0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Zamość

Szukasz rentownych inwestycji, które w bezpieczny sposób pomogą Ci pomnożyć odłożony na cięższe czasy kapitał? Chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie finansową stabilność? Na naszym szkoleniu z inwestowania w nieruchomości podpowiemy Ci, jak to zrobić? Przyjdź i dowiedz się więcej na temat flipowania mieszkaniami!

Markę Flipnapierwotnym.pl tworzy dwóch entuzjastycznych inwestorów – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Już od 10 lat skutecznie działamy w branży nieruchomości. Wiemy, w jakie nieruchomości inwestować, a czego unikać. Wiedzą tą dzielimy się z osobami, które chcą rozpocząć swoją przygodę z flippingiem mieszkań. Udało nam się już przeszkolić ponad 800 osób. I nie mówimy tylko o początkujących inwestorach! Prowadzimy też kursy, dedykowane aktywnie działającym fliperom, którzy chcą uefektywnić swoją strategię inwestowania na rynku pierwotnym nieruchomości!

Rocznie odbywamy ponad 500 rozmów z deweloperami z całego kraju. Dzięki temu bacznie obserwujemy sytuację na rynku i wiemy, które inwestycje przyniosą naszym kursantom zadowalającą stopę zwrotu. Absolwenci naszych kursów otrzymują dostęp do bazy intratnych ofert nowych mieszkań na sprzedaż w całej Polsce. W pakiecie otrzymują korzystne warunki finansowania inwestycji, takie jak 10/90, 15/85 lub 20/80, które są możliwe do osiągnięcia jedynie dzięki naszym kontaktom, renomie i umiejętnościom negocjacyjnym. Z naszych propozycji skorzystało już ponad 400 osób, dzięki czemu mogli sukcesywnie przeprowadzić swoje pierwsze samodzielne flipy na pierwotnym! Chcesz inwestować w nowe mieszkania w Zamościu? Przeczytaj więcej na temat naszych szkoleń!

Inwestowanie w nieruchomości w Zamościu – informacje o kursach

Szkolenia ze sprzedaży nieruchomości prowadzimy stacjonarnie kilka razy do roku w największych miastach Polski. Znajdziesz nas m.in. w Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach. Sprawdź aktualny harmonogram zjazdów i zarezerwuj miejsce!

Seminaria mają charakter 2-dniowych spotkań. Prowadzimy je osobiście, ale korzystamy także ze wsparcia profesjonalistów z dziedziny podatków, prawa i analityki finansowej. Dzięki czemu zostajesz wyposażony w kompletną wiedzę, która pozwoli Ci wejść na rynek z przeświadczeniem, że wiesz, czego możesz się spodziewać z każdej możliwej strony.

Oferujemy zarówno szkolenia dla osób bez doświadczenia, jak i dla inwestorów, zaznajomionych z tematem. Niektóre z nich oferują moduł wsparcia mentorskiego, który gwarantuje możliwość konsultowania się z nami po zakończeniu kursu.

Jesteśmy obecni w kanałach social media, dlatego zapraszamy Cię do bliższego zapoznania się z naszą działalnością. Na Facebooku możesz wziąć udział w darmowych webinarach, a na YouTube obejrzysz relacje z przykładowych flipów na pierwotnym!

Rynek nieruchomości Zamość – potencjał miasta

Zamość to miasto powiatowe w województwie lubelskim, położone ok. 90 km na południe od Lublina. Dane statystyczne GUS podają, że z końcem roku 2020 mieszkało tutaj 62.785 osób.

Zamość ma bardzo dobrą sieć komunikacyjno-transportową. Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe – trasą 74 można dostać się do granicy z Ukrainą lub, jadąc w przeciwnym kierunku, do Kielc, a trasą 17 dojedziemy do Lublina. Najbliższe lotnisko, obsługujące loty pasażerskie znajduje się w Lublinie. Można dolecieć z niego m.in. do Londynu lub Dublina. W Zamościu działają także połączenia kolejowe.

Do Zamościa napływa ludność z okolicznych mniejszych miejscowości oraz, z racji bliskiego sąsiedztwa z granicą, także z Ukrainy. Ma to związek z dynamicznym rozwojem miasta oraz z bardzo atrakcyjną infrastrukturą usługowo-handlową. Co jeszcze ma wpływ na to, że inwestycje w mieszkania w Zamościu są opłacalne?

Zamość cieszy się renomą miasta ładnego, zielonego i zadbanego. Nie brakuje tu arcydzieł zabytkowej architektury, dlatego w tym regionie szczególnie dobrze ma się turystyka. Zespół architektury staromiejskiej został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i to dzięki niemu Zamość nazywany jest „Padwą północy”, czy „perłą renesansu”. Ta historyczna zabudowa nadaje miastu niepowtarzalny klimat i przyciąga rzesze zwiedzających.

Miasto może się także poszczycić bardzo dobrze rozwiniętym rynkiem pracy. Zamość stanowi podstrefę Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Najwięcej podmiotów działa tu w branżach przemysłowej, budowlanej i energetycznej. Obok dużych koncernów (jak Zamojska Korporacja Energetyczna SA, fabryka mebli Black Red White) działa tu szereg średnich i małych firm. Rozwija się tu także branża spożywcza i rolnicza, reprezentowane choćby przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską Krasnystaw oraz Zamojskie Zakłady Zbożowe. Duże znaczenie dla gospodarki ma także sektor usługowy oraz wspomniana turystyka.

Mieszkania na sprzedaż Zamość – zainteresowanie

Narzędzia do analizy aktywności internautów w sieci wskazują, że użytkownicy dużo częściej poszukują lokalu na sprzedaż, niż do wynajęcia. Fraza „mieszkania na sprzedaż Zamość” wpisywana jest średnio 2.800 razy w miesiącu, a „mieszkania do wynajęcia Zamość” jedynie 1.650 razy. Dużą popularnością cieszą się także frazy ogólne, bez wskazania konkretnej lokalizacji w mieście, takie jak: „nieruchomości Zamość” (1.300) oraz „mieszkania Zamość” (900).

Zamość przyciąga ludność, choć nie można powiedzieć, aby tutejszy rynek nieruchomości był wyjątkowo dynamiczny. Popyt przewyższa podaż, jednak sprzedaż mieszkania w Zamościu może zająć nieco czasu. Nowe mieszkania w Zamościu mają bardzo korzystne i przyjazne dla nabywców lokalizacje – w otoczeniu zieleni i z dobrym dostępem do infrastruktury. Oprócz tego charakteryzują się one wysokim standardem, dużymi balkonami, czy udogodnieniami w postaci garażów.

Inwestuj z nami w Zamościu

Cena mieszkania na sprzedaż Zamość – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania w Zamościu na początku roku 2022 wynosiła 6.180 zł. W porównaniu z Lublinem była to cena niższa o średnio 1.120 zł.

Na koniec roku 2021 największą liczbę ofert w Zamościu stanowiły mieszkania 3- i 2-pokojowe. Kawalerki i mieszkania 5-osobowe pojawiały się w ogłoszeniach o sprzedaży sporadycznie.

Jeśli chcesz zainwestować pieniądze, sprawdź jak wygląda obrót mieszkaniami na rynku pierwotnym.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!