0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Starachowice

Zastanawiasz się, gdzie zainwestować zaoszczędzone pieniądze? Flipping mieszkań to sposób, który pozwoli Ci wygenerować satysfakcjonujący zysk, nawet przy relatywnie niskim wkładzie początkowym. Warunek jest jeden – odpowiednia wiedza! A tę zdobędziesz na naszym szkoleniu z inwestowania w nieruchomości!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman! W branży flipowania mieszkaniami, czyli obrotu nieruchomościami, działamy już od ponad 10 lat. Pod marką Flipnapierwotnym.pl prowadzimy kursy z flipowania, które pozwolą Ci zacząć inwestować z dużą świadomością i pewnością tego, co robisz. Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już ponad 800 zadowolonych absolwentów.

W ramach naszej działalności zajmujemy się nie tylko przekazywaniem wiedzy. Aktywnie monitorujemy sytuację na rynku pierwotnym nieruchomości w całym kraju. Rocznie prowadzimy blisko 500 rozmów i negocjacji z deweloperami, dzięki czemu naszym kursantom dajemy coś specjalnego! Osoby, które decydują się na udział w prowadzonych przez nas szkoleniach z nieruchomości, mają dostęp do bazy aktualnych, rentownych ofert inwestycyjnych, które dodatkowo gwarantują korzystne warunki finansowania w systemach 10/90 lub 20/80. Jeśli nie orientujesz się jeszcze w kwestiach rozliczeniowych, zapewniamy – wszystkiego dowiesz się na szkoleniu. Ważne jednak, żebyś wiedział, że to warunki preferencyjne i niedostępne dla osób spoza branży. Z wyselekcjonowanych przez nas ofert skorzystało do tej pory ponad 400 naszych seminarzystów. Chcesz wiedzieć więcej?

Flipowanie mieszkaniami Starachowice – informacje o kursach

Kompleksowe szkolenia z inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym odbywają się w systemie stacjonarnym i zazwyczaj trwają 2 dni. Rocznie ma miejsce kilkanaście spotkań, które prowadzimy w największych miastach Polski. Spotkasz nas na pewno w Katowicach, Poznaniu, Łodzi oraz Warszawie. Jeśli interesuje Cię inwestowanie w mieszkania na sprzedaż w powiecie Starachowice, sprawdź aktualne lokalizacje kursów! Harmonogram znajdziesz tutaj!

Nasza oferta obejmuje zarówno kursy dla początkujących fliperów, jak i szkolenia dla osób, które swoje pierwsze inwestycje na rynku pierwotnym mają już za sobą. Podstawowe szkolenia wprowadzą Cię w tajniki branży i pozwolą na zdobycie kompletnej wiedzy, umożliwiającej przeprowadzenie samodzielnego flipu. Niektóre kursy oferują również pakiet wsparcia mentorskiego, który daje możliwość kontaktowania się z nami po ich zakończeniu. A dla zaawansowanych fliperów przygotowaliśmy program, który pozwoli im wyskalować ich biznes i rozwinąć działania na skalę krajową.

Zapraszamy na nasze kanały w mediach społecznościowych, gdzie znajdziesz ciekawe relacje z przeprowadzonych inwestycji – YouTube – oraz darmowe webinary na różne tematy z branży flippingu mieszkań – Facebook.

 

Rynek nieruchomości Starachowice – atrakcyjność lokalizacji

Starachowice to miasto w województwie świętokrzyskim, będące siedzibą władz powiatowych.

Według statystyk GUS z końcem roku 2020 miejscowość zamieszkiwało 47.638 osób. Jest 3. co do liczby ludności miastem województwa.

Od największego miasta województwa – Kielc – Starachowice dzieli niecałe 60 km. Miejscowość jest bardzo dobrze skomunikowana – biegną przez nie drogi krajowe nr 7 oraz nr 9, a także pomniejsze drogi wojewódzkie. W Starachowicach funkcjonuje także kolej. Do dyspozycji mieszkańców są trzy stacje. Bezpośrednio można stąd dotrzeć m.in. do Krakowa, Ostrowca Świętokrzyskiego, czy Skarżyska-Kamiennej.

Starachowice to jeden z najważniejszych (obok Kielc i Ostrowca Świętokrzyskiego) ośrodków gospodarczych województwa. Funkcjonuje tu Podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice, która zajmuje ok. 170 ha, z czego zagospodarowanych jest blisko 90%. Na jej terenie działa firma MAN Bus, produkująca autobusy. Oprócz tego w granicach Starachowic swoje przedsiębiorstwa mają takie firmy, jak Cersanit, Cerrad, czy Odlewnie Polskie. Tradycje hutnicze mają tu duże znaczenie historyczne. Oprócz tego działa tu wiele małych i średnich firm.

Mieszkańcy Starachowic cieszą się doskonale rozbudowaną infrastrukturą. Miasto gwarantuje im dostęp do wszelkich niezbędnych instytucji edukacyjnych, kulturalnych, handlowych i usługowych.

Starachowice położone są też w ciekawym geograficznie regionie – na styku Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego. Tu swój początek mają liczne szlaki, chętnie odwiedzane przez turystów. Oprócz tego na terenie miasta funkcjonują trzy zbiorniki wodne, mające status kąpielisk rekreacyjnych.

Mieszkania na sprzedaż Starachowice – zainteresowanie

Około 1600 osób miesięcznie szuka w Internecie hasła „mieszkania na sprzedaż Starachowice” – tak podają narzędzia do analizy aktywności użytkowników w sieci. Internauci poszukują także fraz „mieszkania Starachowice” (1100) oraz „nieruchomości Starachowice” (550). To wynik zadowalający, wskazujący na dość wysoki popyt na lokale mieszkalne w tym mieście.

Statystycznie dużo więcej osób szuka mieszkania na sprzedaż w Starachowicach niż lokalu na wynajem.

Inwestuj z nami w Starachowicach

Ceny mieszkań Starachowice – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Starachowicach wynosiła 4.850 zł. W stosunku do miasta wojewódzkiego – Kielc, cena ta była niższa o ok. 1.450 zł/m2.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!