0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Szczecinek

Inwestowanie w nieruchomości to pewny sposób, aby zabezpieczyć swoją finansową przyszłość. Flipowanie mieszkaniami wymaga jednak konkretnej wiedzy. Właśnie dlatego stworzyliśmy markę Flipnapierwotnym.pl! Nasze szkolenie przygotuje Cię do samodzielnego działania w tej branży!

Nazywamy się Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. W sektorze nieruchomości działamy od blisko 10 lat. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które tak jak my, chcą zarabiać na flipowaniu, to jedno z głównych zadań naszej firmy! Z prowadzonych przez nas profesjonalnych kursów skorzystało do tej pory ponad 800 ambitnych inwestorów. Wielu z nich ma za sobą pierwsze samodzielne flipy na pierwotnym, które wygenerowały dla nich satysfakcjonujący zysk!

Nasza działalność polega także na monitorowaniu sytuacji na rynku mieszkań deweloperskich w Polsce. Dzięki licznym kontaktom trzymamy rękę na pulsie i dysponujemy aktualną bazą intratnych okazji inwestycyjnych z całego kraju. Wyselekcjonowane oferty przekazujemy na ręce naszych kursantów. Dodatkowo w ich imieniu negocjujemy u deweloperów korzystne warunki finansowania (jak 10/90, czy 20/80), niedostępne dla osób spoza branży. Z naszych propozycji skorzystało już ponad 400 absolwentów! Chcesz dołączyć do tego grona?

Szkolenia z nieruchomości Szczecinek – informacje

Kursy z flipowania na rynku pierwotnym prowadzimy stacjonarnie w największych miastach Polski. Poznań, Warszawa, Łódź, Katowice i wiele innych – wszystkie te aglomeracje odwiedzamy kilka razy do roku. Sprawdź aktualny grafik spotkań i wybierz dogodną dla siebie lokalizację!

Nasza oferta obejmuje zarówno weekendowe szkolenia dla początkujących inwestorów, jak i kursy na poziomie zaawansowanym. Podstawowy program zawiera kompletny know-how, poparty przykładami naszych osobistych doświadczeń. Każdy, kto chciałby inwestować w nieruchomości, wyjdzie z tego seminarium wyposażony w kompleksową wiedzę na temat flipowania oraz jego aspektów prawno-podatkowych. Zaawansowanych fliperów zapraszamy na kursy „mistrzowskie” – uczymy na nich, w jaki sposób rozwinąć i planować kolejne inwestycje, a co najważniejsze, zacząć obracać mieszkaniami na szeroką skalę.

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z aktualnymi kursami stacjonarnymi. Śledź nasz profil i zyskaj dostęp do darmowych webinarów! O najciekawszych inwestycjach z naszym udziałem dowiesz się także z YouTube! Poznaj nas!

 

Rynek nieruchomości Szczecinek – atrakcyjność lokalizacji

Szczecinek to miasto powiatowe w województwie zachodniopomorskim, oddalone o 70 km od Koszalina i niecałe 85 km od plaż Morza Bałtyckiego. Główny Urząd Statystyczny w raporcie za 2020 rok podaje, że na powierzchni 48,5 km2 miejscowości mieszka 39,7 tys. osób.

Miasto ma korzystne położenie, nie tylko ze względu na stosunkowo niewielką odległość od morza. Szczecinek leży na styku Pojezierza Szczecineckiego i Pojezierza Drawskiego, a w jego bliskiej okolicy znajdują się trzy jeziora: Wielimie, Wilczkowo i Trzasiecko.

Szczecinek jest doskonale skomunikowany – biegną przez niego dwie drogi krajowe: nr 20 oraz nr 11 z częścią drogi ekspresowej S11. Przecinają się tu także trzy trasy kolejowe. Pociągiem można dojechać stąd bezpośrednio do wielu polskich aglomeracji, jak choćby Poznań, Kraków, Szczecin, Katowice i Wrocław.

Szczecinek stanowi podstrefę Słupskiej Specjalnej Strefy Gospodarczej. W mieście swoje siedziby ulokowały takie przedsiębiorstwa, jak Kronospan, Słowianka, GDATA Software, Opak, KPPD S.A., Schneider i Gawex.

W granicach administracyjnych miasta znajduje się blisko 700 ha lasów, co stanowi 18% całej jego powierzchni. Ma to korzystny wpływ na jakość powietrza oraz samopoczucie mieszkańców. W ramach „zielonej rekreacji” mogą oni także korzystać z takich obszarów, jak Las Miejski, Lasek Zachodni, Małpi Gaj, czy Park Miejski. Rozrywkę na świeżym powietrzu zapewniają także korty tenisowe, skatepark, plaża miejska, wyciąg do nart wodnych (notabene, najdłuższy w Europie!) i inne specjalnie wyznaczone strefy aktywnego wypoczynku.

Mieszkania na sprzedaż Szczecinek – zainteresowanie

Osób zainteresowanych zakupem mieszkania w Szczecinku jest dużo, relatywnie do wielkości miasta i stanu jego zaludnienia. Mówią o tym wyniki analizy fraz tematycznych, które najczęściej wpisują w wyszukiwarki internauci. W kontekście lokali mieszkalnych w Szczecinku najczęściej wpisywane hasła to: „mieszkania na sprzedaż Szczecinek” – średnio 2.350 wyszukiwań w miesiącu, „nieruchomości Szczecinek” (1.300) oraz „mieszkania Szczecinek” (1.000).

Inwestuj z nami w Szczecinku

Ceny nieruchomości Szczecinek – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Szczecinku wynosiła 4.900 zł. Jest to cena zbliżona do średniej wyliczonej dla całego województwa. Warto też podkreślić, że mieszkania na sprzedaż w miastach województwa zachodniopomorskiego są zdecydowanie tańsze, niż te w województwie pomorskim (tu średnia cena dla województwa to 7.900 zł). Jest to istotne szczególnie dla tych nabywców, dla których priorytetowa jest niewielka odległość od morza.

Dla porównania średnia cena mieszkań w mieście wojewódzkim – Szczecinie – wynosiła w styczniu 2022 roku 7.500 zł/m2.

Największą liczbę aktywnych ofert mieszkań na sprzedaż w Szczecinku stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!