0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Sochaczew

Zdobywane przez wiele lat doświadczenie w inwestowaniu w nieruchomości pozwoliło stworzyć nam zespół flipnapierwotnym.pl, w ramach którego organizujemy szkolenia dla potencjalnych inwestorów z Sochaczewa i okolic. Ich głównym założeniem jest przekazanie wiedzy związanej z flipowaniem na rynku pierwotnym, ale również nauka inwestowania w przypadku posiadania stosunkowo niewielkiego kapitału. Organizowane przez nas szkolenia skupiają się na aspekcie praktycznym, a my sami staramy się wyszukiwać dla naszych klientów możliwie najlepsze okazje inwestycyjne. W tym celu każdego roku odbywamy ponad pół tysiąca spotkań zarówno z dużymi, jak i małymi deweloperami, których celem jest wynegocjowanie jak najlepszych warunków inwestycyjnych. Dążymy do tego, by możliwy był zakup mieszkania w modelu 20/80, 15/85 lub nawet 10/90, co nie byłoby możliwe przy samodzielnym negocjowaniu warunków. Naszą siłą w tym przypadku jest stojąca za nami grupa inwestorów, dzięki której często udaje nam się uzyskać możliwie najlepsze warunki.

Dlaczego warto skorzystać z organizowanego przez nas szkolenia? Przede wszystkim dlatego, że do tej pory uczyniło to już ponad 600 osób, które nauczyły się dzięki nam inwestować w nieruchomości na rynku pierwotnym przy posiadaniu niewielkiego kapitału. Dzięki temu powstała społeczności inwestorów, która systematycznie się rozrasta i przyjmuje nowe osoby. Dołączyć do niej można obserwując nas na Facebooku, gdzie zamieszczamy także darmowe webinary, które stanowią darmową porcję wiedzy.

Rynek nieruchomości w Sochaczewie – przydatne informacje

Sochaczew to niewielkie miasto, które jest zlokalizowane około 70 km od Warszawy. Bliska odległość powoduje, że wiele osób decyduje się na zamieszkanie w Sochaczewie oraz codzienne dojazdy do pracy w Stolicy. Obecnie w mieście zamieszkuje przeszło 35 tys. osób, a na przestrzeni ostatnich 19 lat populacja zmalała o 7%. Nie odbija się to negatywnie na sytuacji na rynku nieruchomości, na którym systematycznie rośnie popyt. Równoważy go rosnąca podaż, której potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku w Sochaczewie do użytku oddano 176 mieszkań. Co więcej, ponad 72% z nich zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości Sochaczew – najważniejsze lokalizacje

Rosnący popyt na nieruchomości w Sochaczewie sprawia, że coraz więcej osób szuka ofert w Internecie. Potwierdzeniem jest popularność wyszukiwania w Internecie hasła: nieruchomości Sochaczew. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście mieszkania w najlepszych lokalizacjach, czego przykładem mogą być nieruchomości zlokalizowane przy ulicy Warszawskiej, Staszica, czy Traugutta.

Ceny nieruchomości w Sochaczewie – kwiecień 2022

Systematycznie rosnący popyt na nieruchomości w Piasecznie przekłada się również na wzrost ich cen. Obecnie średnia cena za m² mieszkania wynosi 3 606 złotych, a w ciągu 12 miesięcy wzrosła o około 1%. Średnia powierzchnia mieszkania wynosi natomiast 58 metrów, co oznacza, że należałoby za nie zapłacić około 206 tys. złotych. Co więcej, w przyszłości należy spodziewać się dalszych wzrostów cen, co przewidują również eksperci lokalnego rynku nieruchomości.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Sochaczewie

Sochaczew to niewielkie miasto, dlatego też ciężko w jego kontekście wskazywać ceny nieruchomości w konkretnych dzielnicach. Skupić można się za to na wytypowaniu poszczególnych ulic, w związku z czym jako najdroższe można wskazać Pułaskiego, Modrzewiową, czy Reymonta, gdzie średnie ceny za m² zbliżają się do 4 tys. złotych. Najtaniej jest natomiast na Północnej, czy Polnej, gdzie średnie ceny za m² nie przekraczają 3 tys. złotych.

Inwestuj z nami w Sochaczewie

Potencjał sochaczewskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Sochaczewie?:

  • miasto zamieszkuje obecnie ponad 35 tys. osób, a populacja od lat utrzymuje się na stabilnym poziomie;
  • w mieście od lat występuje zwiększony popyt na mieszkania, a w przyszłości przyczynić do niego może się również migracja ludności ze wschodu;
  • w Sochaczewie rośnie także podaż nieruchomości, czego potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 176 mieszkań;
  • średnia cena za m² mieszkania wynosi obecnie 3 606 złotych, a eksperci przewidują, że ceny będą w dalszym ciągu rosły.

Zobacz na czym polega flipping na rynku pierwotnym w całej Polsce na jednym z naszych zaawansowanych szkoleń.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!