0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Wołominie

Szkolenia organizowane w ramach marki flipnapierwotnym.pl to wydarzenia, które odbywają się nie tylko w dużych miastach, ale również mniejszych miejscowościach. Przykładem mogą być warsztaty organizowane dla potencjalnych inwestorów z Wołomina oraz powiatu wołomińskiego. Ich formuła opiera się na przedstawieniu zasad flipowania na rynku pierwotnym oraz nauce inwestowania w nieruchomości dysonując stosunkowo niewielkim kapitałem. Bogate doświadczenie pozwala naszemu zespołowi przekazywać praktyczną wiedzę kolejnym inwestorom, z czego skorzystało do tej pory przeszło 600 osób.

Warto podkreślić, że w trakcie szkolenia nie tylko przekazujemy wiedzę, ale wyszukujemy także dla uczestników najlepsze okazje inwestycyjne. Skupiamy się na wynegocjowaniu jak najkorzystniejszych warunków zakupu, dążąc do zawarcia umowy w systemie 20/80, 15/85, a nawet 10/90. Siła w tym przypadku tkwi w grupie stojących za nami inwestorów, co pozwala nam uzyskać warunki, których nie otrzymują samodzielni inwestorzy.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu? Przede wszystkim dlatego, że jest to doskonała okazja, by otrzymać wiedzę, którą my zdobywaliśmy długimi latami. Równie ważny jest dostęp do najlepszych okazji inwestycyjnych, które są wynikiem naszych poszukiwań oraz negocjacji z zarówno dużymi, jak i małymi deweloperami. Każdego roku odbywamy przeszło 500 tego typu bezpośrednich spotkań, co potwierdza zasięg naszego działania. W rzeczywistości jest to ciężka praca, dzięki której powstała społeczność składająca się z przeszkolonych przez nas inwestorów. Każdy, kto pragnie do niej dołączyć powinien zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie udostępniamy również darmowe webinary.

Rynek nieruchomości w Wołominie – przydatne informacje

Wołomin to niewielkie miasto, które zaliczane jest do aglomeracji warszawskiej. Według stanu na 31 grudnia 2021 zamieszkuje je przeszło 36 tys. osób, a od 2002 roku liczba ta wzrosła o 0,2%. Statystyka może być jednak myląca, ponieważ bliska odległość od Warszawy sprawia, że wiele osób wynajmuje na co dzień mieszkanie w Wołominie, by pracować w stolicy. W efekcie systematycznie rośnie popyt na nieruchomości w Wołominie, a co za tym idzie wzrastają również ich ceny. Wzrosty odnotowywane są również po stronie podaży, ponieważ tylko w 2020 roku do użytku oddano 113 mieszkań, z czego ponad 55% zostało przeznaczonych na wynajem lub sprzedaż.

Mapa nieruchomości w Wołominie – najważniejsze lokalizacje

Rosnący popyt na nieruchomości w Wołominie można zauważyć zwłaszcza w najważniejszych lokalizacjach miasta. Przykładem może być ulica Chrobrego, Wileńska, czy 1 Maja. Zainteresowaniem cieszą się również nieruchomości zlokalizowane przy ulicy Kościelnej, Sikorskiego oraz Legionów. Są to z reguły główne ulice miasta lub okolica, gdzie zamieszkuje dużo młodych ludzi.

Ceny nieruchomości w Wołominie – kwiecień 2022

Obecnie średnia cena za metr kwadratowy w Mińsku wynosi 6 755 złotych, co oznacza wzrost o 7,61% w porównaniu do początku roku, gdy za metr kwadratowy płacono średnio 477 złotych mniej. Jeszcze bardziej imponujący jest wzrost cen na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, ponieważ średnia cena nieruchomości w Wołominie wzrosła w tym czasie o około 20% (m² kosztował 5 656 zł). W przyszłości z pewnością można spodziewać się dalszych wzrostów, co potwierdzają również eksperci rynku nieruchomości, zdaniem których granica 7 tys. zostanie przekroczona w najbliższych miesiącach.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Wołominie

Przedstawiając rynek nieruchomości w Wołominie trudno wskazać najtańsze i najdroższe dzielnice, co wynika z faktu, że jest to małe miast. Dużo łatwiej wytypować konkretne ulice, a przykładem najdroższej może być z pewnością Toruńska, gdzie średnia cena za m² zbliża się do 6 800 złotych. Najtańsze nieruchomości zlokalizowane są natomiast przy ulicy Wylot, ponieważ w tym przypadku cena za m² nie przekracza 5,5 tys. złotych.

Inwestuj z nami w Wołominie

Potencjał wołomińskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Wołominie?:

  • miasto według oficjalnych statystyk zamieszkuje obecnie ponad 36 tys. osób (stan na 31.12.2021), jednak bliskość Warszawy sprawia, że wiele nieruchomości jest wynajmowanych;
  • średnia cen mieszkań w Wołominie w ciągu ostatniego roku wzrosła o około 20%, a jednocześnie nadal są one zdecydowanie tańsze niż w stolicy;
  • rosnący popyt na mieszkania w Wołominie może wynikać z faktu, że wiele osób decyduje się na zakup nieruchomości w tym mieście i codzienne dojazdy do pracy;
  • w najbliższej przyszłości do rosnącego popytu na nieruchomości w Wołominie z pewnością przyczyni się również migracja ludności ze wschodu;
  • w samym 2020 roku oddano do użytku 113 mieszkań, a z czego ponad 55% było przeznaczonych na wynajem lub sprzedaż.

Naucz się inwestowaniana w nieruchomości i sprawdź jak wygląda zaawansowany flipping na rynku pierwotnym.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!