0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Przemyśl

Jak mądrze i z głową zainwestować oszczędności, tak żeby stopa zwrotu była dla Ciebie zadowalająca? Jeśli się nad tym zastanawiasz, powinieneś pomyśleć o flipowaniu mieszkaniami. Inwestowanie w nieruchomości przyniesie Ci satysfakcjonujący zysk! Przyjdź na szkolenie z nieruchomości i dowiedz się wszystkiego o flipie na pierwotnym!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman i tworzymy firmę Flipnapierwotnym.pl. Działamy na rynku już ponad 10 lat. Oprócz inwestowania w nieruchomości zajmujemy się także kompleksowym przygotowaniem przyszłych inwestorów do wejścia w branżę flippingu mieszkaniowego. Do tej pory przeszkoliliśmy już ponad 800 początkujących flipperów, którzy właśnie teraz cieszą się zyskami ze swoich przedsięwzięć w sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego.

Nasza działalność nie polega jedynie na wyposażeniu kursantów w wiedzę i dzieleniu się własnymi doświadczeniami. Oprócz tego stale monitorujemy rynek pierwotny nieruchomości i przekazujemy naszym seminarzystom intratne oferty inwestycyjne. Do tej pory z naszych propozycji skorzystało ponad 400 absolwentów szkoleń. Dzięki rozbudowanej siatce kontaktów deweloperskich i znajomości specyfiki branży mamy możliwość wynegocjowania korzystnych warunków zakupu mieszkań deweloperskich. Mówimy tu o systemach płatności 10/90, 15/85 lub 20/80, nieosiągalnych dla osób, które dopiero startują w branży flippingu mieszkaniowego.

Flipping mieszkań Przemyśl – informacje o kursach

Kursy odbywają się stacjonarnie w modelu 2-dniowym. Prowadzimy je osobiście we współpracy ze specjalistami z dziedziny prawa, podatków i analizy biznesowej. Kilka razy do roku pojawiamy się w największych miastach Polski. Najczęściej można nas spotkać w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, czy Katowicach. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w mieszkania na sprzedaż w Przemyślu i okolicach, zobacz aktualny kalendarz szkoleń z nieruchomości i sprawdź, która oferta będzie dla Ciebie najdogodniejsza.

Proponujemy Ci dwa rodzaje seminariów. W ofercie znajdziesz szkolenia dla początkujących flipperów, które nauczą Cię wszystkiego o inwestowaniu w nieruchomości. Dla osób, które mają już za sobą pierwsze flipy na pierwotnym, mamy kursy zaawansowane, które pomogą wyskalować biznes i zacząć inwestować w całej Polsce.

Zapraszamy Cię na nasze kanały w social mediach. Na Facebooku możesz wziąć udział w wielu organizowanych cyklicznie darmowych webinarach, a na YouTube znajdziesz relacje z ciekawych inwestycji, które przeprowadziliśmy z wielką przyjemnością i sukcesem.

Rynek nieruchomości Przemyśl – atrakcyjność regionu

Przemyśl to miasto powiatowe w województwie podkarpackim, położone 14 km od granicy z Ukrainą. Odległość do stolicy województwa – Rzeszowa – przy poruszaniu się autostradą A4 wynosi ok. 90 km. Według danych GUS na koniec roku 2020 Przemyśl zamieszkiwało 59.779 osób.

Przemyśl jest miastem dobrze skomunikowanym. W odległości 15 km od miasta znajduje się wjazd na autostradę A4. Najbliższy port lotniczy znajduje się w Rzeszowie. Mieszkańcy mają też dostęp do transportu kolejowego.

Przemyśl to miejscowość z dużym potencjałem inwestycyjnym. Swoje siedziby mają tu m.in. firma Inglot i Pollena Astra. Rozwija się tu branża drzewna, mechaniczna i automatyka przemysłowa. Miasto słynie z dwóch tradycyjnych rzemiosł: wytwarzania fajek oraz ludwisarstwa (produkcja dzwonów i innych przedmiotów z brązu, spiżu lub mosiądzu).

Atutem Przemyśla, który skłania do osiedlenia się w tym miejscu, jest niska gęstość zaludnienia, która wynosi 1326,6 osób na km2. Dla porównania w Rzeszowie ten wskaźnik wynosi 1646,3, a w Warszawie 3437,4. Przemyśl to ciche miasto z doskonale rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. Mieszkańcy prowadzą tu spokojny tryb życia. Przyczynia się do tego obecność zielonych terenów oraz malownicze okolice rzeki San, nad którym leży miasto. To miejscowość z długą historią, której ślady można dostrzec w licznych zabytkach.

Mapa nieruchomości Przemyśl – zainteresowanie rynkiem

W ogólnym ujęciu województwa podkarpackiego da się zauważyć migrację mieszkańców do większych miast, w tym m.in. do Przemyśla. Mieszkania na sprzedaż cieszą się nie mniejszą popularnością, niż te do wynajęcia. Analiza aktualnych trendów w wyszukiwarkach internetowych pokazuje, że fraza „mieszkania Przemyśl” jest wpisywana przez użytkowników średnio 2500 razy w miesiącu. Następne w kolejności są „nieruchomości Przemyśl” – 1850 razy oraz „mieszkania na sprzedaż Przemyśl” – 1550 razy.

Największym zainteresowaniem cieszą się osiedla Zasanie, Kazanów i Centrum. Na obecną chwilę (początek 2022 roku) w granicach miasta realizowanych jest kilka inwestycji deweloperskich. Nowe mieszkania w Przemyślu można znaleźć m.in. na ul. Tatarskiej w okolicy staromiejskiej oraz na ul. Stanisława Leszczyńskiego. Oba kompleksy oferują lokale o podwyższonych standardach.

Inwestuj z nami w Przemyślu

Ceny mieszkań na sprzedaż Przemyśl – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania w Przemyślu na koniec stycznia 2022 wynosiła 4.200 zł. To dużo mniej niż w Rzeszowie, ponieważ tam za m kw. trzeba zapłacić średnio 7.741 zł. Największą liczbę ofert na przemyskim rynku stanowią mieszkania 3-pokojowe, a następne w kolejności są lokale 2-pokojowe.

Wszystkich zainteresowanych tematem inwestycji w branżę mieszkaniową zapraszamy do wybrania zawansowanego szkolenia, na którym dowiecie się Państwo czym jest flip na pierwotnym rynku nieruchomości.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!