0
blank blank blank

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Tarnowskich Górach

Doświadczenie, które przez wiele lat zdobywaliśmy inwestując w nieruchomości na rynku pierwotnym pozwoliło nam stworzyć markę flipnapierwotnym.pl, w ramach którego organizujemy szkolenia z inwestowania w nieruchomości dla inwestorów z Tarnowskich Gór i okolic. Ich podstawą jest przekazanie wiedzy w zakresie flipowania na rynku pierwotnym, a także nauka praktycznego inwestowania w nieruchomości przy dysponowaniu stosunkowo niewielkim kapitałem. Aby to umożliwić wyszukujemy dla osób biorących udział w naszych szkoleniach najlepsze okazje inwestycyjne. W tym celu każdego roku odbywamy ponad pół tysiąca bezpośrednich spotkań z deweloperami, których celem jest wynegocjowanie możliwie najlepszych warunków zakupu nieruchomości. Dążymy do tego, by zawrzeć transakcję w systemie 20/80, 15/85 lub nawet 10/90, co jest możliwe dzięki sile grupy stojących za nami inwestorów.

Co przemawia za tym, by wziąć udział w naszym szkoleniu? Przede wszystkim to, że daje ono możliwość zdobycia usystematyzowanej wiedzy, na którą my pracowaliśmy latami. Od początku naszej działalności szkoleniowej z okazji skorzystało ponad 600 osób, które nauczyły się dzięki temu tego, jak skutecznie inwestować w nieruchomości na rynku pierwotnym bez dużego kapitału. W efekcie powstała społeczność wzajemnie wspierających się inwestorów, która systematycznie przyjmuje nowe osoby. Jednym ze sposobów, by do niej dołączyć może być obserwowanie nas na Facebooku, gdzie nie tylko informujemy o nadchodzących szkoleniach, ale również bezpłatnie dzielimy się wiedzą w formie webinarów.

Rynek nieruchomości w Tarnowskich Górach – przydatne informacje

Tarnowskie Góry to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim. Obecnie zamieszkuje je niespełna 62 tys. osób (stan na 31.12.2021). Dobra lokalizacja sprawia, że w Tarnowskich Górach rośnie zapotrzebowanie na nieruchomości, co może wynikać również z faktu, że są one tańsze niż w większych śląskich miastach. Odpowiedzią na rosnący popyt jest wzrost podaży, czego potwierdzeniem może być fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 436 nowych mieszkań, z czego ponad połowa została przeznaczona na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Tarnowskich Górach – najważniejsze lokalizacje

Rosnący popyt na nieruchomości w Tarnowskich Górach można zauważyć szczególnie w najważniejszych lokalizacjach miasta. Z całą pewnością należy wśród nich wymienić ulicę Żeromskiego, czy Wyszyńskiego. Sporym zainteresowaniem cieszą się także nieruchomości położone przy ulicy Gliwickiej oraz Opolskiej.

Ceny nieruchomości w Tarnowskich Górach – kwiecień 2022

Efektem rosnącego popytu na nieruchomości w Tarnowskich Górach jest oczywiście wzrost ich cen. Obecnie za m² należy średnio zapłacić 4 811 złotych, czyli o niespełna 10% więcej niż na początku bieżącego roku. Jeszcze bardziej spektakularny wzrost cen odnotowano na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, ponieważ od kwietnia 2021 wzrosły one o przeszło 15%. Co więcej, eksperci prognozują dalsze wzrosty, co sprawi, że już niebawem przekroczona zostanie bariera 5 tys. zł/m².

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Tarnowskich Górach

Tarnowskie Góry to niewielkie śląskie miasto, w przypadku którego trudno mówić o najtańszych oraz najdroższych dzielnicach. Z całą pewnością można jednak wskazać konkretne ulice, które spełniają te kryteria. Wśród najdroższych należy wymienić Opolskiego, Bema, czy Żeromskiego, gdzie średnia cena za m² przekracza 5 tys. złotych. Najtaniej jest natomiast na ulicy Pustki Leśnictwo, gdzie za m² płaci się średnio niewiele ponad 4 tys. złotych.

Potencjał tarnogórskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Tarnowskich Górach?:

  • miasto zamieszkuje niespełna 62 tys. osób (stan na 31.12.2021), co przekłada się na rosnące zainteresowanie nieruchomościami;
  • ich ceny systematycznie rosną, jednak nadal są zdecydowanie tańsze niż w dużych śląskich miastach;
  • obecnie za m² płaci się średnio 4 811 złotych, a od początku roku cena wzrosła o około 10%;
  • rośnie także podaż nieruchomości w Tarnowskich Górach, ponieważ w samym 2020 roku do użytku oddano 436 nowych mieszkań;
  • ponad połowa z nich (51,4%) została przeznaczona na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem.
Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!