Rzeszów

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Rzeszów

Chcesz znacząco pomnożyć swój kapitał? Nie chcesz ryzykować, tylko inwestować pewnie i z zyskiem? Poznaj tajniki branży flippingu mieszkań i zacznij zarabiać, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym!

Nazywamy się Maciej Welman i Patryk Sołtysiak. Działamy w branży nieruchomości już od 10 lat. Postanowiliśmy połączyć nasze siły, doświadczenia i zdobytą wiedzę i wspólnie stworzyliśmy markę Flipnapierwotnym.pl. Jej główną misją jest szkolenie i przygotowanie przyszłych inwestorów do wejścia zdecydowanym krokiem na rynek obrotu nieruchomościami. Do tej pory nasze kursy ukończyło ponad 800 fliperów! Wielu z nich może pochwalić się znaczącymi sukcesami w dziedzinie flippingu mieszkań.

W środowisku deweloperów jesteśmy znani z profesjonalizmu. Rocznie prowadzimy blisko 500 rozmów z firmami deweloperskimi z całej Polski. Pozwala nam to kontrolować sytuację na rynku nowych mieszkań i tworzyć portfolio aktualnych lukratywnych ofert, charakteryzujących się obiecującym potencjałem zwrotu z inwestycji. Nasi kursanci otrzymują dostęp do listy wyselekcjonowanych przez nas propozycji, które dodatkowo cechują się wyjątkowo korzystnymi warunkami nabycia. Umiejętności interpersonalne oraz renoma, jaką się cieszymy, pozwalają nam negocjować dla wybranych okazji inwestycyjnych takie systemy finansowania, jak 10/90 czy 20/80. To specjalne warunki, niedostępne dla osób spoza branży. Dzięki nam nasi kursanci mogą z nich korzystać! Z zasugerowanych przez nas ofert skorzystało dotąd ponad 400 absolwentów szkoleń! Chcesz do nich dołączyć?

Flipping mieszkań Rzeszów – informacje o kursach

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości prowadzimy w systemie stacjonarnym. Program zajęć rozłożony jest na dwa dni. Kilka razy w roku odwiedzamy największe polskie aglomeracje. Są wśród nich Katowice, Warszawa, Poznań, czy Łódź. Jeśli chcesz obracać mieszkaniami na sprzedaż w Rzeszowie i okolicach, sprawdź aktualny harmonogram szkoleń i wybierz dogodną dla siebie lokalizację!

W ofercie znajdziesz seminaria na dwóch poziomach merytorycznych – podstawowym i zaawansowanym. Niektóre z nich oferują także moduł wsparcia mentorskiego, co oznacza możliwość kontaktowania się z nami po zakończeniu kursu. Wybierz tę opcję, jeśli chcesz czuć się pewnie, wiedząc, że możesz z nami skonsultować swój pomysł inwestycyjny za pośrednictwem maila lub telefonu.

Szkolenia prowadzimy osobiście wraz z ekspercką kadrą prelegentów, wśród których znajdziesz m.in. specjalistów z dziedziny analityki biznesowej, prawa i podatków. Zdobędziesz na nich wiedzę kompletną i konieczną do przeprowadzania samodzielnych, zyskownych flipów na pierwotnym.

Dołącz do społeczności naszych fliperów! Na Facebooku dzielimy się aktualnościami z branży oraz prowadzimy darmowe webinary. Na YouTube prezentujemy relacje z interesujących, rentownych inwestycji.

Rynek nieruchomości Rzeszów – potencjał miasta

Rzeszów to główne miasto województwa podkarpackiego. Raport demograficzny GUS podaje, że z końcem roku 2020 w Rzeszowie mieszkało 198,5 tys. osób, co dawało miastu 15. pozycję w skali kraju pod względem liczby ludności. Miasto ma powierzchnię 126,6 km2.

Rzeszów jest jednym z najważniejszych ośrodków społeczno-gospodarczych Polski. Położony jest w południowo-wschodniej części kraju, w niewielkiej odległości od granic z Ukrainą (ok. 100 km) i Słowacją (ok. 90 km). Doskonałą komunikację zapewniają mieszkańcom autostrada A4, drogi krajowe nr 9, 94, 97, a także droga ekspresowa S19, stanowiąca odcinek międzynarodowej trasy Via Carpatia. Ruch samochodowy w mieście jest odciążony dzięki obwodnicom, na które przekierowany jest tranzyt. Władze miasta inwestują znaczny kapitał w modernizację infrastruktury drogowej.

