0
blank blank blank

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Zabrzu

Szkolenia organizowane w ramach marki flipnapierowtnym.pl to wydarzenia, które odbywają się w wielu miastach. Przykładem może być Zabrze, gdzie organizujemy warsztaty dla mieszkańców miasta oraz jego okolic. W ich trakcie prezentujemy zasady dotyczące flipowania na rynku pierwotnym oraz uczymy tego, jak inwestować w nieruchomości bez posiadania dużego kapitału. Nasze doświadczenie pozwala przekazywać praktyczną wiedzę kolejnym inwestorom, z czego skorzystało dotąd ponad 600 osób.

Jak wyglądają nasze szkolenia? W tym miejscu warto podkreślić, że w ich trakcie nie tylko przekazujemy wiedzę, ale również pomagamy naszym inwestorom w wyszukiwaniu najlepszych okazji inwestycyjnych. Negocjujemy dla nich możliwie najkorzystniejsze warunki transakcji, umożliwiając zakup w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Jest to możliwe dzięki sile stojącej za nami grupy inwestorów, ponieważ samodzielne uzyskanie tak korzystnych warunków jest praktycznie nierealne.

Dlaczego warto uczestniczyć w naszym szkoleniu? Przede wszystkim dlatego, że flipnapierwotnym.pl to marka, która posiada odpowiednią renomę. W jej ramach przekazujemy usystematyzowana wiedzę, której zdobycie zajęło nam wiele lat. Co więcej, dajemy dostęp do najlepszych okazji inwestycyjnych, co jest efektem tego, że każdego roku odbywamy ponad 500 spotkań zarówno z dużymi, jak i małymi deweloperami. Jest to dowód ogromnej skali naszych działań oraz przestrzeń do negocjowania jak najkorzystniejszych warunków. Efektem jest stale rosnąca społeczność przeszkolonych przez nas inwestorów. Pragnąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować na na Facebooku, gdzie udostępniamy również darmową wiedzę w formie webinarów.

Rynek nieruchomości w Zabrze – przydatne informacje

Zabrze to śląskie miasto, które według stanu na 31.12.2021 roku zamieszkiwało blisko 170 tys. osób. Populacja w ostatnich 19 latach (od 2002 roku) skurczyła się o blisko 13%, jednak popyt na rynku nieruchomości nadal rośnie. Odpowiedzią na zapotrzebowanie na nieruchomości jest ich podaż, która również utrzymuje tendencję wzrostową. Potwierdza to fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 349 nowych mieszkań, z czego ponad 64% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Zabrzu- najważniejsze lokalizacje

Nieruchomości Zabrze to hasło, które cieszy się dużą popularnością w Internecie. Oczywiście większość osób szuka mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach, czego przykładem mogą być dzielnice Rokitnica, czy Zaborze. Popularnością oraz dobrymi opiniami cieszy się także dzielnica Helenka.

Ceny nieruchomości w Zabrzu – kwiecień 2022

Obecnie średnia cena za metr kwadratowy w Zabrzu wynosi 4 244 złotych, co oznacza wzrost o ponad 4% w porównaniu do początku roku, gdy za metr kwadratowy płacono średnio 173 złote mniej. Jeszcze bardziej imponujący jest wzrost cen odnotowano na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, ponieważ w tym czasie średnia cena nieruchomości w Zabrzu wzrosła w tym czasie o przeszło 10% (m² kosztował 3 853 zł). Co więcej, prognozowane są dalsze wzrosty, w związku z czym już niebawem średnia cena zbliży się do poziomu 4,5 tys. zł/m².

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Zabrzu

Rynek nieruchomości w Zabrzu jest dosyć zróżnicowany pod względem cen. Najdrożej jest w najpopularniejszych dzielnicach, czyli wspomnianych już Rokitnicy, Zaborzu, czy Helence. Średnia cena za m² utrzymuje się tam na poziomie niespełna 6 tys. złotych. Najtańsze nieruchomości znajdują się natomiast przy ulicy Czechowej, Korwina, czy Gogola, gdzie średnia cena za m² oscyluje w granicach 3 850 złotych.

Potencjał zabrzańskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Zabrzu?:

  • miasto według oficjalnych statystyk zamieszkuje obecnie blisko 170 tys. osób (stan na 31.12.2021), a na rynku nieruchomości zauważalny jest rosnący popyt;
  • zapotrzebowanie na nieruchomości stara się zaspokoić rosnąca podaż, ponieważ w samym 2020 roku do użytku oddano 349 nowych mieszkań, z czego ponad 64% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem;
  • średnia cen mieszkań w Zabrzu w ciągu ostatniego roku wzrosła o ponad 10%, jednak nadal są one tańsze niż w Katowicach, czy Gliwicach;
  • według ekspertów ceny nieruchomości w Zabrzu nadal będą rosły, a przyczyni się do tego również migracja ludności ze wschodu.

Nie strać swoich oszczędności, dowiedz się na czym polega flipping na rynku pierwotnym w wielu polskich miastach i zacznij zarabiać z nami!

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!