Słupsk

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Słupsk

Jeśli zastanawiasz się, czy inwestowanie w mieszkania na sprzedaż to dobry pomysł, mamy na to gotową odpowiedź! Brzmi ona: „TAK!”, pod warunkiem, że posiadasz odpowiednią wiedzę na temat flipowania. Po ukończeniu naszego szkolenia będziesz gotowy na to, by zacząć inwestować na rynku pierwotnym nieruchomości i bez ryzyka pomnażać swój kapitał!

Misją firmy Flipnapierwotnym.pl jest szkolenie nowego pokolenia fliperów i kompleksowe przygotowanie ich do wejścia w branżę obrotu nieruchomościami. Za marką stoją dwaj ambitni i doświadczeni inwestorzy – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Jesteśmy obecni na rynku już od 10 lat, więc powiemy to wprost – znamy się na rzeczy! W ramach naszych szkoleń przygotowaliśmy do wejścia w świat flippingu mieszkań ponad 800 inwestorów, którzy już teraz mogą pochwalić się licznymi sukcesami inwestycyjnymi!

W ramach naszej działalności monitorujemy sytuację na rynku mieszkaniowym w Polsce. Miesięcznie przeprowadzamy kilkadziesiąt rozmów z deweloperami z całego kraju. Oceniamy, kalkulujemy, negocjujemy – wszystko po to, aby dać naszym kursantom coś specjalnego. Uczestnicy szkoleń otrzymują od nas dostęp do bazy aktualnych, intratnych okazji inwestycyjnych, dla których dodatkowo negocjujemy u deweloperów specjalne, niedostępne dla osób z zewnątrz, warunki finansowania tj. 10/90, 15/85 lub 20/80. Z naszych propozycji skorzystało do tej pory blisko 400 kursantów i to właśnie one pomogły im postawić pierwsze pewne kroki w branży flippingu mieszkań. Chcesz dołączyć do tego grona?

Szkolenia z nieruchomości Słupsk – ważne informacje

Jesteśmy z Poznania i wiele szkoleń prowadzimy właśnie w tym mieście. Na stacjonarnych kursach możesz nas także spotkać w innych ważnych polskich aglomeracjach, jak Łódź, Katowice czy Warszawa. Szkolenia zwykle przypadają w weekendy i trwają dwa dni. Aktualny grafik znajdziesz tutaj!

Prowadzimy zajęcia zarówno dla osób początkujących, nieposiadających specjalistycznej wiedzy w temacie flipowania, jak i dla inwestorów, którzy chcą wzmocnić swoją markę i rozszerzyć działalność w skali całego kraju. Dla obu tych grup przygotowaliśmy osobne programy, których szczegóły sprawdzisz tutaj.

Do współprowadzenia zajęć zapraszamy ekspertów z dziedziny analityki, prawa i podatków, a my sami dzielimy się nie tylko wiedzą, ale również licznymi przykładami z własnej działalności inwestycyjnej. Po ukończeniu szkolenia będziesz wiedział, co robić i czego nie robić, aby Twoje flipy przyniosły satysfakcjonujący zysk!

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej, wziąć udział w darmowych webinarach, być na bieżąco z nowinkami z branży lub obejrzeć relacje z lukratywnych flipów na pierwotnym, zapraszamy Cię do śledzenia naszych kanałów na Facebooku i YouTube!

Rynek nieruchomości Słupsk – atrakcyjność lokalizacji

Słupsk to miasto powiatowe w województwie pomorskim, położone w odległości 20 km w linii prostej od plaż Morza Bałtyckiego. Z danych GUS wynika, że z końcem 2020 roku miejscowość zamieszkiwało ponad 89 tys. osób, co dawało miastu 42. miejsce w kraju, a 3. w województwie, pod względem liczby ludności.

Słupsk to miasto dobrze skomunikowane. Krzyżują się tutaj trasy drogi krajowej nr 6 i nr 21 i kilka mniejszych dróg wojewódzkich i powiatowych. Mieszkańcy mają także dostęp do połączeń kolejowych. Pociągiem można stąd dojechać bezpośrednio m.in. do Ustki, Chojnic, Katowic, Białegostoku, Szczecina, Trójmiasta, Olsztyna, Elbląga, Wrocławia i Krakowa. Najbliższe lotnisko znajduje się w Gdańsku, w odległości ok. 120 km.