W centrum miasta znajduje się strefa płatnego parkowania, która sprzyja zmniejszeniu natężenia ruchu w tej części Rzeszowa. Jest też elementem propagowania korzyści z posługiwania się komunikacją miejską. Ciekawostką jest fakt, że miasto jako jedno z nielicznych w Europie posiada system inteligentnej sygnalizacji świetlnej.

W Rzeszowie znajduje się największe w tym regionie lotnisko – Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. Miasto posiada także bardzo dobre połączenie kolejowe. Mieszkańcy mają do dyspozycji dwie stacje oraz pięć przystanków kolejowych. Pociągiem można dojechać stąd m.in. do Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Lublina, Szczecina czy Bydgoszczy.

W „Rankingu Polskich Miast Zrównoważonych 2021”*, opracowanym przez firmę konsultingową Arcadis oraz specjalistów z Uniwersytetu Zielonogórskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Rzeszów uplasował się na wysokiej 4. pozycji. Pod uwagę brane były trzy kategorie: gospodarka, środowisko i społeczeństwo. To ranking oceniający jakość życia mieszkańców w największych miastach w Polsce. Miejsce tuż za podium to ogromny sukces Rzeszowa. Jest to oznaka szybkiego rozwoju i wysokiej jakości życia mieszkańców. W poszczególnych kategoriach Rzeszów zajął następujące pozycje: 4. miejsce w kategorii „Społeczeństwo”, 21. – „Środowisko” oraz 8. – „Gospodarka”.

Miasto od wielu lat przyciąga polski i zagraniczny kapitał inwestycyjny. Przekłada się to na niski poziom bezrobocia, doskonale rozwiniętą infrastrukturę oraz wysoką jakość usług. Bardzo duży wpływ na rozwój gospodarczy Rzeszowa mają takie branże, jak IT, AGD, przemysł lotniczy, farmaceutyczny oraz maszynowy. W granicach miejscowości działają trzy specjalne strefy ekonomiczne: SSE Rzeszów-Dworzysko, SSE na terenie dawnej „WSK PZL Rzeszów” oraz SSE w rejonie ul. Ciepłowniczej. Kolejne trzy strefy funkcjonują w niewielkiej odległości od miasta i lotniska i działają w ramach Parku Naukowo-Technologicznego „Aeropolis”.

Z punktu widzenia dobrostanu mieszkańców na uwagę zasługuje fakt, że w skali całej powierzchni miasta, aż 13% to tereny zielone. Władze dbają o wygląd ulic i skwerów, podejmują działania modernizacyjne, otwierają nowe parki, m.in. Biały Ogród, czy Park Papieski przy Katedrze.

Rzeszów ma bardzo dużo do zaoferowania młodym osobom – funkcjonują tu liczne placówki edukacyjne, w tym również instytucje szkolnictwa wyższego, jak Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska. Swoją placówkę ma tu nawet Wyższe Seminarium Duchowne, czy oddział instytutu naukowo-badawczego Polskiej Agencji Kosmicznej.

Z tych wszystkich informacji możemy nakreślić obraz Rzeszowa jako miasta o świetlanej przyszłości, zaspokajającego w pełni potrzeby mieszkańców oraz gwarantującego im bardzo korzystne warunki do życia. Nie brakuje tu ośrodków kulturalnych i sportowych – w Rzeszowie działają liczne kina, teatry, muzea, Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego oraz jedna z największych w kraju hal sportowo-widowiskowych – Hala Podpromie.

Popyt na mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Popyt na nowe mieszkania w Rzeszowie jest wysoki, stale rośnie i znacznie przewyższa podaż. Narzędzia do analizy trendów w wyszukiwarce Google, wskazują, że frazę „mieszkania Rzeszów” wpisuje miesięcznie średnio 5.550 użytkowników. Odpowiednio „mieszkania na sprzedaż Rzeszów” wpisuje 4.450 osób, „nieruchomości Rzeszów” – 2.500, a „nowe mieszkania Rzeszów” – 750.

