Poznań

Szkolenia z inwestowania i sprzedaży nieruchomości w Poznaniu

Pragniesz zacząć inwestować w nieruchomości na rynku pierwotnym, ale obawiasz się, że Twoja wiedza nie wystarczy do tego, by robić to skutecznie? Udział w naszym szkoleniu to okazja, której nie powinieneś przegapić.

Markę flipnapierwotnym.pl powołaliśmy do życia po to, by mieć możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z zakresu inwestowania w nieruchomości kolejnym inwestorom. W związku z tym przeprowadzamy szkolenia dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości w Poznaniu oraz okolicach. W trakcie stacjonarnych warsztatów nie tylko zdradzamy tajemnice dotyczące flipowania na rynku pierwotnym, ale uczymy również skutecznie inwestować w nieruchomości bez posiadania dużego kapitału.

Nasza działalność opiera się nie tylko na przekazywaniu wiedzy, ale obejmuje również wyszukiwaniu możliwie najlepszych okazji inwestycyjnych, które udostępniamy następnie naszym inwestorom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zbudowanej na jego podstawie wiarygodności jesteśmy w stanie wynegocjować od deweloperów bardzo korzystne warunki zakupu nieruchomości, a mianowicie transakcje w systemie 20/80, 15/85 lub nawet 10/90. Warto mieć świadomość, że samodzielne wynegocjowanie tak atrakcyjnych warunków jest praktycznie niemożliwe.

Co przemawia za tym, by wziąć udział w naszym szkoleniu? Przede wszystkim fakt, że posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w inwestowaniu w nieruchomości, jak i przeprowadzaniu szkoleń z tego zakresu. Dzięki niemu potrafimy skutecznie rozpoznać Twoje potrzeby oraz przekazać wiedzę w taki sposób, by jej przyswojenie było jak najłatwiejsze. Szkolenia prowadzi stworzony przez nas zespół doświadczonych prelegentów, który składa się z ekspertów w swojej dziedzinie.

W ramach marki flipnapierwotnym.pl w całej Polsce przeszkoliliśmy ponad 800 osób, które nauczyły się dzięki nam skutecznego inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym. W tym celu udostępniliśmy im kilkaset rentownych okazji inwestycyjnych, które przyniosły atrakcyjną stopę zwrotu. Warsztaty z flippingu mieszkań w Poznaniu organizujemy średnio dwa razy w ciągu roku, co sprawia, że udział w nich pozwala dołączyć do wąskiego grona inwestorów dysponujących unikalną wiedzą. Statystyki pokazują, że fraza “nieruchomości Poznań” jest wpisywana do wyszukiwarki około 1,5 tys. razy w miesiącu, co pozwala się domyślać, że flipowaniem na rynku pierwotnym w Poznaniu zainteresowanych jest naprawdę wielu internautów. Dlatego też nie warto dłużej zwlekać z podjęciem decyzji odnośnie udziału w szkoleniu, co pozwoli uzyskać przewagę nad konkurencją.

Szkolenia z nieruchomości – czego uczymy?

Założeniem szkolenia z zakresu inwestowania na rynku pierwotnym jest nie tylko nauczenie sposobów szukania atrakcyjnych okazji inwestycyjnych, ale również bezpiecznego uzyskiwania satysfakcjonującej stopy zwrotu. W ramach prowadzonych warsztatów poruszamy wiele kwestii, wśród których znajdują się między innymi koszty i sposoby dofinansowania inwestycji w nieruchomości w Poznaniu, możliwe harmonogramy płatności, skuteczne techniki negocjacyjne, a także analizowanie transakcji z punktu widzenia prawnego, czy potencjalnego ryzyka. Zdradzamy także tajemnice umów kredytowych, czy deweloperskich, przedstawiając najistotniejsze zapisy, które powinny się w nich znaleźć.

