0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Stargard

Szukasz skutecznej metody na pomnożenie swoich oszczędności? Flipowanie mieszkaniami to idealny sposób, abyś zagwarantował sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe. Jak się do tego zabrać, na co uważać, w jakie nieruchomości inwestować? Na naszym kursie wszystkiego się dowiesz!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman – wspólnie tworzymy markę Flipnapierwotnym.pl. W sektorze nieruchomości działamy od blisko 10 lat. W tym czasie podjęliśmy się licznych przedsięwzięć inwestycyjnych, działając zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Dziś ta branża nie ma przed nami tajemnic, dlatego z dumą rozpoczęliśmy naszą misję edukacyjną. Z naszych szkoleń z nieruchomości skorzystało już ponad 800 ambitnych fliperów!

Do naszych głównych zadań należy również monitorowanie rynku. W ciągu roku przeprowadzamy około 500 rozmów z deweloperami i to właśnie bezpośrednio od nich otrzymujemy informacje o najbardziej intratnych okazjach inwestycyjnych z całego kraju. Dla wszystkich tych ofert w imieniu naszych kursantów negocjujemy korzystne warunki płatności, tj. 10/90 lub 15/85, które są niedostępne dla osób spoza branży. Do tej pory na naszych propozycjach wzbogaciło się ponad 400 absolwentów naszych seminariów.

Nieruchomości Stargard i okolice – informacje o kursach

Nasze kursy odbywają się stacjonarnie w największych miastach Polski, jak Warszawa, Łódź, Katowice, czy Poznań. Prowadzimy je osobiście we współpracy z ekspertami z zakresu prawa, analityki biznesowej i podatków. Standardowe szkolenia trwają 2 dni. Sprawdź aktualny grafik szkoleń i wybierz dla siebie najdogodniejszą opcję!

Pozostajemy do dyspozycji zarówno osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z flipowaniem, jak i tych, którzy pierwsze inwestycje mają już za sobą. Podstawowe kursy oferują kompendium wiedzy na temat obracana mieszkaniami z rynku pierwotnego. Poruszamy na nich kwestie korzystnych harmonogramów płatności, odbioru lokali od deweloperów, czytania umów deweloperskich oraz dodatkowych sposobów finansowania inwestycji. Na zaawansowanych seminariach uczymy zaś, jak rozwinąć biznes i zacząć operować inwestycjami w całej Polsce.

Dołącz do naszej wirtualnej społeczności! Na Facebooku dzielimy się nowinkami z branży, prowadzimy darmowe webinary, a na YouTube zamieszczamy relacje z ciekawych (i zyskownych!) inwestycji.

Rynek nieruchomości Stargard – atrakcyjność lokalizacji

Stargard to miasto powiatowe w województwie zachodniopomorskim, jedno z najstarszych polskich miast. Jest położony w odległości ok. 50 km na wschód od Szczecina. Według danych GUS w 2020 roku miejscowość zamieszkiwało 67.430 osób. Pod względem demograficznym Stargard jest 3. miastem w województwie i 55. w kraju. Do 2015 roku miejscowość nosiła nazwę Stargard Szczeciński.

Przez Stargard przebiegają drogi krajowe nr 22 i nr 10 oraz fragment trasy ekspresowej S10, która po zakończeniu budowy ma być łącznikiem między autostradą A6, drogami ekspresowymi S11 i S5 oraz autostradą A1. Ruch w mieście odciążają obwodnice. Od przejścia granicznego z Niemcami (Kołbaskowo) Stargard dzieli zaledwie 55 km. Przez miasto kursują również pociągi. Można nimi dotrzeć bezpośrednio do Szczecina, Łodzi, Poznania, Gdańska, Kalisza i wielu innych miast.

Stargard jest istotnym ośrodkiem gospodarczym województwa. Na jego terenie działa Stargardzki Park Przemysłowy, Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii, a także podstrefa Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przeważa tu przemysł lekki, spożywczy i maszynowy. W Stargardzie swoje przedsiębiorstwa otworzyły takie firmy, jak Cargotec, Bridgestone, Cukrownia Kluczewo. Z racji niewielkiej odległości od Szczecina tamtejszy rynek pracy jest również w zasięgu mieszkańców Stargardu.

Z punktu widzenia turystyki i rekreacji warto wspomnieć o wyjątkowo dobrze zachowanej historycznej zabudowie Starego Miasta oraz okolicach jeziora Miedwie, rzeki Iny, czy stargardzkich Plantach. Zarówno mieszkańcy, jak i turyści znajdą tu wiele atrakcji o charakterze wypoczynkowym i kulturalnym.

Mieszkania na sprzedaż Stargard – zainteresowanie

Osób zainteresowanych zakupem mieszkania w Stargardzie jest dużo, relatywnie do wielkości miasta i stanu jego zaludnienia. Mówią o tym wyniki analizy fraz tematycznych, które najczęściej wpisują w wyszukiwarki internauci. W kontekście lokali mieszkalnych w Stargardzie najczęściej wpisywane hasła to: „mieszkania na sprzedaż Stargard” – średnio 1.850 wyszukiwań w miesiącu, „nieruchomości Stargard” (1.250) oraz „mieszkania Stargard” (1.000).

Inwestuj z nami w Stargardzie

Ceny nieruchomości Stargard – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Stargardzie wynosiła 5.500 zł. Dla porównania średnia cena mieszkań w Szczecinie wynosiła w tym samym czasie 7.500 zł/m2,, a średnia kwota wyliczona dla całego województwa oscylowała w okolicach wartości 4.700 zł/m2.

Warto dodać, że mieszkania na sprzedaż w miastach w woj. zachodniopomorskim są zdecydowanie tańsze, niż te w woj. pomorskim (tu średnia cena dla województwa to 7.900 zł). Jest to informacja istotna szczególnie dla tych nabywców, dla których priorytetowa jest niewielka odległość od morza.

Chcesz zacząć inwestować w mieszkania? Sprawdź jak wygląda flipping na dużą skalę na naszym zaawansowanym szkoleniu i zdobądź praktyczną wiedzę.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!