0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Warszawa

Od wielu lat zespół Flipnapierwotnym.pl organizuje szkolenia stacjonarne z inwestowania w nieruchomości dla mieszkańców Warszawy i okolic. Na naszych szkoleniach odkrywamy sekrety dotyczące tego czym jest flip na pierwotnymi jak zarabiać na nieruchomościach inwestując przy tym stosunkowo niewielki kapitał.

Nasza działalność polega na szukaniu intratnych okazji inwestycyjnych dla flipperów i wynegocjonowania jak najlepszych warunków zakupu nieruchomości od dewelopera. Staramy się pozyskać mieszkanie w systemie 10/90, 15/85 lub 20/80, co jest praktycznie niemożliwe z punktu widzenia negocjacji z deweloperem w pojedynkę dla osoby z zewnątrz. Naszą siłą jest grupa inwestorów, która stoi za naszymi plecami.

W ramach marki flipnapierwotnym.pl przeszkolilismy ponad 600 przyszłych inwestorów, przekazując przy tym kilkaset okazji inwestycyjnych. Rocznie odbywamy ponad 500 spotkań z dużymi i małymi deweloperami szukając inwestycji, na których nasi absolwenci będą mogli zarobić inwestując stosunkowo niewielki kapitał.

Szkolenia z obrotu nieruchomościami w Warszawie przeprowadzamy zazwyczaj dwa razy w ciągu roku. “Nieruchomości Warszawa” to słowo kluczowe, które wpisuje miesięcznie średnio 5.400 osób w wyszukiwarkę Google. Jeśli i Ty szukasz wartościowego szkolenia z flipowania, na którym dowiesz się jak zbudować strategię inwestowania to dołącz do naszej społeczności. Możesz także obserwować nas na Facebooku, gdzie znajdziesz darmowe webinary.

Rynek nieruchomości w Warszawie przydatne informacje

Warszawa to stolica Polski, ale przede wszystkim potężna aglomeracja, którą zamieszkuje blisko 1 mln 800 tys. mieszkańców (stan na 2021). Według Wikipedii liczba ludności zamieszkująca stolicę systematycznie rośnie i na przestrzeni ostatnich 10 lat wzrosła o 270 tys. mieszkańców, co jest pochodną prężnie działającej gospodarki, generującej dużą ilość miejsc pracy wysokiej jakości.

Według danych z 2020/2021 r. w Warszawie buduje się obecnie ok. 14.000 mieszkań rocznie, przy czym zapotrzebowanie jest dwukrotnie większe. Nie dziwi więc fakt, że Warszawa jest miastem w którym mamy największy deficyt mieszkaniowy w Polsce, kształtujący się według różnych szacunków na poziomie od 180-220 tys. mieszkań.
Liczba pozwoleń na budowę pokazuje, że wyraźne ożywienie jeśli chodzi o zainteresowanie mieszkaniami w strefie podmiejskiej Warszawy. W 2019 roku w miastach należących do aglomeracji warszawskiej wydano 4.000 pozwoleń na budowę, a w 2021 już 5.500.
To oznacza, że warto inwestować w nieruchomości nie tylko w Warszawie, ale także miastach przyległych.

Mapa nieruchomości Warszawa – najważniejsze lokalizacje

Warszawa jest największym rynkiem nieruchomości w Polsce, na którym sprzedano w latach 2016-2020 blisko 120 tys. mieszkań. Od 2010 roku popyt przerasta wielokrotnie podaż, co wynika z małej podaży gruntów i jest związane także zbyt długim procesem uzyskiwania pozwoleń na budowę w stolicy.

Najczęściej wyszukiwane dzielnice w Warszawie według narzędzia Google Trends:

 • nieruchomości Warszawa-Stare Miasto,
 • nieruchomości Warszawa-Wilanów,
 • nieruchomości Warszawa-Mokotów,
 • nieruchomości Warszawa Praga-Północ,
 • nieruchomości Warszawa Śródmieście,
 • nieruchomości Warszawa Mokotów,
 • nieruchomości Warszawa Żoliborz,
 • nieruchomości Warszawa Białołęka.

Ceny nieruchomości w Warszawie – styczeń 2022

Średnia cena mieszkań dla Warszawy w 2021 roku wyniosła blisko 11.500 zł za m kw i wzrosła w ujęciu rocznym o blisko 11.30%. Prognozy na 2022 r. przewidują dalszy wzrost do poziomu 12.200 zł.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Warszawie

Warszawa jest rynkiem bardzo zróżnicowanym, patrząc przez pryzmat ceny. Najtańsze dzielnice Warszawy na przestrzeni ostatnich lat to Rembertów i Białołęka. Ceny w tych lokalizacjach kształtują się na poziomie 8200 – 9000 zł za metr kwadratowy.

Na drugim biegunie znajduje się Śródmieście, gdzie średnia cena przekroczyła 16.000 zł. Mieszkańcy Warszawy chętnie kupują też mieszkania na Żoliborzu i Wilanowie, gdzie ceny przekroczyły pułap 13.000 zł za m² .

Potencjał warszawskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Warszawie?:

 • spory deficyt mieszkaniowy;
 • średnia cena mieszkań na przestrzeni 10 ostatnich lat wzrosła z 8.000 do 11.500 zł;
 • liczba ludności wzrosła w ciągu 10 lat ostatnich lat o 270 tys mieszkańców;
 • liczba pozwoleń na budowę w strefie podmiejskiej wzrosła z 4.000 do 5.500 w ciągu 2 lat;
 • w latach 2016-2020 w Warszawie sprzedano ok. 120 tys. mieszań
 • średnia cena mieszkań wzrosła w ujęciu r/r 2020 do 2021 o 11.30%;
 • prognozy średniej ceny mieszkania w 2022 r mówią o 12.200 zł za metr kwadratowy;
 • czas oczekiwania pozwolenie na budowę wynosi nawet 18 miesięcy;
 • mamy do czynienia z jedną z najmniejszych podaży gruntów;
 • migracja ludności ze wschodu.

Inwestuj z nami w Warszawie

Inwestowanie w nieruchomości – województwo mazowieckie

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!