0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Skarżysko-Kamienna

Szukasz sprawdzonej metody na pomnożenie swoich oszczędności? Odkryj z nami tajniki flippingu mieszkaniowego i ciesz się bezpiecznym zyskiem! Przyjdź na nasze szkolenie z nieruchomości i obracaj mieszkaniami na sprzedaż w Skarżysku-Kamiennej i okolicach!

Flipnapierwotnym.pl to my – Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. W branży nieruchomości działamy już od 10 lat. Ta ekscytująca dekada pozwoliła nam zdobyć kompletną wiedzę i bezcenne doświadczenie w dziedzinie flipowania. Tym wszystkim dzielimy się z młodymi inwestorami! Z naszych szkoleń z nieruchomości skorzystało już blisko 800 osób! Ich liczba stale rośnie, tak jak potencjał rynku deweloperskiego!

Dzięki temu, że przeprowadzamy rocznie blisko 500 rozmów z deweloperami z całej Polski, monitorujemy rynek na bieżąco. Pozwala nam to tworzyć bazę aktualnych, intratnych okazji inwestycyjnych, do której dostęp mają nasi absolwenci. Z wyszukanych propozycji skorzystało już 400 fliperów, co pozwoliło im na przeprowadzenie pierwszych, efektywnych flipów na terenie całego kraju. Nasze oferty charakteryzują się wyjątkowo korzystnymi warunkami finansowania – dzięki znajomości branży i licznym kontaktom z deweloperami mamy możliwość negocjowania takich systemów płatności, jak 10/90 czy 20/80. To warunki niedostępne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z flippingiem mieszkań!

Szkolenia z nieruchomości Skarżysko-Kamienna – informacje o kursach

Mimo tego, że jesteśmy z Poznania, z naszymi prelekcjami docieramy w różne miejsca Polski. Kilka razy do roku odwiedzamy Łódź, Warszawę, czy Katowice. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem z inwestowania w nieruchomości w Skarżysku-Kamiennej i okolicach, sprawdź aktualny kalendarz kursów i wybierz dogodną dla siebie lokalizację.

Lubimy być w bezpośrednim kontakcie z naszymi seminarzystami, dlatego szkolenia odbywają się stacjonarnie, zwykle w module 2-dniowym. Zapraszamy na nie prelegentów z doświadczeniem w różnych dziedzinach – podatków, prawa, analityki finansowej. Wszystko po to, abyś mógł otrzymać kompletną wiedzę, która pozwoli Ci pewnie wystartować na rynku. Sprawdź zakres naszych podstawowych i zaawansowanych szkoleń!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebooku i YouTube! Korzystaj z darmowych webinarów i oglądaj ciekawe relacje i spoty o aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości pierwotnych!

Rynek nieruchomości Skarżysko-Kamienna – ważne informacje

Skarżysko-Kamienna (zwyczajowo określane skrótem „Skarżysko”) to miasto w województwie świętokrzyskim, położone ok. 40 km na północ od Kielc. Według danych statystycznych GUS za rok 2020 miejscowość zamieszkiwało wówczas 44.260 osób. Jest to jeden z głównych ośrodków przemysłowych województwa.

Miasto jest dobrze skomunikowane i ma bardzo korzystną lokalizację. Przebiegają przez nie droga ekspresowa S7, droga krajowa nr 42 oraz kilka dróg szczebla wojewódzkiego. Biegnie tędy także szlak kolejowy. Mieszkańcy mają dostęp do 4 stacji, z których mogą się udać pociągiem bezpośrednio do m.in. Wrocławia, Lublina, Radomia, Ostrowca Świętokrzyskiego, Olsztyna, Krakowa, czy Warszawy.

Skarżysko-Kamienna stanowi podstrefę Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice. Z niemal 10 ha zagospodarowano blisko 80%, dzięki czemu wielu mieszkańców znajduje tu zatrudnienie.

Z punktu widzenia mieszkańców Skarżysko-Kamienna to miasto wygodne i przyjazne. Działają tu wszelkie instytucje, niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Miasto dba o zieleń, jest zadbane, a jego poszczególne części stopniowo poddawane są rewitalizacji. Skarżysko leży w dolinie rzeki Kamiennej, na skraju Puszczy Świętokrzyskiej i stanowi świetną bazę wypadową dla turystów.

Zainteresowanie mieszkaniami na sprzedaż – Skarżysko

Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w Skarżysku, szukając ogłoszeń w Internecie, najchętniej posługują się frazami ogólnymi, takimi jak „mieszkania na sprzedaż Skarżysko” (900 wyszukiwań miesięcznie), „mieszkania Skarżysko” (900/mies.) oraz „mieszkania na sprzedaż Skarżysko-Kamienna” (500/mies.).

Jeśli chodzi o konkretne lokalizacje, największym zainteresowaniem cieszy się osiedle Milica.

Inwestuj z nami w Skarżysku-Kamiennej

Ceny mieszkań Skarżysko – styczeń 2022

Według analiz sytuacji na rynku nieruchomości z początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Skarżysku wynosi 4.200 zł. To zdecydowanie mniej, niż należy zapłacić za lokal w oddalonych o zaledwie 40 km Kielcach. Tam średnio za m kw. zapłacimy 6.300 zł. Pod tym względem Skarżysko-Kamienna stanowi dobrą lokalizację na inwestycję.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!