglomeracjach. Znajdziesz nas m.in. w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w mieszkania na sprzedaż w Żarach i okolicach, sprawdź harmonogram szkoleń i wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację!

Wiedza, którą przekazujemy, to odzwierciedlenie lat praktyki – tych informacji nie znajdziesz w Internecie! Nasze seminaria przewidziane są zarówno dla absolutnie początkujących fliperów, jak i tych, którym hasło flippingu mieszkań nie jest obce. Na szkoleniu dowiesz się m.in. jak czytać umowy deweloperskie, na co zwrócić uwagę przy odbiorze lokalu, jak egzekwować naprawę usterek przez dewelopera i mnóstwo innych użytecznych wskazówek, które wprowadzisz w życie już przy pierwszym flipie na pierwotnym.

Przygotowaliśmy także specjalny program dla inwestorów, którzy są już jakiś czas na rynku, ale chcą rozkręcić swój biznes i obracać mieszkaniami w całej Polsce. Program kursów na obu poziomach znajdziesz tutaj!

Skorzystaj z naszych darmowych materiałów – na Facebooku prowadzimy cykliczne webinary, dotyczące aktualności z branży, a na YouTube dodatkowo udostępniamy liczne relacje z interesujących (i bardzo rentownych!) inwestycji. Dołącz do nas!

Rynek nieruchomości Żary – potencjał lokalizacji

Żary to miasto w województwie lubuskim położone 45 km na południowy zachód od Zielonej Góry, w niewielkiej odległości od granicy z Niemcami. Według danych GUS z końcem roku 2020 miejscowość zamieszkiwało 36,8 tys. osób.

Przez Żary biegną dwie drogi krajowe: nr 12 i nr 27 oraz jedna trasa wojewódzka. Mieszkańcy mają również dostęp do połączeń kolejowych. Można stąd dojechać bezpośrednio m.in. do Wrocławia, Żagania, Zielonej Góry, Legnicy oraz do niemieckiego Goerlitz czy Forst (Lausitz).

Na rynek pracy w Żarach bardzo duży wpływ ma położenie w pasie przygranicznym. Stwarza to korzystne warunki do rozwoju gospodarki. Wiele przedsiębiorstw jest efektem działań zagranicznych inwestorów. Znaczącą rolę w gospodarce miasta odgrywa przemysł budowlany, metalowy, drzewny oraz elektryczny. Mieszkańcy mają także możliwość pracy w firmach w Zielonej Górze, co wynika z niewielkiej odległości oraz dobrego połączenia ze stolicą województwa.

Miasto może pochwalić się licznymi zabytkami, wpisanymi do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Na uwagę zasługuje zabudowa Starego Miasta, która zachowała średniowieczny układ urbanistyczny.

Mieszkania na sprzedaż Żary – zainteresowanie

Osób zainteresowanych zakupem mieszkania w Żarach jest dużo, relatywnie do wielkości miasta i stanu demograficznego. Mówią o tym wyniki analizy najczęściej wyszukiwanych fraz w Internecie. W kontekście lokali mieszkalnych w Żarach najczęściej wpisywane hasła to: „mieszkania na sprzedaż Żary” – średnio 1650 wyszukiwań w miesiącu, „mieszkania Żary” (550) oraz „nieruchomości Żary” (500). Na podstawie analizy trendów Google da się także zauważyć, że dużo więcej osób szuka mieszkania na sprzedaż, niż na wynajem.

Inwestuj z nami w Żarach

Ceny nieruchomości Żary – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Żarach wynosiła 5.000 zł. W tym samym czasie, w oddalonej o zaledwie 45 km Zielonej Górze, m kw. lokalu mieszkalnego kosztował średnio 6.100 zł.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!