0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Sandomierz

Chcesz skutecznie i bez ryzyka zainwestować swoje oszczędności? Flipowanie mieszkaniami to metoda, która jest możliwa, nawet bez dużego wkładu początkowego! Nie jest jednak możliwa bez kompleksowej wiedzy – ale spokojnie, zdobędziesz ją na naszym szkoleniu z inwestowania w nieruchomości!

Nazywamy się Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. W branży obrotu nieruchomości, czyli flippingu mieszkaniowego, jesteśmy obecni już od 10 lat. Pod marką Flipnapierwotnym.pl prowadzimy szkolenia z flipowania, dzięki którym wejdziesz na rynek inwestowania pewnym krokiem. Z naszej wiedzy i doświadczenia skorzystało już ponad 800 zadowolonych kursantów.

Oprócz przekazywania wiedzy zajmujemy się na co dzień monitorowaniem sytuacji na rynku pierwotnym nieruchomości. Rocznie przeprowadzamy blisko 500 rozmów z deweloperami z całej Polski. Dzięki temu tworzymy bazę najkorzystniejszych ofert z rynku, do której dostęp przekazujemy naszym kursantom. Każda intratna okazja inwestycyjna gwarantuje korzystne warunki finansowania w systemach 10/90 lub 20/80. Mamy możliwość negocjacji takich warunków dzięki wieloletniej obecności na rynku i renomie, którą się cieszymy. Z wyselekcjonowanych przez nas propozycji skorzystało do tej pory ponad 400 naszych absolwentów.

Flipowanie mieszkaniami Sandomierz – informacje o kursach

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości prowadzimy stacjonarnie w największych miastach Polski. Z naszymi seminariami pojawiamy się kilka razy do roku w Poznaniu, Warszawie, Katowicach, czy Łodzi. Sprawdź aktualny harmonogram kursów i wybierz szkolenie dla siebie!

W naszej ofercie znajdziesz kursy dla osób początkujących, które zawierają kompletny know-how, pozwalający na bezstresowe rozpoczęcie inwestowania. To efekt połączenia konkretnej wiedzy z wieloletnim doświadczeniem. Dla osób, które miały już styczność z flipem na pierwotnym i aktywnie działają w branży mam zaś szkolenie zaawansowane, które pozwala znacznie rozwinąć biznes i zacząć obracać mieszkaniami na sprzedaż w całej Polsce.

Obserwuj nasz profil na Facebooku i korzystaj z cyklicznych darmowych webinarów! Zajrzyj też na YouTube, gdzie znajdziesz relacje z najciekawszych inwestycji!

Rynek nieruchomości Sandomierz – atrakcyjność miejsca

Sandomierz to miasto położone w województwie świętokrzyskim, przy granicy z województwem podkarpackim.

Według danych demograficznych GUS na koniec 2020 roku w Sandomierzu mieszkało 22.997 osób. Gęstość zaludnienia wynosiła tam 824,1 os./km2, czyli była umiarkowanie niska.

Z Sandomierza do głównego miasta wojewódzkiego – Kielc – jest niecałe 100 km, podobnie, jak do Rzeszowa. Niewiele więcej, bo ok. 120 km jest do Lublina. A zatem lokalizacja Sandomierza jest korzystna. Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe nr 77 oraz 79, a także dwie trasy o charakterze wojewódzkim.

W Sandomierzu działa także kolej. Pociągiem można stąd dojechać bezpośrednio do Warszawy, Rzeszowa, Tarnobrzega, czy Skarżyska-Kamiennej. Miasteczko posiada komunikację miejską.

Miejscowość położona jest nad Wisłą. Rozpościera się na siedmiu wzgórzach, dlatego mówi się o nim poetycko „mały Rzym”. Nie brakuje tu zabytków, zaczynając od położonego na lewym brzegu Wisły historycznego centrum Sandomierza, a kończąc na szlaku Architektury Drewnianej.

Prawobrzeżna część miasta ma charakter bardziej przemysłowy. Znaczny udział w gospodarce odgrywa turystyka. Warto wspomnieć, iż w Sandomierzu kręcony jest popularny polski serial „Ojciec Mateusz”, z Arturem Żmijewskim w roli głównej. Informacja ta nie jest tylko ciekawostką, dzięki tej realizacji miasto stało się słynne na całą Polskę.

Władze Sandomierza dbają o zrównoważony rozwój infrastruktury, realizują programy rewitalizacyjne. Mieszkańcy mają dostęp do wszelkich niezbędnych instytucji usługowych, edukacyjnych, kulturalnych i handlowych.

Mieszkania na sprzedaż Sandomierz – zainteresowanie

Około 950 osób miesięcznie szuka w Internecie hasła „mieszkania na sprzedaż Sandomierz” – tak podają narzędzia do analizy aktywności użytkowników w sieci. Internauci poszukują również haseł „nieruchomości Sandomierz” (700) oraz „mieszkania Sandomierz” (600). W odniesieniu do wielkości miasta jest to zadowalający wynik, wskazujący na wysoki popyt na lokale mieszkalne w tym mieście.

Można również odnotować podobne zainteresowanie mieszkaniami na wynajem oraz mieszkaniami na sprzedaż.

W swoich poszukiwaniach internauci wykazują również zainteresowanie inwestycjami deweloperskimi, wznoszonymi przy konkretnych ulicach. Najczęściej wskazują na lokalizację: „nowe mieszkania Sandomierz Okrzei”.

Inwestuj z nami w Sandomierzu

Ceny mieszkań Sandomierz – styczeń 2022

W styczniu 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Sandomierz wynosiła 5.300 zł. Dla porównania w tym samym okresie mieszkania w innych dużych miastach województwa, takich jak Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, czy Skarżysko-Kamienna można było nabyć za mniej niż 5.000 zł/m2. W mieście wojewódzkim – Kielcach – za m kw. mieszkania trzeba było zapłacić średnio 6.300 zł.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!