0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Tychach

Flipowanie to metoda inwestowania w nieruchomości, która polega na ich zakupie w celu odsprzedaży z zyskiem. Warto mieć świadomość, że tego typu operacje można również przeprowadzać na rynku pierwotnym, co umożliwia osiąganie wysokich zysków. Właśnie tego uczymy podczas szkoleń oferowanych w ramach marki flipnapierowtnym.pl, które organizujemy dla potencjalnych inwestorów z Tych i okolic. Ich podstawą jest nauka inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym bez posiadania dużego kapitału, a także przedstawienie najważniejszych zasad flipowania.

Jako zespół realizujący projekt flipnapierwotnym.pl nie tylko uczymy inwestowania, ale również pokazujemy jak wygląda ono w praktyce. W tym celu wyszukujemy dla uczestników naszych szkoleń najlepsze okazje inwestycyjne, a następnie negocjujemy możliwie najkorzystniejsze warunki zakupu. Z reguły dążymy do tego, by można było nabyć nieruchomość w systemie 10/90, 15/85, czy 20/80, co jest doskonałą podstawą do flipowania. W tym celu każdego roku odbywamy przeszło pół tysiąca spotkań z deweloperami, a za skutecznością naszych negocjacji stoi siła popierających nas inwestorów.

Wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości pozwala nam w usystematyzowany sposób przekazywać posiadaną wiedzę kolejnym osobom. W efekcie od początku naszej działalności przeszkoliliśmy już ponad 600 inwestorów, którzy właśnie dzięki nam nauczyli się inwestować w nieruchomości bez posiadania dużego kapitału. Powstała w ten sposób społeczność, która cały czas powiększa się o kolejne osoby. Pragnąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie nie tylko informujemy o nadchodzących eventach, ale również udostępniamy darmowe webinary.

Rynek nieruchomości w Tychach – przydatne informacje

Tychy to miast położne na śląsku, które zamieszkuje obecnie ponad 126 tys. osób (stan na 31.12.2021). Jego populacja na przestrzeni ostatnich 19 lat (od 2002 roku) zmalała o około 5%, jednak bliska odległość Katowic, czy innych dużych śląskich miast sprawia, że popyt na nieruchomości w Tychach stale rośnie. Tendencję wzrostową utrzymuje również podaż, czego potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 850 mieszkań, z czego aż 81,9 zostało przeznaczonych na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Tychach – najważniejsze lokalizacje

Nieruchomości Tychy to hasło, które jest bardzo często wpisywane do wyszukiwarki. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w najlepszych lokalizacjach, czego przykładem może być dzielnica Paprocany, czy Śródmieście. Szybko sprzedają się również mieszkania położone w dzielnicy Czułów i Wilkowyje.

Ceny nieruchomości w Tychach – kwiecień 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Tychach wynosi obecnie 5 980 złotych, a w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła o blisko 14% (w kwietniu 2021 wynosiła 5 244 zł/m²). Należy jednak mieć świadomość, że wzrost cen będzie następował również w kolejnych miesiącach, a eksperci rynku nieruchomości prognozują, że do końca roku średnia cena za m² może zbliżyć się do granicy 7 tys. złotych.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Tychach

Tychy to miast, które jest atrakcyjnym miejscem do życia. Odpowiada za to zarówno bliska odległość Katowic, czyli miasta wojewódzkiego, jak i jedna z najniższych stóp bezrobocia w kraju (fabryka Fiata oraz browar Tyskie). Efektem jest jednak duża rozpiętość cen na rynku nieruchomości. Najdroższe dzielnice to Paprocany oraz Czułów, gdzie średnia cena za m² oscyluje w granicach 7 tys. złotych. Najtaniej jest z kolei w dzielnicy Jaroszowice, gdzie średnia cena za m² nie przekracza 4 800 złotych.

Inwestuj z nami w Tychach

Potencjał tyskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Tychach?:

  • miasto wg stanu na koniec 2021 roku zamieszkuje przeszło 126 tys. osób, a o jego atrakcyjności świadczy nie tylko lokalizacja, ale także niska stopa bezrobocia;
  • w 2020 roku oddano do użytku 850 nowych mieszkań, a popyt na nieruchomości stale rośnie;
  • do rosnącego zapotrzebowania na mieszkania z pewnością przyczynia się także migracja ludności ze wschodu;
  • ceny nieruchomości w Tychach w perspektywie rocznej wzrosły o blisko 14%, ale nadal są zdecydowanie niższe niż w nieodległych Katowicach.

Naucz się inwestowaniana z Flip Na Pierwotnym i sprawdź najlepsze okazje inwestycyjne w branży nieruchomości.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!