0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Płocku

Wieloletnie doświadczenie, które posiada zespół flipnapierwotnym.pl pozwala nam organizować szkolenia z inwestowania w nieruchomości dla inwestorów z Płocka i okolic. Ich podstawowym założeniem jest przekazanie wiedzy w zakresie inwestowania przy dysponowaniu stosunkowo niewielkim kapitałem oraz wyjaśnienie na czym w rzeczywistości polega flipowanie na rynku pierwotnym. Pomagamy naszym uczestnikom inwestować w praktyce, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by znaleźć dla nich najlepsze okazje inwestycyjne. Każdego roku odbywamy przeszło pół tysiąca spotkań zarówno z dużymi, jak i małymi deweloperami, w czasie których negocjujemy możliwie najlepsze warunki zakupu. Dążymy bowiem do tego, by wynegocjować zakup nieruchomości w systemie 20/80, 15/85, czy nawet 10/90. Naszą siłą w tym przypadku jest grupa inwestorów, ponieważ samodzielne uzyskanie tak dobrych warunków jest praktycznie niemożliwe.

Dlaczego warto wziąć udział w organizowanym przez nas szkoleniu. Przede wszystkim dlatego, że w praktyce pokazujemy na czym dokładnie polega flipowanie na rynku pierwotnym. Do tej pory w ramach marki flipnapierwotnym.pl wyszkoliliśmy przeszło 600 inwestorów, którzy nauczyli się dzięki nam tego, jak inwestować w nieruchomości bez posiadania olbrzymiego kapitału. Obecnie tworzą oni społeczność, która cały czas się rozrasta, ponieważ dołączają do niej kolejne osoby. Chcąc ją współtworzyć warto zacząć obserwować naszego Facebooka, na którym udostępniamy najnowsze informacje oraz darmowe webinary.

Rynek nieruchomości w Płocku przydatne informacje

Płock to miasto, które według stanu na 31.12.2020 zamieszkuje przeszło 118 tys. mieszkańców. Jego atutem z pewnością jest lokalizacja, ponieważ miasto leży w odległości około 110 km od Warszawy. Bliskie położenie oraz dobra komunikacja (DK62) sprawia, że wiele osób decyduje się na zamieszkanie w Płocku oraz codzienne dojazdy do pracy. W efekcie systematycznie rośnie popyt na nieruchomości w Płocku, które są zdecydowanie tańsze niż w stolicy. W samym 2020 roku do użytku oddano 417 mieszkań, z czego około 80% było zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości Płocku – najważniejsze lokalizacje

Popyt na nieruchomości w Płocku systematycznie rośnie, jednak warto zauważyć, że największym zainteresowaniem cieszą się mieszkania, które są dobrze zlokalizowane. Wymienić wśród nich można z pewnością Podolszyce Południowe oraz Podolszyce Północne, gdzie zamieszkuje wielu młodych ludzi. Popularnością cieszy się również osiedle Zielony Jar, Kochanowskiego, czy Kolegialna.

Ceny nieruchomości w Płocku – marzec 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Płocku wynosi obecnie 5 033 złote, a w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła o około 10%. Przeciętna powierzchnia mieszkania w Płocku wynosi 72 m², co sprawia, że jego przeciętna cena wynosi około 364 tys. złotych. Eksperci prognozują jednak dalsze wzrosty cen nieruchomości w Płocku, co sprawia, że w najbliższych miesiącach średnia cena może osiągnąć pułap 5 500 tys. zł/m².

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Płocku

Cena nieruchomości w Płocku podobnie jak w innych miastach uzależniona jest w dużej mierze od lokalizacji. Zdecydowanie najdroższe są mieszkania na nowych osiedlach, gdzie zamieszkują ludzie młodzi. Przykładem mogą być Podolszyce Południowe oraz Północne, gdzie średnia cena za m² sięga przeszło 6 tys. złotych. Taniej jest na osiedlu Skarpa, gdzie średnia cena wynosi około 5 500 zł/m². Do najtańszych należy natomiast osiedle Łukasiewicza oraz Tysiąclecia, gdzie m² kosztuje średnio niewiele ponad 4 tys. złotych.

Inwestuj z nami w Płocku

Potencjał płockiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Płocku?:

  • miasto według stanu na 31.12.2020 zamieszkuje przeszło 118 tys. osób, a popyt na nieruchomości ciągle rośnie;
  • zainteresowanie mieszkaniami na sprzedaż wynika z faktu, że są nawet o połowę tańsze niż w Warszawie, w związku z czym wiele osób decyduje się na codzienne dojazdy do pracy;
  • w przyszłość wzrost popytu może wynikać z migracji ludności ze wschodu, która będzie osiedlała się również w Płocku;
  • podaż nieruchomości również rośnie, ponieważ w 2020 roku oddano do użytku 417 nowych mieszkań, z czego 80% było przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Naucz się jak zarabiać na nieruchomościach. Sprawdź już teraz jak flipować na rynku pierwotnym?

 

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!