0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Tarnobrzeg

Szukasz pewnego i bezpiecznego sposobu na pomnożenie swoich oszczędności? Obiło Ci się o uszy hasło „flipping mieszkaniowy”, wiesz, że tyczy się inwestowania w nieruchomości, ale na tym Twoja wiedza się kończy? Przyjdź na nasze szkolenie, a dowiesz się wszystkiego o flipie na pierwotnym i będziesz mógł rozpocząć swoją podróż po duże zyski!

Firma Flipnapierwotnym.pl to my – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Działamy w branży już od ponad 10 lat. W czasie tej dekady zebraliśmy esencję wiedzy na temat flipowania mieszkaniami oraz bezcenne doświadczenia. Uczyliśmy się na błędach, po to, abyś Ty teraz mógł ich uniknąć. Z naszych szkoleń skorzystało już ponad 800 inwestorów. Wielu z nich przeprowadziło z sukcesem swoje osobiste flipy na pierwotnym – przyniosły im one zarówno zysk, jak i satysfakcję.

Tak spektakularne sukcesy nie byłyby możliwe, gdyby nie nasze wsparcie. Blisko 400 z naszych absolwentów skorzystało z podsuwanych przez nas rentownych okazji inwestycyjnych. Dzięki temu, że odbywamy rocznie ponad 500 spotkań z deweloperami, jesteśmy w stanie stale monitorować rynek i wyszukiwać dla naszych kursantów najlepsze oferty. Oprócz tego negocjujemy z deweloperami bardzo korzystne warunki płatności, takie jak 10/90 czy 20/80. Są to systemy płatności praktycznie niedostępne dla osób z zewnątrz.

Szkolenia dla fliperów – co, gdzie i jak?

Spotkania z naszymi kursantami przeprowadzamy stacjonarnie, najczęściej w modelu 2-dniowym. W ciągu roku kilkakrotnie odwiedzamy największe miasta Polski, takie jak Katowice, Poznań, Warszawa czy Łódź. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w nowe mieszkania w Tarnobrzegu, sprawdź kalendarz szkoleń i zobacz, gdzie możesz nas aktualnie znaleźć!

Kursy prowadzimy na dwóch poziomach. Na szkoleniach podstawowych dowiesz się, dlaczego warto inwestować w nieruchomości i jak robić to rozsądnie. Poznasz szczegóły dotyczące umów deweloperskich i kredytowych, odbioru mieszkania, egzekwowania poprawek, kosztów transakcyjnych i harmonogramów płatności i wielu innych istotnych kwestii. Seminaria dla zaawansowanych przeznaczone są dla osób, które mają już doświadczenie we flipowaniu. Uczymy na nich, jak zaplanować wiele inwestycji i obracać nieruchomościami w skali całej Polski.

Chcesz obejrzeć relacje z naszych inwestycji lub wziąć udział w darmowych webinarach? Zapraszamy na nasze kanały w mediach społecznościowych! Jesteśmy na Facebooku i YouTube!

Rynek nieruchomości Tarnobrzeg – potencjał lokalizacji

Tarnobrzeg położony jest w województwie podkarpackim, niedaleko granicy z województwem świętokrzyskim. Leży w odległości ok. 75 km na północ od Rzeszowa i ok. 100 km od Kielc. Ma status miasta powiatowego. Według statystyk GUS na dzień 31.12.2020 r. mieszkało tu 46.360 osób.

Przez miasto przebiegają trzy drogi wojewódzkie oraz szlak kolejowy, skąd można dojechać m.in. do Warszawy, Rzeszowa, czy Lublina. Budynek dworca, w tym kasy i poczekalnie są obecnie nieczynne. Najbliższy port lotniczy, z którego latają samoloty pasażerskie, znajduje się w Rzeszowie-Jasionce.

Dla mieszkańców Tarnobrzega, osób, które planują się tam osiedlić, bądź dla inwestorów, którzy chcą flipować tamtejszymi mieszkaniami, ważnych jest kilka aspektów.

Po pierwsze Tarnobrzeg to piękne miasto o bogatej historii, mogące poszczycić się licznymi zabytkami (m.in. budowlami barokowymi, gotyckimi, neogotyckimi, klasycystycznymi), które tworzą wyjątkową atmosferę tego miejsca. Miasto leży też na słynnym, ciągnącym się 1202 km Szlaku Architektury Drewnianej.

W obrębie miasta działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Wisłosan. Na jej terenie działają zarówno krajowi, jak i zagraniczni przedsiębiorcy (np. znana na całym świecie południowokoreańska korporacja LG). Pracę mieszkańcom zapewniają głównie sektory przemysłu, budownictwa oraz usług, ale w skali gminy również rolnictwa.

W Tarnobrzegu funkcjonuje bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz sieć instytucji edukacyjno-kulturalnych.

Mieszkania na sprzedaż Tarnobrzeg – czy jest na nie popyt?

Rynek nieruchomości w Tarnobrzegu nie jest na pewno tak dynamiczny, jak w większych miastach. Popyt przewyższa tu zdecydowanie podaż, ze względu na małą liczbę inwestycji deweloperskich w tym regionie. To jednak dobra wiadomość dla potencjalnych inwestorów – mieszkania w Tarnobrzegu sprzedają się w szybkim tempie.

Jeśli chodzi o zainteresowanie rynkiem, którego odzwierciedleniem są analizy trendów haseł wyszukiwanych przez użytkowników Internetu, to prezentuje się ono tak: średnio 1800 osób miesięcznie wpisuje w Google frazę „mieszkania na sprzedaż Tarnobrzeg”, nieco mniej, bo 1550 wpisuje słowa „mieszkania Tarnobrzeg”. Najciekawszy jest jednak ostatni wynik z podium – „mieszkania na sprzedaż Tarnobrzeg aktualne” wpisuje 550 osób miesięcznie. Słowo „aktualne” wskazuje na to, że lokale dość dynamicznie znikają z puli dostępnych.

Inwestuj z nami w Tarnobrzegu

Ceny nieruchomości w MIASTO – styczeń 2022

Jak wyglądają średnie ceny za m kw. nieruchomości w Tarnobrzegu? Otóż w styczniu 2022 roku średnia cena mieszkania na sprzedaż to 4.650 zł/m2. To cena dość wysoka w odniesieniu do wielkości miejscowości, jednak zdecydowanie niższa niż w mieście wojewódzkim – Rzeszowie. Tam za m kw. trzeba było na początku roku zapłacić średnio 7.741 zł.

Inwestycje w Tarnobrzegu mogą okazać się bardzo zyskowne i sprawne do realizacji.

Wszystkie osoby zainteresowane obrotem mieszkaniami w całej Polsce zapraszamy do kontaktu. W pierwszym kroku polecamy zorientować się czym jest flip na pierwotnym rynku polskich nieruchomości.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!