0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Skierniewice

Chcesz ulokować swoje oszczędności w bezpiecznej inwestycji, która na pewno przyniesie zwrot? Poznaj tajniki flipu na pierwotnym! Nauczymy Cię wszystkiego, co wiemy o inwestowaniu w nieruchomości!

Nazywamy się Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Obrotem nieruchomościami zajmujemy się od 10 lat, a od 2018 roku działamy pod marką Flipnapierwotnym.pl. Entuzjastyczne podejście i wieloletnie doświadczenie w branży flipowania na rynku pierwotnym pozwala nam na przeprowadzanie sukcesywnych inwestycji w nieruchomości w całym kraju.

Oprócz aktywnego flipowania mieszkaniami zajmujemy się także prowadzeniem szkoleń z inwestowania w nieruchomości. Dzielimy się na nich doświadczeniem i wiedzą, której nie znajdziesz w Internecie. Na przykładzie swoich błędów uczymy Cię, jak takich nie popełniać! Z naszych kursów inwestowania w nieruchomości skorzystało już blisko 800 zadowolonych przedsiębiorczych osób, które właśnie teraz zbierają owoce swojego pierwszego flipu na pierwotnym. Chcesz do nich dołączyć? Zapraszamy Cię na szkolenia ze sprzedaży mieszkań, które prowadzimy w największych miastach w Polsce. Mieszkasz w Skierniewicach? Najbliższych kursów szukaj w Łodzi i Warszawie.

Obrót mieszkaniami w Skierniewicach – zakres szkoleń

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości przeprowadzamy stacjonarnie na dwóch poziomach. Dla osób słabo zorientowanych w temacie polecamy seminarium „Jak flipować na rynku pierwotnym?”. Oferujemy również szkolenie zaawansowane: „Skaluj biznes i obracaj nieruchomościami w całej Polsce”. W zakres niektórych kursów wchodzi również pakiet wsparcia mentorskiego, co oznacza, że po jego ukończeniu będziesz mógł się z nami kontaktować mailowo i telefonicznie.

Oprócz przekazywania wiedzy, dotyczącej sposobów wyszukiwania korzystnych ofert nowych mieszkań w Skierniewicach (a także w skali kraju), podsuwamy naszym absolwentom intratne oferty nieruchomości z rynku pierwotnego, które zwykle stają się trampoliną do rozpoczęcia działalności w branży flippingu mieszkań. W ciągu kilka lat przekazaliśmy inwestorom blisko 400 propozycji nowych lokali z dużym potencjałem zysku.

Dzięki znajomościom w branży mamy możliwość wynegocjowania u deweloperów korzystnych systemów płatności – 10/90 czy 20/80. Dowiesz się o nich więcej na szkoleniach z nieruchomości!

Jeśli chcesz być na bieżąco, śledź nas na Facebooku i YouTubie. Dołącz do grona zadowolonych inwestorów!

Rynek nieruchomości Skierniewice – atrakcyjność lokalizacji

Skierniewice to miasto zlokalizowane w centralnej części Polski, w województwie łódzkim. Z racji położenia między dwiema kluczowymi aglomeracjami – Łodzią (ok. 70 km) i Warszawą (ok. 80 km) – jest doskonałym miejscem do osiedlania się. Skierniewice przeżywają w ostatnich latach prawdziwy boom rozwojowy. Mają na to wpływ liczne inwestycje i stałe dążenia do poprawy jakości życia mieszkańców.

Według danych statystycznych GUS na koniec roku 2020 obszar 34,6 km2 miasta zamieszkiwało 47.655 osób. Liczba ta w stosunku do roku 2019 zmalała jedynie o 500 osób, co dowodzi, że Skierniewice to dobre miejsce do życia.

Przez Skierniewice przebiega autostrada A2, którą można dojechać do stolicy oraz zachodnich krajów Europy. Oprócz tego w Skierniewicach wjedziesz także na drogę ekspresową S8 oraz drogi wojewódzkie nr 705 i 707. Przez miejscowość przebiegają także 3 linie kolejowe.

Skierniewice słyną ze swojego Instytutu Ogrodnictwa. Jako podstrefa Łódzkiej Strefy Ekonomicznej stały się miejscem, w którym swoje zakłady ulokowały takie marki, jak: Sotralentz sp. z o.o., Bruk-Bet sp. z o.o. czy Mirbud S.A.

Skierniewice to także świetna lokalizacja, aby inwestować w okolicznych dużych miastach, jak Łódź czy Warszawa. Niewielka odległość od tych aglomeracji umożliwia np. kontrolowanie postępów remontowych, czy osobiste odwiedziny na budowach deweloperskich.

Mapa nieruchomości Skierniewice – najważniejsze lokalizacje

Zastanawiasz się, jakie dzielnice miasta cieszą się największą popularnością wśród poszukujących mieszkania? Narzędzia analizujące trendy wyszukiwarki Google pokazują, że największą popularnością cieszą się mieszkania w Skierniewicach, ulokowane przy dworcu oraz ulicach Sobieskiego, Jasnej i Trzcińskiej. We wszystkich tych lokalizacjach powstały w ostatnim czasie nowe mieszkania.

W rankingu najczęściej wyszukiwanych słów kluczowych w ujęciu miesięcznym znalazły się frazy:

„mieszkania na sprzedaż Skierniewice” – 2800 / mies.

„mieszkania Skierniewice” – 900 / mies.

„nieruchomości Skierniewice” – 350 / mies.

„nowe mieszkania Skierniewice” – 100 / mies.

Ceny mieszkań na sprzedaż Skierniewice – styczeń 2022

Nieruchomości w Skierniewicach stale drożeją. Średnia cena za metr kwadratowy w styczniu 2022 roku plasowała się na poziomie 6300 zł. Zanotowany wynik jest wyższy ok. 350 zł od ceny za m kw. mieszkania w Łodzi. Metr kwadratowy lokalu mieszkalnego w pobliskiej Warszawie jest aż 1,6 raza droższy.

Inwestuj z nami w Skierniewicach

Potencjał rynku nieruchomości Skierniewice i okolice

Skierniewice nie są może najpopularniejszym miastem w Polsce, jednak w skali województwa łódzkiego prezentują naprawdę korzystne warunki inwestycyjne. Jeśli wśród aktywnych ogłoszeń nie znalazłeś/-aś odpowiedniego nowego mieszkania w Skierniewicach, pomyśl o innych pobliskich lokalizacjach. W całym województwie łódzkim jest blisko 4500 aktywnych ofert nowych mieszkań, na których możesz zarobić.

Naucz się mądrego inwestowania i zobacz, na czym polega obrót nieruchomościami na rynku pierwotnym.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!