Organizowane przez nas szkolenia przeprowadzane są na kilku poziomach zaawansowania, dzięki czemu można zapisać się na kurs odpowiedni do posiadanego doświadczenia. Warto podkreślić, że w ramach niektórych szkoleń gwarantujemy także nieograniczone wsparcie mentorskie, co sprawia, że po szkoleniu możesz w nieograniczony sposób nadal korzystać z naszych rad, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

Pragnąc uzyskać szczegółowe informacje na temat szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Poznaniu, kliknij w LINK.

Nieruchomości Poznań – ważne dane na temat miasta

Poznań to stolica województwa Wielkopolskiego, a zarazem piąte miasto w Polsce pod względem liczby ludności. Według danych na 31.12.2021 roku zamieszkuje je przeszło 530 tys. osób, a miasto przyciąga kolejnych mieszkańców dzięki prężnemu rozwojowi oraz napływowi biznesu. To w Poznaniu i okolicach swoje siedziby mają największe polskie firmy z branży handlowej, spożywczej, czy IT. W efekcie stopa bezrobocia w mieście kształtuje się na poziomie około 1,5%, co jest wynikiem znacznie niższym niż w całym województwie wielkopolskim, czy kraju.

Prężny rozwój gospodarczy Poznania pozytywnie wpływa na lokalny rynek nieruchomości, który staje się coraz bardziej atrakcyjny dla inwestorów. Poznań przyciąga bowiem wiele młodych osób, które decydują się w nim osiedlić na stałe. Jest to możliwe dzięki perspektywom, które daje mieszkanie w stolicy Wielkopolski zarówno pod kątem warunków do życia, jak i rozwoju zawodowego. W efekcie zaobserwować można wzrost popyt na rynku nieruchomości, który stara się równoważyć rosnąca podaż. W samym 2020 roku do użytku oddano 4 927 nowych mieszkań w Poznaniu, a całkowite zasoby mieszkaniowe na dzień 31.12.2020 wynosiły 271 316 nieruchomości. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że ponad 90% mieszkań oddanych do użytku w 2020 roku zostało przeznaczone na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem.

 

Mapa nieruchomości w Poznaniu – najważniejsze lokalizacje

Największym zainteresowaniem internautów cieszą się nieruchomości w Poznaniu, które są wyszukiwane według fraz:

Nieruchomości Poznań Grunwald

Nieruchomości Poznań Smochowice

Nieruchomości Poznań Centrum

Popularnością w wyszukiwarce cieszy się również hasło: nieruchomości Poznań Dąbrowskiego, co nie może dziwić, ponieważ ulica Dąbrowskiego to jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych Poznania, a także najdłuższa ulica miasta. Warto wspomnieć także, że ulica Dąbrowskiego w Poznaniu podlega pod frazę nieruchomości Poznań Jeżyce.

Ceny nieruchomości w Poznaniu – kwiecień 2022

Średnia cena za m² w Poznaniu wynosi obecnie 8 124 złote, a w odniesieniu do poprzedniego miesiąca wzrosła o 1,13%. Zdecydowanie wyższy wzrost odnotowano od początku bieżącego roku, ponieważ wyniósł on 475 złotych, czyli 6,22%.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że zgodnie z przewidywaniami ekspertów w kolejnych miesiącach ceny nadal mają rosnąć, co sprawi, że już niebawem zbliżą się do poziomu 8,5 tys. zł/m². Do wzrostów przyczyni się nie tylko rosnący popyt na nieruchomości w Poznaniu, ale także napływ ludności ze wschodu.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Poznaniu

Ceny nieruchomości w Poznaniu podobnie jak w przypadku innych dużych miast uzależnione są od konkretnej lokalizacji. Najdroższą dzielnicą jest obecnie Ławica, gdzie średnia cena za m² wynosi 9 712 złotych. Jest zatem aż o 1 588 złotych, czyli 19,55% wyższa niż średnia cena m² w mieście. Wśród najdroższych dzielnic należy wskazać także Główną oraz Stare Miasto, gdzie średnie ceny m² kształtują się na poziomie 9 100 – 9 200 złotych.

