0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Pruszków

Flipowanie, czyli zakup mieszkania w celu jego odsprzedaży z zyskiem to jedna z najpopularniejszych form inwestowania w nieruchomości. Co więcej, można ją zastosować inwestując w nieruchomości na rynku pierwotnym, czego uczymy w czasie szkoleń oferowanych w ramach marki flipnapierwotnym.pl. Organizujemy je dla potencjalnych inwestorów z Pruszkowa i okolic, ponieważ uważamy, że jest to miejscowość, gdzie można znaleźć wiele interesujących okazji inwestycyjnych. Podstawą naszych szkoleń jest przekazanie wiedzy dotyczącej flipowania na rynku pierwotnym oraz nauka inwestowania w nieruchomości przy wykorzystaniu stosunkowo niewielkiego kapitału.

Za zespołem flipnapierwotnym.pl stoi silna grupa inwestorów, co znacznie ułatwia negocjowanie warunków zakupu nieruchomości zarówno z dużymi, jak i małymi deweloperami. Dążymy bowiem do tego, by umożliwić naszym inwestorom zakup mieszkań na rynku pierwotnym w systemie 10/90, 15/85, bądź 20/80, co było praktycznie niemożliwe w przypadku inwestorów indywidualnych. Nam się to udaje dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sile naszej grupy oraz ogromnemu zaangażowaniu, ponieważ rocznie odbywamy przeszło 500 spotkań z deweloperami.

Poza bogatym doświadczeniem w zakresie inwestowania w nieruchomości posiadamy również kompetencje do tego, by przekazywać naszą wiedzę potencjalnym inwestorom. Potwierdza to fakt, że od początku naszej działalności przeszkoliliśmy już przeszło 600 osób, które w praktyce nauczyły się na czym polega flip na pierwotnym. Społeczność inwestorów cały czas się rozrasta, a chcąc do niej dołączyć warto zacząć obserwować nas na Facebooku. Udostępniamy tam również darmowe webinary, które pozwalają bezpłatnie czerpać wiedzę na temat inwestowania w nieruchomości.

Rynek nieruchomości w Pruszkowie przydatne informacje

Pruszków to niewielkie miasto pod Warszawą, które według stanu na dzień 31.12.2020 zamieszkuje przeszło 62 tys. osób. Co więcej, licząc od 2002 roku liczba mieszkańców wzrosła o niespełna 15%, co sprawia, że popyt na nieruchomości w Pruszkowie systematycznie rośnie. W samym 2020 roku oddano do użytku 1094 nowe mieszkania, z czego ponad 90% to nieruchomości przeznaczone do sprzedaży. Na ich zakup decyduje się wiele osób pracujących na stałe w Warszawie, co wynika z bliskiej odległości od stolicy oraz zdecydowanie niższych cen.

Mapa nieruchomości Pruszków – najważniejsze lokalizacje

Nieruchomości w Pruszkowie cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących, a największy popyt jest odnotowywany w najlepszych lokalizacjach. Można wśród nich wymienić ulicę Kopernika, Chopina, czy Prusa. Do najważniejszych lokalizacji można zaliczyć również Powstańców i Wojska Polskiego.

Ceny nieruchomości w Pruszkowie – marzec 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Pruszkowie wynosi 8 223 złote, a w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła o blisko 14% (w marcu 2021 wynosiła 7 083 zł/m²). Co więcej, eksperci przewidują dalsze wzrosty, w związku z czym w najbliższych miesiącach średnia cena za metr kwadratowy przekroczy z pewnością 8 500 złotych.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Pruszkowie

Pruszków jest niewielkim miastem w związku z czym trudno mówić w jego kontekście o najdroższych i najtańszych ulicach. Można za to wymienić ulice, na których mieszkania są najdroższe. Przykładem może być Piastowska, czy Instalatorów, gdzie cena za m² przekracza 9 300 złotych. Na drugim biegunie znajduje się natomiast ulica Danuty, gdzie za metr kwadratowy mieszkania należy zapłacić niewiele ponad 6 600 złotych. Do najtańszych lokalizacji należą również ulice Piwna i Śląska, gdzie średnio płaci się niespełna 6 900 zł/m².

Inwestuj z nami w Pruszkowie

Potencjał pruszkowskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Pruszkowie?:

  • miasto wg stanu na koniec 2020 roku zamieszkuje przeszło 62 tys. osób, a od 2002 roku liczba ludności zwiększyła się o niespełna 15%;
  • w 2020 roku oddano do użytku blisko 1 100 nowych mieszkań, a popyt na nieruchomości stale rośnie;
  • zapotrzebowanie na mieszkania w Pruszkowie jest powiązany z bliską odległością od Warszawy, a w najbliższym czasie może również wynikać z napływu ludności ze wschodu;
  • ceny nieruchomości w Pruszkowie w perspektywie rocznej wzrosły o blisko 14%, ale nadal są zdecydowanie niższe niż w Warszawie.

Naucz się skutecznych metod zarabiania na nieruchomościach. Zobacz jak wygląda flipping na rynku pierwotnym?

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!