0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Świdnik

Szukasz pewnej metody inwestycji? Chcesz zadbać o bezpieczeństwo finansowe swojej rodziny? Wejdź z nami w branżę flippingu mieszkań i ciesz się zyskiem, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym! Przyjdź na nasze szkolenie z nieruchomości i ucz się inwestowania od ekspertów!

Nazywamy się Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Każdy z nas działa na rynku nieruchomości od wielu lat. Postanowiliśmy połączyć siły, wiedzę i doświadczenie i stworzyliśmy markę Flipnapierwotnym.pl. Pod jej banderą uczymy przyszłych fliperów tego, jak odnieść sukces w dziedzinie flippingu mieszkaniowego. Do tej pory przeszkoliliśmy już ponad 800 entuzjastycznych biznesmenów, którzy właśnie teraz liczą zyski z pierwszych samodzielnych inwestycji na rynku pierwotnym nieruchomości!

Dzięki naszej wieloletniej obecności w branży i renomie, jaką się cieszymy, zbudowaliśmy imponującą sieć kontaktów z deweloperami z całej Polski. W ciągu roku przeprowadzamy z nimi blisko 500 konsultacji. Pozwala nam to na tworzenie bazy aktualnych, intratnych okazji inwestycyjnych, które przekazujemy naszym kursantom w trakcie szkoleń. Z naszych propozycji skorzystało już ponad 400 fliperów i właśnie te oferty pozwoliły im wystartować na rynku. Dla każdej propozycji inwestycyjnej, którą podsuwamy naszym kursantom, negocjujemy u deweloperów specjalne warunki płatności. Są to systemy finansowania takie jak 10/90 czy 20/80, czyli praktycznie nieosiągalne z punktu widzenia osoby, która dopiero zaczyna swoją przygodę z flipowaniem.

Szkolenia z nieruchomości Świdnik – co oferujemy?

Szkolenia z flipowania prowadzimy stacjonarnie w największych miastach Polski. Z naszymi seminariami przyjeżdżamy m.in. do Łodzi, Warszawy, Poznania i Katowic. Standardowe szkolenia odbywają się w modelu 2-dniowym.

Kursy prowadzimy osobiście, ale zapraszamy na nie także wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów z dziedziny podatków, prawa i analizy biznesowej, dzielimy się kompletnym know-how, które umożliwi Ci pewny start w branży. Na przykładach własnych działań, uczymy, co robić, a czego unikać, aby stopa zwrotu z inwestycji była dla Ciebie maksymalnie satysfakcjonująca.

Oferujemy kursy zarówno dla tych, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę z zakresu obracania nieruchomościami z rynku pierwotnego, jak i dla tych, którzy pierwsze inwestycje mają już za sobą. Dla tych pierwszych mamy szkolenie „Jak flipować na rynku pierwotnym?”. Drugim proponujemy warsztaty pod tytułem „Skaluj biznes i obracaj nieruchomościami w całej Polsce”.

Z pełną ofertą naszych szkoleń możesz zapoznać się tutaj!

Zapraszamy Cię także na nasze kanały w mediach społecznościowych! Skorzystaj z darmowych webinarów na Facebooku, obejrzyj relacje z interesujących inwestycji na YouTube!

Rynek nieruchomości Świdnik – atrakcyjność lokalizacji

Świdnik to miasto w województwie lubelskim, położone w bliskim sąsiedztwie Lublina (ok. 13 km). Według raportu GUS za rok 2020 miasto zamieszkiwały wówczas 38.763 osoby. Gęstość zaludnienia jest tu dość znaczna, wynosi bowiem 1.931,8 osób/km2.

Bliska odległość do lubelskiej aglomeracji sprawia, że Świdnik jest atrakcyjnym (i wciąż tańszym niż Lublin) miejscem, do którego spływa ludność z mniejszych miejscowości. Miasto posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługową i handlową.

Świdnik jest bardzo dobrze skomunikowany. W jego obrębie leżą trzy węzły obwodnicy Lublina. Położony jest także przy drodze ekspresowej S12/S17. Przez miasta przebiega także sieć kolejowa. Mieszkańcy mają do dyspozycji dwie aktywne stacje (trzecia jest stacją zabytkową). W granicach miasta leży także Port Lotniczy Lublin, obsługujący loty pasażerskie. Można do niego szybko dotrzeć specjalnie uruchomioną linią kolejową nr 581.

Z punktu widzenia gospodarki, dużą rolę odgrywa w Świdniku przemysł lotniczy. Mieszkańcy mogą także śmiało korzystać z zasobów lubelskiego rynku pracy oraz tamtejszej części Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec.

Mieszkania na sprzedaż Świdnik – zainteresowanie

Na nowe mieszkania w Świdniku jest dużo większy popyt, niż na lokale z rynku wtórnego. Wiąże się to z atrakcyjnymi lokalizacjami inwestycji deweloperskich – nowe budynki powstają w zielonych, cichych okolicach, a lokale charakteryzuje wysoki standard. Deweloperzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nabywców i budują lokale z atrakcyjnym układem pomieszczeń, przestronnymi balkonami lub ogródkami.

Narzędzia do analizy aktywności internautów wykazują, że użytkownicy wyszukują następujące frazy:

mieszkania Świdnik” – 1000 razy w skali miesiąca

mieszkania na sprzedaż Świdnik” – 850/mies.

Świdnik mieszkania na sprzedaż” – 100/mies.

Bardzo podobna liczba osób poszukuje również mieszkania na wynajem.

Inwestuj z nami w Świdniku

Ceny mieszkań Świdnik – styczeń 2022

Biorąc pod uwagę największe miasta województwa lubelskiego, średnia cena za m kw. mieszkania w Świdniku jest stosunkowo wysoka ze względu na położenie w sąsiedztwie Lublina. W styczniu 2022 roku wynosiła ona 6.750 zł/m2. Więcej należało zapłacić jedynie w Lublinie – 7.327 zł/m2.

Ceny nowych mieszkań w Świdniku zaczynają się już od 6.900 zł/m2.

Jeśli chcesz zainwestować pieniądze, sprawdź jak wygląda profesjonalny obrót mieszkaniami na dużą skalę na rynku pierwotnym.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!