Według raportu „Analiza polskiego rynku nieruchomości w 2019 roku”** (źródło: gov.pl) w Rzeszowie w 2019 roku wydano pozwolenie na budowę 3.904 mieszkań. To aż o 488 więcej w stosunku do roku 2016. Dynamika zmian liczby mieszkań, na których budowę wydano pozwolenia lub zgłoszenia z projektem budowlanym w latach 2016-2019 wynosiła 14,29%.

Do użytku w 2019 roku oddano w Rzeszowie 3.291 mieszkań, czyli o 333 więcej niż w roku 2016. Dane te doskonale przedstawiają fakt stabilnego rozwoju rynku pierwotnego nieruchomości w Rzeszowie.

Raport wskazuje również, że największy wpływ na cenę mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie miała w 2019 roku jego powierzchnia, rodzaj i standard budynku oraz lokalizacja. Najmniej istotne dla kupujących była liczba pokojów oraz piętro, na którym mieszkanie się znajdowało. Naturalnie na rynku pierwotnym mieszkań w Rzeszowie największą popularnością cieszą się te bezczynszowe, z parkingiem oraz w strefie monitorowanej.

Ceny mieszkań w Rzeszowie – styczeń 2022

Średnia cena mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie w styczniu 2022 roku wyniosła 7.741 zł/m2. Była to najwyższa cena w porównaniu do innych znaczących ośrodków województwa. Prognozowana cena za m kw. od początku roku wzrosła o blisko 5%.

Jeśli wziąć pod uwagę jedynie nowe mieszkania w Rzeszowie, to średnia cena za m kw. mieszkania z rynku pierwotnego przekroczyła 8.300 zł.

Średni czas aktywności oferty sprzedaży mieszkania w Rzeszowie to 90 dni.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Rzeszowie – styczeń 2022

Najdroższe mieszkania w Rzeszowie znajdują się na Osiedlu Zwięczyca i Matysówce. Średnia cena za m kw. mieszkań ulokowanych w tych okolicach przekracza 8.000 zł.

Najmniej zapłacimy za mieszkanie na rzeszowskim Załężu oraz na Osiedlu Biała. Tam cena za m kw. plasuje się średnio na poziomie 6.500 zł.

Potencjał rzeszowskiego rynku nieruchomości – podsumowanie

  • Rzeszów zajął 4. miejsce w klasyfikacji ogólnej „Rankingu Miast Zrównoważonych 2021”.
  • Średnia za cena za m kw. mieszkania w Rzeszowie w 2017 roku nie przekraczała 5.000 zł. Dziś, po 5 latach, za m kw. lokalu trzeba zapłacić już średnio 7.741 zł/m2.
  • Średnia cena za m kw. nowego mieszkania w Rzeszowie (wyłącznie rynek pierwotny) wynosi 8.300 zł.
  • Najdroższymi osiedlami Rzeszowa są Zwięczyca i Matysówka.
  • Mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie są najdroższe w całym województwie.
  • Największą liczbę ofert na rynku pierwotnym stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe, następne w kolejności są lokale 4-pokojowe i kawalerki.
  • W Rzeszowie prowadzonych jest blisko 20 inwestycji, w których znajduje się około 700 dostępnych mieszkań (dane na początek 2022 r.).
  • Na koniec 2020 roku w Rzeszowie mieszkało ok. 198,5 tys. osób.

*”Ranking Miast Zrównoważonych 2021” Arcadis: arcadis.com/pl-pl/aktualnosci/europe/poland/2021/7/ranking-polskich-miast

**”Analiza Polskiego Rynku Nieruchomości w 2019 roku”: gov.pl/web/rozwoj-technologia/analizy-polskiego-rynku-nieruchomosci

Inwestuj z nami w Rzeszowie

Inwestowanie w nieruchomości – województwo podkarpackie

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAKIE MIESZKANIA SPRZEDAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ W 2024 ROKU?

blank

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Dowiesz się jakie są podstawowe błędy inwestorów typujących okazję inwestycyjną?

Jakie układy mieszkańsprzedają się teraz najlepiej?

Z jakimi deweloperami współpracować, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo transakcji?

W jaki sposób finansować inwestycje, aby uzyskiwać najwyższe stopy zwrotu?

Kiedy jestdobry czas na zakup mieszkania, na rynku pierwotnym?

Jak wygląda dobra okazja inwestycyjna -prezentacja konkretnego przykładu.

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Poznań 24 - 25 sierpnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 19 - 20 Września 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Wrocław 19 - 20 Października 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk