0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Puławy

Masz dość ryzykownych inwestycji? Szukasz sposobu na bezpieczne pomnożenie oszczędności? Poznaj z nami branżę flipowania nieruchomościami i ciesz się zyskiem, nawet przy niewielkim wkładzie początkowym. Przyjdź na szkolenie, które odkryje przed Tobą tajniki obrotu mieszkaniami z rynku pierwotnego!

Spotkanie dwóch entuzjastycznych inwestorów – Macieja Welmana i Patryka Sołtysiaka – dało początek marce Flipnapierwotnym.pl. W ramach naszej działalności przeszkoliliśmy ponad 800 młodych fliperów, którzy właśnie teraz cieszą się zyskami z przeprowadzonych z naszą pomocą inwestycji. Wiele lat osobistych doświadczeń i flipowania mieszkaniami pozwoliło nam na zbudowanie szerokiej siatki kontaktów z firmami deweloperskimi z całego kraju. Jesteśmy znani w branży, jako profesjonaliści i wybitni fliperzy. Pomaga nam to w monitorowaniu rynku ofert inwestycyjnych oraz tworzeniu bazy aktualnych rentownych ofert. Oczywiście, nie robimy tego jedynie po to, aby być na bieżąco!

Wyselekcjonowane przez nas okazje z rynku deweloperskiego przekazujemy na ręce naszych kursantów. Do tej pory na podsuniętych przez nas propozycjach wzbogaciło się blisko 400 absolwentów naszych szkoleń. Co więcej, każdą z przekazanych przez nas ofert cechują wyjątkowo korzystne warunki nabycia, które negocjujemy z deweloperami. Najczęściej oparte są one na systemach płatności 10/90 czy 15/85! Jeśli te liczby nic Ci nie mówią, spokojnie – na szkoleniu opowiemy o wszystkim ze szczegółami. Teraz podpowiemy jedynie, że są to naprawdę preferencyjne warunki finansowania, niedostępne dla nowych fliperów.

Flipping mieszkań Puławy – informacje o kursach

Po ukończeniu szkolenia będziesz wyposażony w kompletną wiedzę, która pozwoli Ci rozpocząć flipowanie mieszkaniami. Szkolenia odbywają się w modelu 2-dniowym stacjonarnym, ponieważ lubimy uczyć w bezpośrednim kontakcie i z miejsca rozwiewać wątpliwości słuchaczy.

Wraz z grupą ekspertów (m.in. z zakresu prawa i podatków) kilka razy do roku odwiedzamy największe miasta Polski. Szkolimy w Warszawie, Katowicach, Łodzi, ale odwiedzamy również inne miejscowości. Jeśli interesuje Cię obracanie nieruchomościami w Puławach, wejdź w aktualny grafik kursów i zobacz, gdzie będzie Ci do nas najbliżej!

Prowadzimy szkolenia z flipu na pierwotnym dla osób początkujących i zaawansowanych. Te pierwsze obejmują kompletny know-how, który pozwoli Ci wystartować i odnieść sukces już przy pierwszym flipie. Niektóre kursy oferują również pakiet mentorskiego wsparcia, którego udzielamy również po zakończeniu szkolenia. Seminaria dla zaawansowanych pokażą Ci, jak wyskalować biznes i obracać nie tylko mieszkaniami na sprzedaż w Puławach, ale również w całej Polsce.

Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube i profil na Facebooku, aby mieć dostęp do cyklicznych webinarów i relacji z przeprowadzonych inwestycji!

Rynek nieruchomości Puławy – potencjał lokalizacji

Puławy są miastem powiatowym, położonym w województwie lubelskim, w niewielkiej odległości od granicy województwa mazowieckiego. Główny Urząd Statystyczny podaje, że na koniec roku 2020 Puławy zamieszkiwało 46.965 osób. Odnotowano tu stosunkowo niską gęstość zaludnienia, poniżej 1000 osób na km2.

Puławy cieszą się dobrą siecią komunikacyjną. W obrębie miasta leży obwodnica drogi ekspresowej S12. Docierają tu również pociągi – mieszkańcy mają do dyspozycji 4 stacje kolejowe. Bezpośrednio można dojechać stąd do Lublina – przejazd pociągiem zajmuje ok. 45 minut. Podobny czas dojazdu zajmuje podróż samochodem – odległość między Puławami a Lublinem wynosi nieco ponad 50 km.

W Puławach rozwija się przemysł farmaceutyczny, chemiczny, budowlany. Miasto stanowi podstrefę Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice. Wielu mieszkańców znajduje tam zatrudnienie. Zyski przynosi także turystyka – Puławy wraz z Kazimierzem Dolnym (14 km) i Nałęczowem (30 km) tworzą tzw. turystyczny trójkąt. Poza tym miasto może poszczycić się bardzo bogatą historią oraz licznymi zabytkami. Najbardziej znana atrakcja, którą można nazwać perłą Puław, to Pałac Czartoryskich, który jest częścią większego (i bardzo pięknego) kompleksu pałacowo-parkowego.

Nie bez znaczenia dla osób planujących się tu osiedlić, bądź zainwestować w mieszkania deweloperskie jest fakt, że Puławy leżą nad Wisłą. Dużą uwagę przywiązuje się tu także do aranżowania zielonych przestrzeni miejskich. W Puławach sprawnie działają wszelkie instytucje szczebla lokalnego. Mieszkańcy cieszą się dobrze rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową oraz korzystają z zasobów kulturalnych tego miejsca.

Mieszkania na sprzedaż Puławy – popyt

Analizując aktywność internautów w sieci, można zauważyć, że użytkownicy dużo częściej poszukują lokalu na sprzedaż, niż do wynajęcia. Fraza „mieszkania na sprzedaż Puławy” wpisywana jest średnio 2.800 razy w miesiącu, a „mieszkania do wynajęcia Puławy” zaledwie 1.050 razy. Praktycznie 3 razy więcej osób preferuje kupno, niż wynajem własnego lokum.

Dużą popularnością cieszą się także frazy ogólne, które nie wskazują na konkretną dzielnicę, takie jak: „mieszkania Puławy” (1.950) oraz „nieruchomości Puławy” (600). Widoczne jest też zainteresowanie stricte nowymi lokalami.

Inwestuj z nami w Puławach

Ceny mieszkań Puławy – styczeń 2022

W styczniu 2022 roku średnia cena za m kw. mieszkania na sprzedaż w Puławach wynosiła 6.650 zł. W stosunku do miasta wojewódzkiego – Lublina – była to kwota ok. 650 zł/m2 niższa.

Ceny w inwestycjach deweloperskich zaczynają się od 6.700 zł/m2, a średnia cena za m kw. mieszkania z rynku pierwotnego wynosi 7.050 zł.

Jeśli interesujesz się rynkiem nieruchomości, sprawdź najlepsze okazje do inwestycji w mieszkania.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!