0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Sieradz

Myślisz o zainwestowaniu odłożonych pieniędzy w rynek pierwotny nieruchomości, ale obawiasz się, że nie masz wystarczającej wiedzy o flippingu mieszkań? Jesteś w dobrym miejscu! Na naszym szkoleniu z nieruchomości poznasz tajniki flipowania, które pozwolą Ci zarabiać, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym!

Firmę Flipnapierwotnym.pl tworzą Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Od ponad 10 lat zajmujemy się inwestowaniem w nieruchomości. Na naszych seminariach dzielimy się wiedzą, która nie jest dostępna w Internecie. Na bazie osobistych doświadczeń uczymy, jak uniknąć błędów, które są często popełniane przez początkujących inwestorów. Z naszych szkoleń z inwestowania w nieruchomości skorzystało już ponad 800 zadowolonych słuchaczy. Ty również możesz dołączyć do tego elitarnego grona i zacząć pomnażać swoje zasoby finansowe, dzięki sprzedaży mieszkań.

Oprócz kompletnego know-how, które pozwala naszym kursantom od razu wejść na rynek, wyszukujemy i przekazujemy im propozycje mieszkań na sprzedaż z potencjałem zysku. Do tej pory przekazaliśmy naszym kursantom ponad 400 intratnych ofert. Dzięki wieloletniej obecności na rynku nieruchomości pierwotnych i szerokiej siatce kontaktów deweloperskich możemy negocjować dla naszych seminarzystów korzystne warunki płatności w systemach 10/90, 15/85 oraz 20/80. Są to systemy finansowania trudno dostępne dla osób, stawiających swoje pierwsze kroki we flippingu mieszkań.

Szkolenia z nieruchomości Sieradz – czego uczymy?

Warsztaty flipu na pierwotnym prowadzimy stacjonarnie w największych miastach Polski. W każdym z nich jesteśmy średnio dwa razy do roku. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem wnieruchomości w Sieradzu i okolicach, sprawdź najbliższe kursy w Łodzi.

Oferta naszych kursów obejmuje różne poziomy zaawansowania oraz dodatkowe pakiety wsparcia mentorskiego, które gwarantują Ci możliwość konsultowania się z nami po zakończeniu szkolenia. Zapoznaj się z różnymi opcjami i programem naszych seminariów.

Możesz nas także śledzić na Facebooku, gdzie prowadzimy darmowe spotkania i webinary na temat różnych aspektów flipowania mieszkaniami. Na naszym kanale na YouTube posłuchasz m.in. o kolejnych zyskownych inwestycjach, zarówno naszych osobistych, jak i absolwentów naszych szkoleń.

Rynek nieruchomości Sieradz – potencjał lokalizacji

Sieradz jest miastem powiatowym, położonym w województwie łódzkim 70 km na południowy zachód od Łodzi. Przez miasto o powierzchni 51,2 km2 przepływa jedna z największych polskich rzek – Warta. Najbliższe lotnisko to Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Według danych portalu Polskawliczbach.pl na koniec 2020 roku Sieradz zamieszkiwało 41.390 osób. Miasto znalazło się na 104. miejscu w krajowych statystykach zaludnienia.

Sieradz ma korzystne położenie oraz doskonale rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną. Droga ekspresowa S8 oddana do użytku w 2014 roku (wraz z obwodnicą i węzłami komunikacyjnymi „Sieradz-Wschód” i „Sieradz-Południe”) zdecydowanie podniosła atrakcyjność lokalizacyjną miasta. Sieradz jest miejscem wielu nowoczesnych i innowacyjnych inwestycji oraz jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczo-kulturalnych województwa łódzkiego.

Portal miasta informuje, iż na terenie Sieradza działa ponad 4.300 przedsiębiorstw, w tym również jednostki z zagranicznym kapitałem. Rozwijają się tu takie branże jak: elektroniczna, budowlana, samochodowa, spożywcza i tekstylna. Na terenie miasta i okolic działają takie firmy, jak Ceramika Tubądzin III, Jeronimo Martins S.A., Xella Polska oraz Schnee Polska Sp. z o.o.

Również rynek nieruchomości pierwotnych w ostatnich latach zalicza prężny skok rozwojowy.

Mieszkania na sprzedaż Sieradz – najważniejsze lokalizacje

Popyt na nowe mieszkania w Sieradzu jest umiarkowany. Narzędzia do analizy fraz, wpisywanych w wyszukiwarkę Google przez internautów pokazują, że największym zainteresowaniem w ujęciu miesięcznym cieszą się frazy:

„mieszkania Sieradz” – 950/mies.

„mieszkania na sprzedaż Sieradz” – 700/mies.

„nieruchomości Sieradz” – 350/mies.

„nowe mieszkania Sieradz” – 100/mies.

Jeśli chodzi o dzielnice Sieradza, największą popularnością cieszą się mieszkania zlokalizowane na Zielonym Osiedlu.

Ceny nieruchomości w Sieradzu – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania w Sieradzu to 6180 zł. W porównaniu do cen na rynku łódzkim jest to kwota wyższa o ~300 zł/m2.

Na przestrzeni roku 2021 odnotowano znaczący wzrost mediany cen za m kw. mieszkania w Sieradzu. W I kwartale 2021 roku wynosiła ona ~4300 zł/m2, a w IV kwartale 2021 roku ~6480 zł/m2, czyli była ponad 2000 zł/m2 wyższa.

Inwestuj z nami w Sieradzu

Potencjał rynku nieruchomości województwa łódzkiego

Co zrobić, jeśli chcesz flipować na rynku nieruchomości w Sieradzu, ale aktualnie nie znajdujesz tam atrakcyjnych inwestycji? Bliska odległość do miasta wojewódzkiego Łodzi daje Ci możliwość flipowania na łódzkim rynku pierwotnym i wygodnego kontrolowania przebiegu inwestycji. Na początek roku 2022 w samej Łodzi prowadzonych jest ponad 70 inwestycji, w ramach której deweloperzy udostępniają ponad 4300 ofert! Przyjdź na nasze szkolenie, a dowiesz się, jak zrobić to skutecznie i bez ryzyka!

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!