Najtaniej jest natomiast w dzielnicy Fabianowo-Kotowo, gdzie średnia cena m² wynosi 6 239 złotych. Na podium najtańszych dzielnic Poznania znajduje się jeszcze Głuszyna (6 435 zł/m²) oraz Morasko-Radojewo (6 542 zł/m²).

Najdroższe ulice – cena za metr mieszkania Poznań

Najdroższe ulice w Poznaniu to obecnie Wenecjańska (10 711 zł/m²) oraz Na Podgórniku (10 587 zł/m²). W przypadku trzech ulic średnia cena m² utrzymuje się na poziomie pomiędzy 10 000, a 10 500 złotych. Jest to ulica Ku Cytadeli, Estkowskiego oraz Katowicka.

Potencjał poznańskiego rynku nieruchomości – interesujące fakty

  • Poznań to obecnie 5 miasto w Polsce pod względem liczby ludności, które według stanu na 31 grudnia 2021 zamieszkuje przeszło 530 tys. osób;
  • miasto jest uznawane za przyjazne do życia nie tylko ze względu na prężny rozwój, ale także niski poziom bezrobocia, który kształtuje się na poziomie 1,5%;
  • przekłada się to na wzrost popytu na rynku nieruchomości, który w dłuższej perspektywie może wynikać również z napływu ludności ze wschodu;
  • rośnie również podaż nieruchomości, czego potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku do użytku oddano 4 927 nowych mieszkań, z czego ponad 90% zostało przeznaczone na cele komercyjne, czyli sprzedaż lub wynajem;
  • od początku roku średnia cena za m² nieruchomości w Poznaniu wzrosła o 6,22% i wynosi obecnie 8 124 złote;
  • rynek nieruchomości w Poznaniu cechuje duża rozpiętość cenowa pod względem lokalizacji. Dowodem jest fakt, że średnia cena za m² w najdroższej dzielnicy, którą jest Ławica jest o ponad 19% wyższa niż średnia cena m² liczona dla całego miasta.

Inwestuj z nami w Poznaniu

Inwestowanie w nieruchomości – województwo wielkopolskie

Zapisz się!

Odbierz dostęp do bezpłatnego szkolenia o rynku pierwotnym

JAK W 2023 ROKU INWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z MINIMALNYM WKŁADEM I ANGAŻUJĄC NIEWIELE CZASU

Czego dowiesz się ze szkolenia?

Jak inwestować mając tylko 10% wkładu?

Jak osiągnąć nawet 150% zwrotu z inwestycji?

Gdzie szukać mieszkania z rynku pierwotnego, żeby zrobić na nim najlepszy zysk?

Dlaczego flipujemy tylko na rynku pierwotnym?

Jakich wyników możesz się spodziewać na rynku pierwotnym?

Zobacz wyniki naszych absolwentów oraz wybrane inwestycje:

Najbliższe warsztaty stacjonarne:

Warszawa 18 - 19 maja 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Poznań 3 - 4 czerwca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł

6 750 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł

12 000 zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Najbliższe warsztaty stacjonarne

TYLKO DO 25 LUTEGO DO 22.00,

WSZYSTKIE WARSZTATY

-1000zł

Z KODEM RABATOWYM:

FNPLOKALNIE

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO:

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy

Kraków 9 - 10 marca 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Gdańsk 20 - 21 kwietnia 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

Warszawa 18 - 19 maja 2024

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
blank

Pakiet Standard

Wartość 24 000 zł
6 750 zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

5750zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Pakiet Mentorski

Wartość 34 000 zł
12000zł

Z KODEM FNPLOKALNIE:

11000zł

2 dni szkoleniowe

Wsparcie po warsztatach

11 materiałów dodatkowych

Stały kontakt telefoniczny

Nieograniczona liczba konsultacji

×
×

Koszyk