0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Wejherowo

Jeśli zastanawiasz się, jak znacznie pomnożyć oszczędności i zabezpieczyć swoją przyszłość, to dobrze trafiłeś. Flipping nieruchomości pozwala w skuteczny i bezpieczny sposób osiągnąć zyski, nawet przy relatywnie niewielkim wkładzie finansowym. Przyjdź na nasze szkolenie i zdobądź bezcenną wiedzę, dzięki której wejdziesz w tę branżę pewnym krokiem!

Markę Flipnapierwotnym.pl stworzyliśmy kilka lat temu, ale na rynku działamy od ponad 10 lat! W trakcie tej intensywnej dekady zdobyliśmy bezcenny know-how i doświadczenie w obracaniu mieszkaniami z rynku pierwotnego. Odnieśliśmy wiele spektakularnych sukcesów, choć zdarzały się nam też błędy. Dlatego dokładnie wiemy co robić, a czego nie robić, aby każdy kolejny flip na pierwotnym był źródłem satysfakcjonującego zysku. Do tej pory z naszych szkoleń z nieruchomości skorzystało ponad 800 ambitnych fliperów!

Oprócz profesjonalnego kompendium wiedzy, naszym kursantom oferujemy wyselekcjonowane przez nas propozycje korzystnych ofert inwestycyjnych z całego kraju. Pomagają im one postawić pierwsze kroki na polu flippingu mieszkaniowego. Naszym seminarzystom przekazaliśmy już ponad 400 intratnych okazji. Dodatkowo dzięki licznym kontaktom w branży i renomie, jaką cieszymy się jako inwestorzy, jesteśmy w stanie wynegocjować u deweloperów niestandardowe, wyjątkowo korzystne systemy płatności, jak 10/90, 15/85, czy 20/80.

Flipping mieszkań Wejherowo – informacje o kursach

Warsztaty prowadzimy wraz z wykwalifikowaną kadrą specjalistów, m.in. z dziedziny prawa i podatków. Chętnym proponujemy dwa poziomy szkoleń. Podstawowy kurs obejmuje kompleksową wiedzę na temat flipowania mieszkaniami z rynku pierwotnego, która umożliwia samodzielny start w branży. Na kursy zaawansowane zapraszamy tych, którzy chcą wyskalować swój biznes i obracać nowymi mieszkaniami na terenie całego kraju.

Szkolenia ze sprzedaży nieruchomości odbywają się stacjonarnie w największych polskich miastach. Spotkasz nas kilka razy w roku w Warszawie, Łodzi, Katowicach, czy Poznaniu. Sprawdź aktualny harmonogram kursów i spotkaj się z nami na seminarium, które odmieni Twoje finanse!

Dołącz do nas w social mediach! Na YouTube zamieszczamy relacje z interesujących inwestycji deweloperskich, a na profilu na Facebooku znajdziesz nie tylko aktualne informacje dotyczące szkoleń, ale także darmowe webinary!

Rynek nieruchomości Wejherowo – potencjał miasta

Wejherowo to miasto powiatowe w województwie pomorskim, położone w odległości ok. 25 km od Gdyni. Wraz z Redą i Rumią tworzy Małe Trójmiasto Kaszubskie, stanowi także część aglomeracji trójmiejskiej. Według danych GUS w roku 2020 Wejherowo zamieszkiwało 48.735 osób.

Położenie miasta jest jednym z jego największych atutów. Zaledwie 30 km jazdy na północ dzieli Wejherowo od kurortów położonych w pasie nadmorskim – Karwi, Jastrzębiej Góry, Dębek, Rozewia. Do Portu Lotniczego Gdańsk-Rębiechowo można stąd dotrzeć w ok. 40 minut (40 km). Komunikację z Trójmiastem zapewnia SKM – szybka kolej miejska. Kursują tędy także pociągi dalekobieżne, z bezpośrednimi połączeniami do Białegostoku, Kołobrzegu, Słupska, Olsztyna, Szczecina, Elbląga, Krakowa i innych miast. Przez Wejherowo biegnie trasa drogi krajowej nr 6, a z Gdańskiem i Sopotem łączy je obwodnica trójmiejska.

Wejherowo przesiąknięte jest kaszubską tradycją. Ze względu na najstarsze sanktuarium Męki Pańskiej w Polsce – Kalwarię Wejherowską – Wejherowo jest uznawane za duchową stolicę Kaszub. Zespół 26 kaplic z XVII wieku jest prawdziwą perłą krajowej architektury sakralnej. Turystyka odgrywa bardzo dużą rolę w gospodarce miasta.

Władze Wejherowa dbają o jakość życia jego mieszkańców. Prowadzone są tu liczne inicjatywy, mające na celu poprawę warunków ekologicznych, uatrakcyjnienie oferty kulturalno-rozrywkowej, czy rewitalizację przestrzeni publicznej. Z racji lokalizacji Wejherowa wielu mieszkańców znajduje zatrudnienie w Trójmieście.

Mieszkania na sprzedaż Wejherowo – popyt

Na podstawie analizy haseł najczęściej wyszukiwanych przez internautów można uznać, że popyt na mieszkania w Wejherowie jest wysoki. Hasło „mieszkania na sprzedaż Wejherowo” wpisuje w miesiącu średnio 1.900 użytkowników Internetu, „nieruchomości Wejherowo” – 550, a „mieszkania Wejherowo” – 350. Sporo osób zainteresowanych jest mieszkaniami z rynku pierwotnego, jednak z racji tego, że tutejsza podaż nie jest wystarczająca, równie dużym powodzeniem cieszą się lokale z rynku wtórnego.

Największą liczbę ofert mieszkań na sprzedaż w Wejherowie stanowią lokale 2- i 3-pokojowe, a mieszkania w inwestycjach deweloperskich bardzo szybko znajdują nabywców.

Inwestuj z nami w Wejherowie

Ceny mieszkań Wejherowo – styczeń 2022

Średnia cena mieszkania w Wejherowie na początku roku 2022 wynosiła 6.800 zł/m2. Jest to cena dużo niższa niż średnia obliczona dla całego województwa pomorskiego. Mieszkania w Wejherowie są o 1.100 zł/m2 tańsze niż w oddalonej o 12 km Rumi, a w porównaniu do Gdańska (średnio 9.990 zł/m2), czy Gdyni (średnio 10.200 zł/m2) ich cena jest nieporównywalnie niższa.

Naucz się mądrego inwestowania i zobacz wyjątkowe okazje inwestycyjne na rynku mieszkaniowym, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!