0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z nieruchomości Piotrków Trybunalski

Chcesz pomnożyć swoje oszczędności, zarabiając na rynku pierwotnym nieruchomości? Masz jednak wątpliwości, czy Twoja wiedza jest wystarczająca, aby wejść dziarskim krokiem w branżę flippowania mieszkań? Weź udział w naszym szkoleniu z nieruchomości, a wszystkiego Cię nauczymy!

Dzięki ekspertom firmy Flipnapierwotnym.pl dowiesz się, jak zacząć inwestować w nieruchomości i zarabiać, nawet przy niewielkim kapitale startowym. W branży flippingu nieruchomości obracamy się od wielu lat, a z naszej wiedzy szkoleniowej skorzystało już blisko 800 przyszłych inwestorów.

Naszą domeną jest wybieranie intratnych inwestycji deweloperskich i przekazywanie ich słuchaczom naszych seminariów. Możemy pochwalić się bogatą siecią kontaktów z deweloperami z całej Polski, czego efektem są nad wyraz korzystne warunki, jakie możemy dla Ciebie wynegocjować. Tryby płatności, które najczęściej uzgadniamy to 10/90, 15/85 i 20/80. Dla osób stawiających pierwsze kroki na polu flippowania mieszkań są to systemy nieosiągalne. Możesz z nich jednak korzystać, jako absolwent naszego szkolenia z nieruchomości.

Dowiedz się, jak zacząć inwestować w nieruchomości, dzięki bogatemu doświadczeniu i profesjonalnemu know-how naszych prelegentów. Dołącz do grona zadowolonych inwestorów – sprawdź ofertę kursów, obserwuj nasz kanał na Facebooku i YouTubie.

Podstawowe i zaawansowane szkolenia – nieruchomości

W ramach naszej działalności w standardowej ofercie znajdziesz dwa poziomy szkoleń: podstawowe i zaawansowane. Niektóre kursy oferują również możliwość kontaktowania się z nami po ich ukończeniu – jeśli jesteś zainteresowany telefoniczną i mailową formą mentorskiego wsparcia, szukaj szkoleń z nieruchomości z pakietem mentorskim.

Kursy mają formę zajęć stacjonarnych, które przeprowadzane są w największych miastach w Polsce. W przypadku flippowania mieszkaniami w Piotrkowie Trybunalskim najbliższe szkolenia odbywają się w Łodzi i Warszawie.

Rynek nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim – potencjał lokalizacji

Piotrków Trybunalski położony jest w województwie łódzkim, w odległości 53 km na południowy wschód od Łodzi. Centralne położenie miasta jest jego niewątpliwym atutem – podobne odległości dzielą je od Warszawy (136 km) i Katowic (160 km).

Najbliżej położonym turystycznym portem lotniczym jest lotnisko im. Władysława Reymonta w Łodzi. W Piotrkowie Trybunalskim funkcjonuje także lotnisko lokalne dla samolotów kategorii dyspozycyjnej oraz maszyn ośrodka szkolenia lotniczego.

Przez miasto przebiegają ważne drogi krajowe i międzynarodowe, usytuowane jest także przy autostradzie A1. Te niewątpliwe atuty lokalizacyjne sprawiają, że Piotrków jest doskonałym miejscem do inwestowania. Fakt ten wychwyciło wielu inwestorów, którzy w ciągu ostatnich kilkunastu lat wybudowali tam wiele centrów logistycznych, m.in. Logistic City Piotrków Distribution Center, Centrum Logistyczne „Kaufland”, P3 Park Piotrków, ProLogis Park Piotrków i wiele innych. Nie trzeba intensywnej dedukcji, aby stwierdzić, że dzięki tym miejscom, wielu mieszkańców ma stabilną pracę.

Portal, gromadzący dane statystyczne – Polskawliczbach.pl, podaje, że na dzień 31.12.2020 roku Piotrków Trybunalski zamieszkiwało 72.250 osób. Z punktu widzenia kryterium demograficznego był 2. po Łodzi miastem województwa łódzkiego. W skali kraju plasuje się na 50. pozycji.

Miasto niewątpliwie cieszy oko, jest zadbane i szybko się rozwija. Jest świetną alternatywą dla osób, które mają dość wielkich aglomeracji, ale też nie wyobrażają sobie życia na wsi. Mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim to naprawdę doskonały kompromis!

Mapa nieruchomości Piotrków Trybunalski – najważniejsze lokalizacje

Hasło „mieszkania Piotrków Trybunalski” oraz „nieruchomości Piotrków Trybunalski” wpisuje miesięcznie odpowiednio 1000 i 300 internautów, co w skali wielkości miasta daje dość duże zainteresowanie.

Największą popularnością cieszą się osiedla: Wyzwolenia, Śródmieście i Belzacka.

Ulice w okolicach Parku Belzackiego, który przechodzi właśnie rewitalizację (ma ona zakończyć się w lipcu 2022 r.), zasługują na szczególną uwagę. W bliskiej odległości od tej zielonej enklawy znajdują się atrakcyjne nowe mieszkania. Piotrków Trybunalski może poszczycić się wieloma nowoczesnymi inwestycjami deweloperskimi, w które warto zainwestować.

Inwestuj z nami w Piotrkowie Trybunalskim

Ceny nieruchomości Piotrków Trybunalski – styczeń 2022

Średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Piotrkowie Trybunalskim w styczniu 2022 r. wynosi 4300 zł. Dość mocno od tej kwoty odbiega zaś mediana cen za m kw., na koniec roku 2021 wynosiła ona bowiem prawe 5200 zł – oznacza to, że połowa mieszkań wyceniona była poniżej, a połowa powyżej tej kwoty za m kw.

Średnia cena za m kw. nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim jest obecnie aż o 1900 zł niższa niż w Łodzi. Tam za m kw. trzeba zapłacić średnio 6000 zł.

Jeśli chcesz pomnożyć swoje oszczędności, sprawdź wyjątkowe okazje inwestycyjne na rynku mieszkaniowym, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!