0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Suwałki

Wiesz, że na sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego możesz nieźle zarobić, ale brak Ci wiedzy i doświadczenia w temacie flippingu mieszkaniowego? Przyjdź na nasze szkolenie, a wszystkiego Cię nauczymy!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Od ponad 10 lat zajmujemy się inwestowaniem w nieruchomości, a obecnie tworzymy firmę Flipnapierwotnym.pl. W ramach naszej działalności przeprowadziliśmy wiele intratnych inwestycji, ale także przeszkoliliśmy potężną armię przyszłych inwestorów. Z naszych seminariów skorzystało już ponad 800 zadowolonych flipperów, którzy rozpoczęli flipowanie na rynku pierwotnym.

Naszą domeną jest umiejętność wyszukiwania intratnych okazji inwestycyjnych oraz dogłębnej analizy korzyści z poszczególnych inwestycji. Ofertami dzielimy się z naszymi seminarzystami. Do tej pory absolwentom naszych szkoleń przekazaliśmy ponad 400 propozycji mieszkań deweloperskich, które pomogły im wystartować w branży i przeprowadzić pierwsze samodzielne flipy. Dzięki wieloletniej obecności na rynku obracania mieszkaniami oraz rozbudowanej siatce znajomości w firmach deweloperskich w całym kraju, mamy możliwość wynegocjowania korzystnych dla naszych kursantów warunków płatności w systemach 10/90, 15/85 lub 20/80. Są to warunki niestandardowe i praktycznie niemożliwe do uzyskania dla osób spoza branży. Właśnie takie podejście wyróżnia nas z tłumu!

Szkolenia z nieruchomości Suwałki – informacje o kursach

Szkolenia jak zacząć inwestować w nieruchomości prowadzimy stacjonarnie, najczęściej w module 2-dniowym. Wraz z ekspertami (m.in. z dziedziny prawa i podatków) kilka razy do roku odwiedzamy największe miasta Polski. Możesz nas znaleźć m.in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach oraz Łodzi. Jeśli interesuje Cię inwestowanie w nowe mieszkania w Suwałkach lub w całym województwie podlaskim, koniecznie sprawdź kalendarz aktualnych szkoleń!

Oprócz kursów dla początkujących flipperów, którzy chcą poznać kompletne know-how w dziedzinie flipu na pierwotnym, prowadzimy także seminaria na wyższym stopniu wtajemniczenia. Szkolenia dla zaawansowanych kompleksowo podejmują temat planowania inwestycyjnego, skalowania biznesu oraz obrotu nieruchomościami z rynku pierwotnego w skali całego kraju. Sprawdź zakres poszczególnych szkoleń i dołącz do elitarnego grona rozsądnych biznesmenów, którzy wzięli przyszłość w swoje ręce!

Zanim jednak poznamy się osobiście na kursach, proponujemy Ci dołączenie do naszej społeczności na Facebooku, gdzie oferujemy darmowe webinary. Przystępne sprawozdania z najciekawszych inwestycji możesz też śledzić na naszym kanale na YouTube!

Rynek nieruchomości w Suwałkach – atrakcyjność lokalizacji

Suwałki to miasto powiatowe zlokalizowane w województwie podlaskim. Leży nad słynną, malowniczą rzeką Czarna Hańcza.

Na koniec roku 2020 w Suwałkach mieszkało 69.639 osób (dane GUS). Miasto jest drugie pod względem populacji w województwie, zaraz po Białymstoku.

Suwałki leżą niedaleko granic z Rosją, Litwą i Białorusią. Są doskonale skomunikowane. Przez miasto przebiegają międzynarodowe trasy: łącząca Warszawę z Helsinkami Via Baltica oraz łącząca litewską Kłajpedę z greckimi Salonikami Via Carpatia. Suwałki są także zlokalizowane na szlaku kolejowym Rail Baltica z Tallina do Warszawy.

Miasto rozwija się bardzo dynamicznie. Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna, w której swoją siedzibę ma wiele projektów inwestycyjnych, zapewnia szereg atrakcyjnych miejsc pracy. Dużą rolę w rozwoju gospodarczym miasta odgrywa eksport na rynki wschodnie.

Jednocześnie w Suwałkach kładzie się duży nacisk na rozwój infrastruktury nie tylko handlowo-usługowej, ale także rekreacyjno-kulturalnej. Istotną rolę odgrywa turystyka. Suwałki sąsiadują z Wigierskim Parkiem Narodowym i Suwalskim Parkiem Krajobrazowym.

W przeprowadzonym przez „Rankingu Polskich Miast Zrównoważonych 2021”* Suwałki zajęły 7. lokatę w kategorii „Środowisko”. Jak wskazuje ten raport, przeprowadzony przez firmę konsultingową Arcadis oraz specjalistów z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego, w mieście dokonano szeregu modernizacji, mających na celu poprawę efektywności energetycznej oraz stanu jakości powietrza. W klasyfikacji ogólnej, w której oprócz środowiska brano pod uwagę także faktor gospodarczy i społeczny, Suwałki uplasowały się na wysokim 14. miejscu, wyprzedzając m.in. Bydgoszcz, Gdynię, czy Łódź.

Mieszkania na sprzedaż Suwałki – zainteresowanie

Popyt na mieszkania w Suwałkach jest duży. Po pierwsze, jest to region atrakcyjny pod względem gospodarczo-przyrodniczym, po drugie – mieszkań szukają tu także osoby zza wschodniej granicy. Według narzędzi, badających aktywność w sieci, frazy, które najczęściej wpisują internauci to:

mieszkania na sprzedaż Suwałki” – 2900/mies.

nieruchomości Suwałki” – 1600/mies.

mieszkania Suwałki” – 1000/mies.

W 2016 roku oddano do użytku blisko 400 nowych mieszkań w Suwałkach. Liczba ta stale rośnie. Nowe inwestycje cieszą się dużo większą popularnością, niż mieszkania z rynku wtórnego, ponieważ gwarantują wyższy standard.

Mapa nieruchomości Suwałki – najważniejsze lokalizacje

Nowe mieszkania w Suwałkach powstają m.in. w obrębie Osiedla Północ I i Północ II i to właśnie te lokalizacje cieszą się największym zainteresowaniem. Według danych z początku roku 2022 na terenie miasta są aktywne 2 duże inwestycje, w których dostępnych jest ponad 70 mieszkań deweloperskich. Oddanie jednej z nich planowane jest na 2023 rok, a drugiej na rok 2024.

Inwestuj z nami w Suwałkach

Ceny nieruchomości Suwałki – styczeń 2022

Na początku roku 2022 za m kw. mieszkania w Suwałkach trzeba było zapłacić średnio 6.900 zł.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!