0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Świebodzin

Inwestowanie w mieszkania na sprzedaż to doskonały sposób na zapewnienie sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwa finansowego. Zadajesz sobie pewnie teraz pytanie, czy flipowanie nie jest za trudne? Nie – pod warunkiem, że posiadasz konkretną wiedzę na temat rynku pierwotnego nieruchomości! A o to zadbamy już my! Przyjdź na nasze szkolenie z flipowania, które pozwoli Ci na samodzielny start w tej branży!

Flipnapierwotnym.pl to my – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. W branży nieruchomości działamy od 10 lat. Początkowo stawialiśmy na inwestowanie, teraz uczymy innych, jak robić to sprawnie i efektywnie! Z naszej wiedzy skorzystało ponad 800 ambitnych inwestorów, którzy już jako absolwenci naszego kursu, rozpoczęli samodzielne flipowanie mieszkaniami.

Analiza sytuacji na rynku pierwotnym i poszukiwanie atrakcyjnych mieszkań na sprzedaż, które charakteryzują się wysokim potencjałem zwrotu, to nasza specjalność. W ciągu każdego miesiąca przeprowadzamy kilkadziesiąt rozmów z deweloperami z całego kraju. Pozwala nam to na tworzenie bazy rentownych ofert inwestycyjnych, które przekazujemy na ręce naszych seminarzystów. Oprócz tego dla każdej takiej transakcji negocjujemy u firm deweloperskich specjalne warunki finansowania w systemach 10/90, 15/85 lub 20/80. Z wyselekcjonowanych przez nas okazji skorzystało już blisko 400 absolwentów szkoleń! Chcesz dołączyć do tego grona?

Flipowanie mieszkaniami Świebodzin – informacje o kursach

Seminaria szkoleniowe odbywają się stacjonarnie w największych miastach kraju. Kilka razy do roku odwiedzamy m.in. Łódź, Warszawę i Katowice. Najczęściej prowadzimy zajęcia w Poznaniu, ponieważ stąd jesteśmy! Jeśli interesujesz się inwestowaniem w mieszkania na sprzedaż w Świebodzinie i okolicach, polecamy Ci tę lokalizację w szczególności. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem kursów! Wybierz termin i miejsce, które najbardziej Ci odpowiada!

Podstawowe szkolenia trwają zazwyczaj dwa dni – system weekendowy według naszych absolwentów sprawdza się doskonale! Zajęcia prowadzimy w oparciu o własną wiedzę i doświadczenia, ale korzystamy również ze wsparcia ekspertów z dziedzin prawa i podatków. Wszystko po to, aby dać Ci kompletną wiedzę, pozwalającą na samodzielne inwestowanie. Podstawowy program przeznaczony jest dla osób bez doświadczenia lub takich, które działają w branży od niedawna.

Dla inwestorów biegłych w sztuce obracania mieszkaniami z rynku pierwotnego również mamy coś specjalnego! Szkolenie dla zaawansowanych pozwoli Ci na rozwinięcie biznesu i poszerzenie pola działania do rynku nieruchomości w całej Polsce.

Dołącz do naszej społeczności na Facebooku i YouTube! Znajdziesz tam za darmo wiele wartościowych treści, będziesz miał dostęp do webinarów i relacji z naszych najlepszych inwestycji!

Rynek nieruchomości Świebodzin – potencjał lokalizacji

Świebodzin to miasto powiatowe w województwie lubuskim, położone ok. 45 km na północ od Zielonej Góry. Główny Urząd Statystyczny podaje, że z końcem 2020 roku miejscowość zamieszkiwało blisko 21,5 tys. osób.

Mieszkańcy Świebodzina cieszą się doskonałą lokalizacją z punktu widzenia komunikacyjnego. Przez miasto przebiega droga ekspresowa S3, droga krajowa nr 92 i kilka tras o charakterze wojewódzkim. W dodatku zaledwie 5 km od granicy Świebodzina znajduje się wjazd na autostradę A2. W ciągu godziny można dojechać nią do przejścia granicznego z Niemcami w Słubicach. Funkcjonuje tu także sieć kolei, dzięki której można dostać się bezpośrednim połączeniem m.in. do Warszawy i Szczecina oraz niemieckiego Berlina.

Gospodarka Świebodzina oraz ściśle powiązany z nią rynek pracy, opiera się na przemyśle meblarskim, odzieżowym, spożywczym i usługowym. Swoje siedziby mają tu takie firmy, jak: Recaro, PHU Instal+, Mercord Sp. z o.o. oraz światowy lider produkcji urządzeń do obróbki cieplnej i pieców przemysłowych – Seco/Warwick S.A. Świebodzin należy także do Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Ciekawostka! Świebodzin jest znany z żelbetowej rzeźby Figury Chrystusa Króla, która na ten moment jest najwyższym posągiem Jezusa na świecie. Autorem projektu jest Mirosław Patecki. Zdania na temat tego pomnika są jednak podzielone, o czym świadczy przyznanie jej antynagrody architektonicznej „Makabryła”.

Mieszkania na sprzedaż Świebodzin – popyt

Zainteresowanie mieszkaniami na sprzedaż w Świebodzinie jest umiarkowane – adekwatne do powierzchni miasta i stanu jego zaludnienia. Wnioski te można wysnuć na podstawie analizy najchętniej wyszukiwanych haseł w Internecie. W kontekście lokali mieszkalnych w Świebodzinie najczęściej wpisywane frazy to: „mieszkania na sprzedaż Świebodzin” – średnio 950 wyszukiwań w miesiącu, „nieruchomości Świebodzin” (550) oraz „mieszkania Świebodzin” (450). Na podstawie analizy trendów Google warto także odnotować, że tutejszy popyt na lokale na sprzedaż jest średnio o 1/3 większy, w stosunku do mieszkań na wynajem.

Inwestuj z nami w Świebodzinie

Ceny mieszkań Świebodzin – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Świebodzinie wynosiła w styczniu 2022 roku 6.150 zł. Cena była porównywalna z kwotą, jaką należało w tym czasie zapłacić za m kw. lokalu w Zielonej Górze.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!