Z punktu widzenia gospodarczego, Słupsk jest bardzo ważnym ośrodkiem przemysłowym, nie tylko w skali województwa, ale i całego kraju. Na terenie miasta działa Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Słupski Inkubator Technologiczny, Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości.

Słupsk jest obok Trójmiasta najważniejszym ośrodkiem społecznym, kulturalnym i gospodarczym Pomorza. Świadczy o tym m.in. fakt, że tylko ta miejscowość (wraz z Gdynią i Gdańskiem), znalazły się w rankingu najlepszych do życia miast w Polsce. Badanie przeprowadzili eksperci z wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu Zielonogórskiego we współpracy z firmą konsultingową Arcadis. W „Rankingu Polskich Miast Zrównoważonych 2021”* w klasyfikacji ogólnej Słupsk zajął 31. miejsce, wyprzedzając m.in. Łódź czy Wałbrzych.

Niewątpliwą zaletą Słupska jest atrakcyjne położenie. Wraz z oddaloną o zaledwie 18 km Ustką tworzy tzw. Dwumiasto, które oferuje mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu i wypoczynku. Dzięki temu kwitnie tu także turystyka, a miasto stawia na rozwój sfery rozrywkowej: organizuje wiele imprez plenerowych, festiwali, wystaw i koncertów.

Mieszkania na sprzedaż Słupsk – popyt

Popyt na mieszkania w Słupsku doskonale przedstawia analiza haseł, które najczęściej wpisują w wyszukiwarki internauci. Frazę „mieszkania na sprzedaż Słupsk” wpisuje w miesiącu średnio 3.700 użytkowników, „nieruchomości Słupsk” – 1.950, „mieszkania Słupsk” – 1.650. W porównaniu do innych miejscowości w Pomorskiem (wykluczając jednak Trójmiasto), są to wyniki świadczące o bardzo wysokim popycie.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście nowe mieszkania deweloperskie. Konkretne lokalizacje, które najczęściej pojawiają się wśród trendów wyszukiwań to m.in. strefa Zatorze, osiedle Niepodległości oraz poszczególne ulice, przy których powstają nowe mieszkania w Słupsku: ul. Szczecińska, ul. Hubalczyków, ul. Zaborowskiej.

Popyt na mieszkania w Słupsku znacznie przewyższa podaż, ta sytuacja zresztą dotyczy całego województwa pomorskiego, zwłaszcza miejscowości położonych w niewielkiej odległości od plaż Morza Bałtyckiego.

Inwestuj z nami w Słupsku

Ceny mieszkań Słupsk – styczeń 2022

Średnia cena, jaką trzeba było zapłacić w styczniu 2022 roku za m kw. mieszkania w Słupsku, wynosiła 6.000 zł. To cena dużo niższa (niemal 2.000 zł/m2) w porównaniu do średniej, obliczonej dla całego województwa pomorskiego. W porównaniu do Gdańska (średnio 9.990 zł/m2), czy Gdyni (średnio 10.200 zł/m2) jest to cena nieporównywalnie niższa.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

Jeśli interesujesz się rynkiem nieruchomości, sprawdź jak wygląda obrót mieszkaniami na rynku pierwotnym.

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAK W 2023 ROKU INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z MINIMALNYM WKŁADEM I ANGAŻUJĄC NIEWIELE CZASU

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Jak inwestować mając tylko 10% wkładu?

Jak osiągnąć nawet 150% zwrotu z inwestycji?

Gdzie szukać mieszkania z rynku pierwotnego, żeby zrobić na nim najlepszy zysk?

Dlaczego flipujemy tylko na rynku pierwotnym?

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne

Wrocław 21 - 22 października

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Pierwszeństwo w okazjach inwestycyjnych

Warszawa 2 - 3 grudnia

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Pierwszeństwo w okazjach inwestycyjnych

Poznań 27 - 28 stycznia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Pierwszeństwo w okazjach inwestycyjnych

×
×

Koszyk