0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Police

Szukasz sposobu na mądre inwestowanie? Słyszałeś o flippingu mieszkań, ale brak Ci odpowiedniej wiedzy, aby podjąć się jakiegokolwiek przedsięwzięcia w tej branży? W takim razie świetnie, że tu trafiłeś! Nasze szkolenie z nieruchomości przygotuje Cię do samodzielnego i skutecznego flipowania!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Każdy z nas działa w nieruchomościach od ponad 10 lat. Kilka lat temu podjęliśmy decyzję o stworzeniu wspólnej firmy Flipnapierwotnym.pl, w której zajmujemy się szkoleniem przyszłych inwestorów. Nasze kursy z flipowania mieszkaniami ukończyło już ponad 800 fliperów!

W ramach naszej działalności zajmujemy się także monitorowaniem sytuacji na rynku pierwotnym w kraju. Jesteśmy w stałym kontakcie z wieloma deweloperami z całej Polski. Dzięki temu mamy informacje z pierwszej ręki i możemy tworzyć bazę aktualnych, najlepszych okazji inwestycyjnych z rynku. Listą wyselekcjonowanych ofert dzielimy się z uczestnikami naszych seminariów. Dodatkowo w ich imieniu negocjujemy u firm deweloperskich specjalne warunki finansowania w systemach 10/90 lub 20/80, które są niedostępne dla osób spoza branży! Na naszych propozycjach wzbogaciło się już blisko 400 absolwentów naszych szkoleń! Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Flipping nieruchomości Police – informacje o kursach

Kompleksowe kursy z inwestowania w nieruchomości na rynku pierwotnym odbywają się w systemie stacjonarnym i zazwyczaj trwają 2 dni. Kilka razy w roku odwiedzamy największe miasta Polski: Kraków, Warszawę, Łódź, Poznań, Katowice. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości w województwie zachodniopomorskim, sprawdź terminarz najbliższych szkoleń. Znajdziesz go tutaj.

Nasze seminaria polecamy zarówno osobom, które nie mają na swoim koncie jeszcze żadnego flipu, jak i tym, którzy mają już pewną wiedzę, ale chcą ją poszerzyć i usystematyzować. Po ukończeniu kursu podstawowego będziesz wyposażony we wszystkie informacje niezbędne do tego, aby przeprowadzić swoją pierwszą samodzielną inwestycję.

W ofercie nie brakuje także programu opracowanego z myślą o doświadczonych inwestorach, którzy są już jakiś czas na rynku, ale chcą rozkręcić swój biznes i obracać mieszkaniami w całej Polsce. Program kursów na obu poziomach znajdziesz tutaj!

Dołącz do nas w mediach społecznościowych i skorzystaj z naszych darmowych materiałów! Na Facebooku prowadzimy bezpłatne webinary, dotyczące aktualności z branży, a na YouTube dzielimy się relacjami z interesujących (i bardzo rentownych!) inwestycji.

Rynek nieruchomości Police – atrakcyjność lokalizacji

Police to miasto powiatowe w województwie zachodniopomorskim. Leży 16 km na północ od Szczecina i jest uznawane za jego miasto satelickie. Według danych GUS na koniec roku 2020 na powierzchni 37,31 km2 miasta zamieszkiwały 32 tys. osób.

Police położone są nad Odrą i Gunicą (lewy dopływ Odry), co determinuje portowy charakter tej miejscowości. Funkcjonuje tu odrzański port morsko-rzeczny. Miasto graniczy ze Szczecinem, z którym łączy je ciąg dróg wojewódzkich nr 114 i 115. Połączenie ze Świnoujściem zapewnia tor wodny. Oprócz tego przez Police biegnie także trasa drogi kolejowej nr 406.

Do terenów administracyjnych Polic należy 6 wysp, przecinają je także liczne strumienie i cieki wodne. W granicach miasta leżą także dwa obszary chronione „Ujście Odry i Zalew Szczeciński” oraz „Police – kanały”. Niewielką aglomerację otacza zaś Puszcza Wkrzańska. Wszystko to wpływa na różnorodność przyrodniczą regionu i jego atrakcyjność z punktu widzenia rekreacyjnego.

Działania władz miasta skupione są w dużej mierze na poprawie jakości powietrza i wody pitnej. Prowadzone są tu liczne modernizacje i inicjatywy ekorozwojowe. Najwięcej zabytków znajduje się w historycznej dzielnicy Polic – na Starym Mieście.

Istotne dla gospodarki miasta są tu przede wszystkim usługi budowlane, przemysł chemiczny i handel. Police należą do Kostrzyńsko-Słubickej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na której terenie działa Park Przemysłowy Police. Najbardziej znanym tutejszym przedsiębiorstwem są Zakłady Chemiczne Police. Z racji niewielkiej odległości od Szczecina, tamtejszy rynek pracy jest w pełni dostępny dla mieszkańców Polic.

Mieszkania na sprzedaż Police – zainteresowanie

Osoby poszukujące lokalu za pośrednictwem Internetu najczęściej wpisują w wyszukiwarki frazy ogólne. W ujęciu miesięcznym hasło „mieszkania na sprzedaż Police” wpisywane jest średnio 950 razy, „mieszkania Police” – 650 razy, a „nieruchomości Police” – 200 razy.

Popyt na mieszkania w Policach jest zatem umiarkowany, adekwatny do wielkości miasta i liczby ludności.

Inwestuj z nami w Policach

Ceny mieszkań Police – styczeń 2022

Na początku roku 2022 średnia cena za m kw. mieszkania w Policach wynosiła 6.380 zł. To cena wyższa o ok. 1.500 zł/m2 od średniej wyliczonej dla całego województwa. Znaczne odstępstwo wynika z korzystnego położenia Polic względem miasta wojewódzkiego. Dla porównania średnia cena mieszkań w Szczecinie wynosiła w styczniu 2022 roku 7.500 zł/m2.

Warto dodać, że mieszkania na sprzedaż w miastach zachodniopomorskiego są zdecydowanie tańsze, niż te w województwie pomorskim (tu średnia cena dla województwa to 7.900 zł). Jest to istotne szczególnie dla tych nabywców, dla których priorytetowa jest niewielka odległość od morza.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!