0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Świecie

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak zabezpieczyć swoją przyszłość finansową, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy doskonałym przykładem tego, dlaczego warto inwestować w nieruchomości! Przyjdź na nasze szkolenie, a zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na skuteczne i bezpieczne flipowanie!

Markę Flipnapierwotnym.pl tworzy dwóch ambitnych inwestorów – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Działamy w branży już od 10 lat. W tym czasie poczyniliśmy wiele lukratywnych inwestycji, które pomogły nam w spektakularnym rozwoju biegłości we flipowaniu mieszkaniami.

W ciągu tej pracowitej dekady przeszkoliliśmy ponad 800 przyszłych flipperów.

Uczestnikom naszych seminariów oferujemy nie tylko kompleksowy know-how, którego nie można znaleźć na żadnych internetowych portalach. Oprócz eksperckich warsztatów mają oni także dostęp do specjalnie wyselekcjonowanych przez nas obiecujących okazji inwestycyjnych. W doborze najlepszych ofert pomaga nam długoletnia obecność w branży oraz znajomości w środowisku deweloperskim. Dzięki temu mamy możliwość negocjowania korzystnych warunków płatności w niestandardowych systemach 10/90, 15/85 i 20/80. Takich ofert przekazaliśmy naszym kursantom ponad 400!

Szkolenia z nieruchomości Świecie – organizacja

Kursy prowadzimy wraz ze specjalistami, zajmującymi się w praktyce kwestiami prawnymi i podatkowymi. Dzięki temu gwarantujemy przyszłym inwestorom wiedzę popartą realnym doświadczeniem i przykładami z codziennego życia biznesowego.

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości odbywają się na dwóch poziomach. Podstawowy kurs przygotowuje uczestników do rozpoczęcia inwestowania w nieruchomości i do wykonania ich pierwszego, samodzielnego flipu na pierwotnym. Poziom zaawansowany to kopalnia wiedzy o skalowaniu biznesu i obracaniu mieszkaniami na sprzedaż na skalę całego kraju.

Gdzie nas znajdziesz? Z naszymi dwudniowymi seminariami pojawiamy się w największych miastach w Polsce, w każdym kilka razy do roku. Najczęściej odwiedzamy Łódź, Katowice, Poznań i Warszawę. Jeśli interesuje Cię inwestowanie w nieruchomości w Świeciu i okolicach, sprawdź kalendarz najbliższych szkoleń!

Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z aktualnymi kursami stacjonarnymi. Śledź nasz profil i zyskaj dostęp do darmowych webinarów! O najciekawszych inwestycjach z naszym udziałem dowiesz się także z YouTube! Sprawdź nas!

Rynek nieruchomości Świecie – potencjał regionalny

Świecie to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, między Grudziądzem (~26 km) a Bydgoszczą (~50 km). Na koniec roku 2020 według danych GUS miejscowość zamieszkiwało 25.486 osób.

Świecie to istotny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe: nr 91 (Gdańsk–Toruń) oraz nr 5 (Świecie–Wrocław–Kudowa-Zdrój). Niedaleko przebiega też autostrada A1. Trasę do Trójmiasta można pokonać w mniej niż 1,5 h.

Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym. Na jego terenie rozwijają się takie branże, jak papiernicza, spożywcza, chemiczna oraz produkcja materiałów budowlanych. Swoje przedsiębiorstwa usytuowały tam firmy Mondi Świecie S.A., Cargill oraz Kemira. Na terenie gminy Świecie umiejscowione są dwa Parki Technologiczne Vistula I i Vistula II, które stanowią wyjątkowo atrakcyjne tereny inwestycyjne dla dużych przedsiębiorstw, a co za tym idzie dostarczają mieszkańcom miasta nowych miejsc pracy.

Z punktu widzenia mieszkańca Świecie ma atrakcyjne otoczenie przyrodnicze oraz doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. Nie brakuje tu obiektów sportowych i rekreacyjnych. W okolicach miasta stworzono liczne szlaki turystyczne.

Mieszkania na sprzedaż Świecie – zainteresowanie

Popyt na nowe mieszkania w Świeciu jest umiarkowany w stosunku do stanu populacji miasta. Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarce Google, wskazują, że frazę „mieszkania na sprzedaż Świecie” wpisuje miesięcznie średnio 850 użytkowników. Odpowiednio „mieszkania Świecie” wpisuje 400 osób, a „nieruchomości Świecie” – 150.

Największym zainteresowaniem, z punktu widzenia lokalizacji, cieszą się Osiedle Marianki i Osiedle Laskowicka, na których powstają nowe mieszkania deweloperskie w Świeciu.

Inwestuj z nami w Świeciu

Ceny nieruchomości Świecie – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Świeciu na początku 2022 roku wynosiła 6.200 zł. To cena zbliżona do tej, jaką należy zapłacić za m kw. lokalu mieszkalnego w Bydgoszczy.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!