0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Sopot

Szukasz najlepszego sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności? Oczekujesz znacznej stopy zwrotu, której nie dają bankowe lokaty? Trafiłeś doskonale – flipping mieszkań jest tym, czego szukasz, a mieszkania w Sopocie to idealna lokata kapitału! Przyjdź na nasze szkolenie z nieruchomości i ucz się inwestowania od ekspertów!

Za marką Flipnapierwotnym.pl stoi dwóch ambitnych fliperów – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. W sektorze nieruchomości działamy już od 10 lat i śmiało możemy stwierdzić, że flipowanie mieszkaniami nie ma przed nami tajemnic. Od 2018 roku zajmujemy się edukowaniem, zarówno początkujących, jak i doświadczonych inwestorów, w ramach specjalnie opracowanych programów szkoleniowych. Z naszych kursów skorzystało do tej pory ponad 800 osób.

W ramach naszej działalności zajmujemy się także monitorowaniem sytuacji na polskim rynku mieszkań deweloperskich. Jesteśmy w stałym kontakcie z deweloperami z całego kraju, rocznie przeprowadzamy z nimi ok. 500 rozmów. Dzięki temu tworzymy aktualną bazę najkorzystniejszych okazji inwestycyjnych, do której dostęp otrzymują jedynie uczestnicy naszych szkoleń. Nasze propozycje pomogły ponad 400 kursantom rozpocząć w sposób spektakularny przygodę z inwestowaniem na rynku pierwotnym. Dodatkowo dla każdej przekazanej oferty negocjujemy u deweloperów specjalne warunki finansowania w systemach 10/90, 15/85 lub 20/80. Są to warunki niedostępne dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tej branży.

Flipping mieszkań Sopot – informacje o kursach

Warsztaty z inwestowania w nieruchomości prowadzimy stacjonarnie w największych miastach Polski. Kilka razy do roku odwiedzamy takie aglomeracje, jak Warszawa, Katowice, Poznań, czy Łódź. Sprawdź kalendarz aktualnie planowanych spotkań i wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację.

Oferta naszych kursów obejmuje różne poziomy zaawansowania oraz dodatkowe pakiety wsparcia mentorskiego, które gwarantują Ci możliwość konsultowania się z nami po zakończeniu szkolenia. Kurs „Jak flipować na rynku pierwotnym?” przeznaczony jest dla osób początkujących. Program kompleksowo i rzetelnie przygotuje Cię do samodzielnego i bezpiecznego obracania mieszkaniami deweloperskimi. W naszej ofercie znajdziesz także warsztaty dla doświadczonych inwestorów, które pomogą Ci rozwinąć biznes, zaplanować długofalowe inwestycje oraz obracać mieszkaniami na sprzedaż w skali całego kraju. Dokładny program poszczególnych kursów znajdziesz tutaj.

Dołącz do naszej wirtualnej społeczności i korzystaj z darmowych materiałów! Na Facebooku znajdziesz aktualności z branży oraz informacje o bezpłatnych webinarach. Na YouTube obejrzysz relacje z najciekawszych inwestycji, przeprowadzonych nie tylko przez nas, ale też przez naszych kursantów!

Rynek nieruchomości Sopot – potencjał lokalizacji

Sopot to miasto na prawach powiatu w województwie pomorskim, zlokalizowane nad Zatoką Gdańską. Leży pomiędzy Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto. Według danych GUS za rok 2020 na powierzchni 17,3 km2 miejscowości mieszka 35.049 osób.

Sopot jest jednym z najatrakcyjniejszych miast w naszym kraju. Ten nadmorski kurort tętni życiem nie tylko w sezonie letnim, choć wtedy ilość wydarzeń kulturalno-rozrywkowych osiąga apogeum. Jest to miasto licznie odwiedzane przez polskich i zagranicznych turystów, a jego infrastruktura jest ściśle powiązana z turystyczno-uzdrowiskowym charakterem miejscowości. Nie brakuje tu kawiarni, restauracji, czy instytucji, oferujących różnorodne atrakcje. Naturalnie, jednym z najbardziej oczywistych atutów są liczne kąpieliska, dostęp do plaż i słynne molo o drewnianej konstrukcji.

Jako część aglomeracji trójmiejskiej Sopot jest doskonale skomunikowany. Do Gdyni i Gdańska kursują stąd pojazdy SKM (czyli Szybkiej Kolei Miejskiej), a do innych miast Polski tradycyjne pociągi. Najbliższe lotnisko obsługujące loty pasażerskie znajduje się w Gdańsku-Rębiechowie (ok. 20 km).

Mimo iż Sopot jest najmniejszym miastem Trójmiasta, to z punktu widzenia rynku nieruchomości jest miejscem wręcz ekskluzywnym, cieszącym się ogromną popularnością. To miasto, w którym inwestycje w mieszkania są wyjątkowo korzystne.

Mieszkania na sprzedaż Sopot – popyt i podaż

Największym atutem Sopotu jest jego położenie, a co za tym idzie, charakter nadmorskiego kurortu.

Powstają tu głównie mieszkania-apartamenty o bardzo wysokim standardzie, ulokowane w niewielkich osiedlach.

Największą popularnością cieszą się mieszkania nad morzem i to właśnie lokalizacja ma największych wpływ na cenę mieszkań w Sopocie. Z racji stosunkowo niewielkiej powierzchni miasta w Sopocie powstaje wciąż zbyt mało nowych inwestycji deweloperskich. Popyt znacznie przewyższa tu podaż. Dość powszechną praktyką w ostatnich latach stała się rewitalizacja starych budynków, położonych w centrum miasta i przystosowywanie ich do zamieszkania.

Popyt na mieszkania w Sopocie można zobrazować na podstawie wyników analizy haseł najczęściej wpisywanych przez użytkowników w wyszukiwarki internetowe. W kontekście lokali mieszkalnych w Sopocie najchętniej wpisywane hasła to: „mieszkania Sopot” – średnio 900 wyszukiwań w miesiącu, „Sopot mieszkania na sprzedaż” (900), „mieszkania na sprzedaż Sopot” (850) oraz „nieruchomości Sopot” (400). W porównaniu do pozostałych ośrodków Trójmiasta jest to dość niskie zainteresowanie, jednak po pierwsze, jest ono adekwatne do powierzchni i stanu demograficznego miasta, a po drugie, wynika z bardzo wysokich cen mieszkań.

Na początku roku 2022 w Sopocie dostępnych było niewiele ponad 70 mieszkań, rozlokowanych w zaledwie 4 inwestycjach deweloperskich. Z obserwacji sopockiego rynku nieruchomości wynika, że wciąż brakuje tu kawalerek. Zadziwiający jest też fakt, że powstaje tu niewiele 2-pokojowych mieszkań, gdzie taki model lokalu jest z reguły bardzo popularny w innych miastach Polski.

Inwestuj z nami w Sopocie

Ceny mieszkań Sopot – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Sopocie wynosiła 16.500 zł. Jest to zdecydowanie najwyższa cena w skali całego województwa, jak i również bardzo wysoka na tle całego kraju. Dla porównania cena mieszkań w Gdyni w tym samym czasie wynosiła 10.200 zł/m2, a w Gdańsku 9.990 zł/m2.

Jeśli wziąć pod uwagę jedynie lokale z rynku pierwotnego, to za m kw. nowego mieszkania w Sopocie należy zapłacić ponad 20.000 zł (dane za styczeń 2022 r.).

Najdroższe mieszkania w Sopocie znajdują się na osiedlu Karlikowo.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!