0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Siemianowicach Śląskich

Tworząc markę flipnapierwotnym.pl zależało nam na tym, by organizować szkolenia nie tylko w dużych miastach, ale również mniejszych miejscowościach, czego przykładem mogą być Siemianowice Śląskie. W trakcie warsztatów wyjaśniamy nie tylko to, na czym polega flip na rynku pierwotnym, ale również uczymy inwestować w nieruchomości bez posiadania dużego kapitału. W tym celu wyszukujemy dla uczestników naszych szkoleń najlepsze okazje inwestycyjne, a także negocjujemy dla nich możliwie najkorzystniejsze warunki zakupu nieruchomości. Siłą w tym przypadku jest grupa stojących za nami inwestorów, która umożliwia nam uzyskanie warunków zakupu w systemie 20/80, 15/85 lub nawet 10/90. W tym miejscu warto podkreślić, że z reguły nie jest to możliwe w przypadku inwestorów indywidualnych.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym szkoleniu? Przede wszystkim dlatego, że w jego trakcie przekazujemy wiedzę, której uzyskanie zajęło nam wiele długich lat. Przedstawiamy również ogromne możliwości inwestycyjne, których potwierdzeniem jest fakt, że rokrocznie odbywamy przeszło pół tysiąca spotkań z deweloperami w celu uzyskania jak najlepszych warunków zakupu nieruchomości. Od początku działalności marki flipnapierwotnym.pl z naszych szkoleń skorzystało ponad 600 osób, które tworzą obecnie systematycznie powiększającą się społeczność. Chcąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku, gdzie udostępniamy także darmową wiedzę w formie webinarów.

Rynek nieruchomości w Siemianowicach Śląskich – przydatne informacje

Siemianowice Śląskie to niewielkie miasto należące do aglomeracji śląskiej, które zamieszkuje obecnie niespełna 66 tys. osób (stan na 31.12.2021). Populacja miasta na przestrzeni ostatnich 19 lat (od 2002 roku) zmalała o około 11%, jednak dobra lokalizacja sprawia, że na rynku nieruchomości można zaobserwować zwiększony popyt. Odpowiedzią na niego jest podaż, która również stale rośnie. Potwierdzeniem może być fakt, że w samym 2020 roku w Siemianowicach Śląskich do użytku oddano 203 nowe mieszkania, z czego ponad 76% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości w Siemianowicach Śląskich – najważniejsze lokalizacje

Największym zainteresowanie w Siemianowicach Śląskich cieszą się nieruchomości, które są położone w najważniejszych lokalizacjach miasta. Przykładem może być ulica Niepodległości, Wróblewskiego, czy Jagiełły. Bardzo szybko sprzedają się także mieszkania przy ulicy Przyjaznej, Kościelnej oraz Śląskiej.

Ceny nieruchomości w Siemianowicach Śląskich – kwiecień 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Siemianowicach Śląskich kształtuje się obecnie na poziomie 4 843 złote, a od początku roku wzrosła o 90 złotych, czyli około 2%. Zdecydowanie bardziej spektakularny wzrost odnotowano w ujęciu rocznym, ponieważ wyniósł on aż ponad 15%. Warto również podkreślić, że nie jest to wzrostów, ponieważ zdaniem ekspertów średnia cena za m² niebawem przekroczy poziom 5 tys. złotych.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Siemianowicach Śląskich

Siemianowice Śląskie to niewielkie miasteczko, w związku z czym trudno w jego kontekście mówić o najdroższych lub najtańszych dzielnicach. Z pewnością można jednak wskazać konkretne ulice, na których występują najwyższe i najniższe ceny za m². Najdrożej z pewnością jest na Dembińskich, Zgrzebnioka oraz Stabika, gdzie średnia wynosi około 5 400 złotych. Najtaniej jest natomiast na Chmielnej, czy Cyprysowej, gdzie średnia cena wynosi niewiele ponad 4 200 zł/m².

Inwestuj z nami w Siemianowicach Śląskich

Potencjał siemianowickiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Siemianowicach Śląskich?:

  • miasto według stanu na dzień 31.12.2021 zamieszkuje niespełna 66 tys. osób, a rosnący popyt na nieruchomości może wynikać z jego dobrej lokalizacji;
  • przyczyniają się do niego również atrakcyjne ceny mieszkań w Siemianowicach Śląskich, które wzrosły w ostatnich 12 miesiącach o około 15%, jednak nadal są zdecydowanie niższe niż w Katowicach;
  • w 2020 roku do użytku oddano 203 nowe mieszkania, z czego ponad 76% zostało przeznaczonych na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem;
  • do wzrostu zainteresowania mieszkaniami w Siemianowicach Śląskich w najbliższych miesiącach może przyczynić się także migracja ludności ze wschodu.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!