Świnoujście

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Świnoujście

Szukasz najlepszej metody na pomnożenie swojego kapitału? Flipping nieruchomości to idealny sposób, abyś zagwarantował finansową stabilność sobie i swoim bliskim. Jak inwestować w nieruchomości, jak się do tego zabrać i jakich błędów unikać? Nasze szkolenie odpowie na wszystkie Twoje pytania, nawet takie, o których jeszcze nie pomyślałeś!

Flipnapierwotnym.pl to my – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. W sektorze nieruchomości działamy od blisko 10 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy szereg intratnych inwestycji, które nie tylko znacznie zasiliły nasze konta, ale pozwoliły też na rozwój, zdobywanie wiedzy i doświadczeń w dziedzinie flipowania mieszkaniami. Od kilku lat nieprzerwanie realizujemy naszą misję edukacyjną. W zakresie inwestowania na rynku pierwotnym nieruchomości przeszkoliliśmy już ponad 800 inwestorów!

Do naszych głównych zadań należy również analiza bieżącej sytuacji na rynku mieszkań deweloperskich. Miesięcznie przeprowadzamy kilkadziesiąt rozmów z deweloperami i to od nich bezpośrednio otrzymujemy informacje o najbardziej lukratywnych okazjach inwestycyjnych z całej Polski. Dla wszystkich tych propozycji w imieniu naszych kursantów negocjujemy korzystne warunki płatności, tj. 10/90 lub 15/85, które są niedostępne dla osób spoza branży. Do tej pory na podsuniętych przez nas propozycjach wzbogaciło się ponad 400 absolwentów naszych warsztatów.

Flipping nieruchomości Świnoujście – informacje o kursach

Jesteśmy z Poznania, ale szkolenia prowadzimy także w innych dużych polskich aglomeracjach. Możesz się z nami spotkać w Łodzi, Katowicach, czy Warszawie. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości w Świnoujściu i okolicach, zapoznaj się z harmonogramem aktualnych szkoleń i wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację.

Z uwagi na szerokie spektrum technik i wiedzy, którą dzielimy się z naszymi kursantami, kursy odbywają się stacjonarnie w modelu weekendowym. Prowadzimy je osobiście we współpracy ze specjalistami z takich dziedzin, jak prawo i podatki. Po zakończeniu szkolenia będziesz wiedział, w jakie nieruchomości inwestować, jakich błędów unikać i jak zarobić na sprzedaży mieszkania z rynku pierwotnego, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym.

W naszej ofercie znajdziesz kursy podstawowe z modułem wsparcia mentorskiego lub bez niego oraz szkolenia dla osób zaawansowanych, które chcą rozwinąć swój biznes i zacząć inwestować w mieszkania na sprzedaż w całej Polsce. Pełen program szkoleń na obu poziomach zajdziesz tutaj!

Dołącz do naszej wirtualnej społeczności! Na Facebooku dzielimy się nowinkami z branży, prowadzimy darmowe webinary, a na YouTube zamieszczamy relacje z ciekawych (i zyskownych!) inwestycji.

Rynek nieruchomości Świnoujście – potencjał lokalizacji

Świnoujście jest miastem na prawach powiatu w województwie zachodniopomorskim. Według danych GUS w 2020 roku miejscowość zamieszkiwało 40.696 osób. Pod względem demograficznym Świnoujście jest 5. miastem w województwie.

Świnoujście jest najdalej wysuniętym na północny zachód miastem Polski. Ponadto położone jest na 3 dużych wyspach (Wolin, Uznam, Karsibór) oraz na licznych mniejszych wysepkach – łącznie jest ich 44. Do granic miasta zalicza się ponad 100 km2 wód Zalewu Szczecińskiego, stanowiących jego południową część. Od północy Świnoujście oblewa Morze Bałtyckie. Miasto posiada status uzdrowiska, co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność.

Mimo położenia na wyspach komunikacja w mieście jest dobrze zorganizowana. Między Wolinem a Uznamem można przemieszczać się dzięki darmowym promom, a Karsibór i Wolin połączone są Mostem Piastowskim. Do miasta prowadzi droga krajowa nr 3 oraz trasa wojewódzka nr 110. Z portu kursuje prom do Szwecji, w mieście funkcjonuje także kolej. Najbliższy port lotniczy to Szczecin-Goleniów (ok. 75 km), skąd odbywają się całoroczne loty do Dublina, Londynu, Oslo, czy Warszawy.

Mieszkańcy miasta cieszą się rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową, funkcjonują tu wszelkie niezbędne instytucje edukacyjne, kulturalne i administracyjne. Ważną rolę w rozwoju gospodarczym Świnoujścia odgrywa turystyka, a także gospodarka morska, usługi uzdrowiskowe i handel. W Świnoujściu jest bardzo niskie bezrobocie, jedno z najniższych w całym kraju. Duże wpływy do budżetu są w znacznej mierze zasługą zagranicznych inwestorów i Terminalu LNG (gazoport).

Mieszkania na sprzedaż Świnoujście – zainteresowanie

Uzdrowiskowy charakter nadmorskiego kurortu, bliskość do granicy z Niemcami oraz atrakcyjne warunki życia sprawiają, że mieszkania na sprzedaż w Świnoujściu cieszą się dużym zainteresowaniem i są wyjątkowo korzystną inwestycją. Lokale można zarówno odsprzedać, jak i potraktować jako apartamenty na wynajem sezonowy. Nieruchomościami w Świnoujściu interesują się także zagraniczni klienci, więc tamtejszy rynek jest wyjątkowo dynamiczny.

Na początku roku 2022 w Świnoujściu dostępnych było ponad 250 mieszkań, rozlokowanych w 4 inwestycjach deweloperskich. Zdecydowaną większość stanowiły mieszkania 2-pokojowe (ok. 53%) oraz kawalerki (ok. 30%).

Popyt na mieszkania w Świnoujściu można także ocenić na podstawie wyników analizy haseł najczęściej wpisywanych przez użytkowników w wyszukiwarki internetowe. W kontekście lokali mieszkalnych w Świnoujściu najczęściej wpisywane hasła to: „mieszkania na sprzedaż Świnoujście” – średnio 1.600 wyszukiwań w miesiącu, „mieszkania Świnoujście” (950), „nieruchomości Świnoujście” (850) oraz „Świnoujście mieszkania na sprzedaż” (500).

Inwestuj z nami w Świnoujściu

Ceny mieszkań Świnoujście – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Świnoujściu wynosiła 15.000 zł. Jest to zdecydowanie najwyższa cena w skali całego województwa, jak i również bardzo wysoka na tle całego kraju. Warto jednak podkreślić, że w Świnoujściu powstają apartamenty o bardzo wysokim standardzie, położone w wyjątkowo atrakcyjnej okolicy, które bardzo mocno zawyżają średnią cenę za m kw. Dlatego też, aby obraz cen nie był zniekształcony, dużo lepiej posłużyć się medianą – jest to tzw. kwota środkowa, co oznacza, że połowa nieruchomości w tym okresie kosztowała więcej niż podana kwota, a połowa mniej. Mediana cen mieszkań w Świnoujściu w styczniu 2022 wynosiła zatem 11.400 zł/m2.

Dla porównania średnia cena mieszkań w mieście wojewódzkim – Szczecinie – wynosiła w styczniu 2022 roku 7.500 zł/m2.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

blank

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk