Starogard Gdański

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Starogard Gdański

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak zabezpieczyć swoją przyszłość finansową, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy doskonałym przykładem tego, dlaczego warto inwestować w nieruchomości! Przyjdź na nasze szkolenie, a zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na skuteczne i bezpieczne flipowanie!

Firmę Flipnapierwotnym.pl tworzy duet energicznych inwestorów – Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Jesteśmy obecni w branży nieruchomości od 10 lat. W tym czasie z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już ponad 800 biznesmenów, którzy obecnie cieszą się zyskami ze swoich pierwszych flipów na pierwotnym.

Oprócz wiedzy i doświadczenia przekazujemy naszym kursantom propozycje lukratywnych okazji inwestycyjnych, które gwarantują satysfakcjonującą stopę zwrotu! Do tej pory na ręce uczestników naszych warsztatów złożyliśmy ponad 400 ofert, które pozwoliły im postawić pierwsze kroki w branży flipowania mieszkaniami. Dzięki znajomościom w branży mamy możliwość wynegocjowania u deweloperów niestandardowych (i niedostępnych dla osób spoza branży) warunków płatności w systemach 10/90, 15/85 czy 20/80. Tak korzystne okazje byłoby Ci trudno wynegocjować na własną rękę! Z nami Twój pierwszy flip na pierwotnym będzie udany i motywujący!

Flipping mieszkań Starogard Gdański – informacje o kursach

Oferujemy kursy zarówno dla osób, które chcą zyskać podstawową wiedzę na temat flipowania na rynku pierwotnym, jak i dla tych, którzy stawiają sobie poprzeczkę dużo wyżej. Dla tych pierwszych mamy szkolenie „Jak flipować na rynku pierwotnym?”. Drugim proponujemy warsztaty pod hasłem „Skaluj biznes i obracaj nieruchomościami w całej Polsce”. Dla osób zainteresowanych wsparciem po zakończeniu szkolenia oferujemy dodatkowy moduł kursu, obejmujący pakiet mentorski. Oznacza to, że po zakończeniu dwudniowego seminarium będziesz mógł kontaktować się z nami i konsultować w sprawach związanych z planowanymi flipami.

Kursy prowadzimy wraz ze specjalistami, zajmującymi się w praktyce kwestiami prawnymi i podatkowymi. Dzięki temu gwarantujemy przyszłym inwestorom wiedzę popartą realnym doświadczeniem i przykładami z codziennego życia biznesowego.

Gdzie nas znajdziesz? Z naszymi dwudniowymi seminariami pojawiamy się w największych miastach w Polsce, w każdym kilka razy do roku. Najczęściej odwiedzamy Łódź, Katowice, Poznań i Warszawę. Jeśli interesuje Cię inwestowanie w nieruchomości w Starogardzie Gdańskim i okolicachsprawdź harmonogram najbliższych szkoleń!

Zanim spotkamy się na warsztatach, możesz nas poznać dzięki kanałom social mediów – śledź nasze konta na Facebooku oraz YouTube i korzystaj z darmowych wskazówek i relacji, którymi się tam dzielimy!

Rynek nieruchomości Starogard Gdański – potencjał miasta

Starogard Gdański to miasto powiatowe w województwie pomorskim, położone 57 km na południe od Gdańska. Według informacji GUS w grudniu 2020 roku mieszkało tu 47.037 osób.

Starogard Gdański jest dobrze skomunikowany. Leży na trasie drogi krajowej nr 22, w odległości mniejszej niż 15 km znajdują się dwa węzły autostrady A1. Mieszkańcy miasta mają dostęp do kolei. Pociągiem można stąd dotrzeć bezpośrednio do Gdyni, Tczewa i innych miast. Najbliższy port lotniczy obsługujący loty pasażerskie znajduje się w Gdańsku-Rębiechowie (62 km).

W Starogardzie Gdańskim rozwija się przemysł farmaceutyczny (Polpharma S.A., Labofarm), elektroniczny (Rocket Poland, AQ Wiring Systems, Systemix), meblarski (Fabryka Mebli Okrętowych „Famos”) i produkcja materiałów budowlanych (Eurobud, Broker). Miasto należy do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Starogard jest jednym z najstarszych miast Pomorza. Może pochwalić się imponującą liczbą zabytków, wśród których znajdują się m.in. mury obronne i baszty, Baszta Tczewska, Baszta Szewska, ratusz, Pałac Wiechertów, budynek Urzędu Miasta, zabytkowe kamienice na rynku. Historyczna zabudowa nadaje miastu wyjątkowy klimat, co w połączeniu z nowoczesnymi instalacjami, jak choćby podświetlane fontanny w centrum, sprawia, że Starogard należy do najładniejszych miast województwa. Miasto jest atrakcyjnym miejscem do osiedlenia się, ale także do zainwestowania w mieszkania na sprzedaż.

Mieszkania na sprzedaż Starogard Gdański – popyt

Popyt na mieszkania w Starogardzie Gdańskim doskonale przedstawia analiza haseł, które najczęściej wpisują w wyszukiwarki internauci. Frazę „mieszkania na sprzedaż Starogard Gdański” wpisuje w miesiącu średnio 1.600 użytkowników, „mieszkania Starogard Gdański” – 750, „nieruchomości Starogard Gdański” – 200. W porównaniu do innych miejscowości w Pomorskiem (wykluczając jednak Trójmiasto), są to wyniki świadczące o relatywnie wysokim popycie.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście nowe mieszkania deweloperskie.

Inwestuj z nami w Starogardzie Gdańskim

Ceny mieszkań Starogard Gdański – styczeń 2022

Średnia cena, jaką trzeba było zapłacić w styczniu 2022 roku za m kw. mieszkania w Starogardzie Gdańskim, wynosiła 5.900 zł. To cena dużo niższa (ponad 2.000 zł/m2) w porównaniu do średniej ceny, obliczonej dla całego województwa pomorskiego. W porównaniu do Gdyni (średnio 10.200 zł/m2) czy Gdańska (średnio 9.990 zł/m2) jest to jednak cena nieporównywalnie niższa.

Zobacz wyjątkowe okazje inwestycyjne na rynku mieszkaniowym i naucz się jak mądrze inwestować na jednym z naszych szkoleń.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk