Sieradz

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Sieradz

Myślisz o zainwestowaniu odłożonych pieniędzy w rynek pierwotny nieruchomości, ale obawiasz się, że nie masz wystarczającej wiedzy o flippingu mieszkań? Jesteś w dobrym miejscu! Na naszym szkoleniu z nieruchomości poznasz tajniki flipowania, które pozwolą Ci zarabiać, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym!

Firmę Flipnapierwotnym.pl tworzą Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Od ponad 10 lat zajmujemy się inwestowaniem w nieruchomości. Na naszych seminariach dzielimy się wiedzą, która nie jest dostępna w Internecie. Na bazie osobistych doświadczeń uczymy, jak uniknąć błędów, które są często popełniane przez początkujących inwestorów. Z naszych szkoleń z inwestowania w nieruchomości skorzystało już ponad 800 zadowolonych słuchaczy. Ty również możesz dołączyć do tego elitarnego grona i zacząć pomnażać swoje zasoby finansowe, dzięki sprzedaży mieszkań.

Oprócz kompletnego know-how, które pozwala naszym kursantom od razu wejść na rynek, wyszukujemy i przekazujemy im propozycje mieszkań na sprzedaż z potencjałem zysku. Do tej pory przekazaliśmy naszym kursantom ponad 400 intratnych ofert. Dzięki wieloletniej obecności na rynku nieruchomości pierwotnych i szerokiej siatce kontaktów deweloperskich możemy negocjować dla naszych seminarzystów korzystne warunki płatności w systemach 10/90, 15/85 oraz 20/80. Są to systemy finansowania trudno dostępne dla osób, stawiających swoje pierwsze kroki we flippingu mieszkań.

Szkolenia z nieruchomości Sieradz – czego uczymy?

Warsztaty flipu na pierwotnym prowadzimy stacjonarnie w największych miastach Polski. W każdym z nich jesteśmy średnio dwa razy do roku. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem wnieruchomości w Sieradzu i okolicach, sprawdź najbliższe kursy w Łodzi.

Oferta naszych kursów obejmuje różne poziomy zaawansowania oraz dodatkowe pakiety wsparcia mentorskiego, które gwarantują Ci możliwość konsultowania się z nami po zakończeniu szkolenia. Zapoznaj się z różnymi opcjami i programem naszych seminariów.

Możesz nas także śledzić na Facebooku, gdzie prowadzimy darmowe spotkania i webinary na temat różnych aspektów flipowania mieszkaniami. Na naszym kanale na YouTube posłuchasz m.in. o kolejnych zyskownych inwestycjach, zarówno naszych osobistych, jak i absolwentów naszych szkoleń.

Rynek nieruchomości Sieradz – potencjał lokalizacji

Sieradz jest miastem powiatowym, położonym w województwie łódzkim 70 km na południowy zachód od Łodzi. Przez miasto o powierzchni 51,2 km2 przepływa jedna z największych polskich rzek – Warta. Najbliższe lotnisko to Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi.

Według danych portalu Polskawliczbach.pl na koniec 2020 roku Sieradz zamieszkiwało 41.390 osób. Miasto znalazło się na 104. miejscu w krajowych statystykach zaludnienia.

Sieradz ma korzystne położenie oraz doskonale rozwiniętą infrastrukturę komunikacyjną. Droga ekspresowa S8 oddana do użytku w 2014 roku (wraz z obwodnicą i węzłami komunikacyjnymi „Sieradz-Wschód” i „Sieradz-Południe”) zdecydowanie podniosła atrakcyjność lokalizacyjną miasta. Sieradz jest miejscem wielu nowoczesnych i innowacyjnych inwestycji oraz jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczo-kulturalnych województwa łódzkiego.

Portal miasta informuje, iż na terenie Sieradza działa ponad 4.300 przedsiębiorstw, w tym również jednostki z zagranicznym kapitałem. Rozwijają się tu takie branże jak: elektroniczna, budowlana, samochodowa, spożywcza i tekstylna. Na terenie miasta i okolic działają takie firmy, jak Ceramika Tubądzin III, Jeronimo Martins S.A., Xella Polska oraz Schnee Polska Sp. z o.o.

Również rynek nieruchomości pierwotnych w ostatnich latach zalicza prężny skok rozwojowy.

Mieszkania na sprzedaż Sieradz – najważniejsze lokalizacje

Popyt na nowe mieszkania w Sieradzu jest umiarkowany. Narzędzia do analizy fraz, wpisywanych w wyszukiwarkę Google przez internautów pokazują, że największym zainteresowaniem w ujęciu miesięcznym cieszą się frazy:

„mieszkania Sieradz” – 950/mies.

„mieszkania na sprzedaż Sieradz” – 700/mies.

„nieruchomości Sieradz” – 350/mies.

„nowe mieszkania Sieradz” – 100/mies.

Jeśli chodzi o dzielnice Sieradza, największą popularnością cieszą się mieszkania zlokalizowane na Zielonym Osiedlu.

Ceny nieruchomości w Sieradzu – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania w Sieradzu to 6180 zł. W porównaniu do cen na rynku łódzkim jest to kwota wyższa o ~300 zł/m2.

Na przestrzeni roku 2021 odnotowano znaczący wzrost mediany cen za m kw. mieszkania w Sieradzu. W I kwartale 2021 roku wynosiła ona ~4300 zł/m2, a w IV kwartale 2021 roku ~6480 zł/m2, czyli była ponad 2000 zł/m2 wyższa.

Inwestuj z nami w Sieradzu

Potencjał rynku nieruchomości województwa łódzkiego

Co zrobić, jeśli chcesz flipować na rynku nieruchomości w Sieradzu, ale aktualnie nie znajdujesz tam atrakcyjnych inwestycji? Bliska odległość do miasta wojewódzkiego Łodzi daje Ci możliwość flipowania na łódzkim rynku pierwotnym i wygodnego kontrolowania przebiegu inwestycji. Na początek roku 2022 w samej Łodzi prowadzonych jest ponad 70 inwestycji, w ramach której deweloperzy udostępniają ponad 4300 ofert! Przyjdź na nasze szkolenie, a dowiesz się, jak zrobić to skutecznie i bez ryzyka!

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk