0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Piaseczno

Inwestowanie w nieruchomości polegające na ich zakupie oraz odsprzedaży z zyskiem to tzw. flipowanie, które jest możliwe również na rynku pierwotnym. Wieloletnie doświadczenie w tego typu inwestycjach pozwoliło nam stworzyć zespół Flipnapierwotnym.pl, który powstał właśnie po to, by przekazywać wiedzę kolejnym inwestorom, a co za tym idzie budować społeczność flipperów. Organizujemy w tym celu szkolenia dla potencjalnych inwestorów z Piaseczna i okolic, w czasie których zdradzamy tajemnice dotyczące flipowania na rynku pierwotnym, a także pokazujemy jak zacząć inwestować w nieruchomości dysponując stosunkowo niewielkim kapitałem.

Naszą siłą jest grupa inwestorów, dzięki której jesteśmy w stanie skutecznie negocjować zarówno z małymi, jak i dużymi deweloperami. W skali roku odbywamy przeszło pół tysiąca spotkań, które mają na celu wyszukanie najlepszych okazji inwestycyjnych oraz uzyskania dla naszych inwestorów możliwie najkorzystniejszych warunków zakupu. Dążymy do tego, by kupować nieruchomości na rynku pierwotnym w systemie 20/80, 15/85 lub 90/10, a co najważniejsze, bardzo często udaje nam się wynegocjować takie rozwiązanie.

Dlaczego warto wziąć udział w organizowanym przez nas szkoleniu? Jednym z powodów może być fakt, że zrobiło to już ponad 600 osób, które nauczyły się dzięki temu inwestować w nieruchomości na rynku pierwotnym bez posiadania dużego kapitału. Powstała dzięki temu społeczność, która systematycznie się rozrasta. Warto również podkreślić, że w ramach marki Flipnapierwotnym udostępniamy także darmowe webinary, do których dostęp posiadają osoby obserwujące nas na Facebooku.

Rynek nieruchomości w Piasecznie przydatne informacje

Piaseczno ze względu na bliską odległość od Warszawy (ok. 17 km na południe od centrum) od wielu lat uznawane jest za jedną z sypialni stolicy. Przekłada się to na liczbę mieszkańców, która wynosi obecnie przeszło 48 tysięcy. Co więcej, w latach 2002 – 2020 ludność miasta wzrosła o około 44%. Rosnąca liczba mieszkańców bezpośrednio przekłada się na zwiększenie popytu na mieszkania, co potwierdza fakt, że z 489 mieszkań oddanych do użytku w 2020 roku ponad 93% było przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem.

Mapa nieruchomości Piaseczno – najważniejsze lokalizacje

Bliska odległość oraz dobre skomunikowanie Piaseczna i Warszawy sprawia, że nieruchomości Piaseczno to hasło, które jest bardzo często wpisywane do wyszukiwarki. Najważniejsze lokalizacje, w których mieszka się komfortowo i wygodnie to oczywiście ulica Puławska, czy Kusocińskiego, które znajdują się praktycznie w samym centrum Piaseczna. Dobrą lokalizacją mogą poszczycić się również mieszkania przy ulicy Jarząbka, Albatrosów, czy Strusiej.

Ceny nieruchomości w Siedlcach – luty 2022

Systematycznie rosnący popyt na nieruchomości w Piasecznie przekłada się również na wzrost ich cen. Obecnie średnia cena za m² mieszkania wynosi 8363 złote, a od początku roku wzrosła o 357 złotych, czyli 4,46%. Wzrost rok do roku jest jeszcze bardziej imponujący, ponieważ wyniósł około 20%. Według ekspertów kolejne wzrosty są nieuniknione, ponieważ ceny mieszkań w Piasecznie są zdecydowanie tańsze niż w stolicy. W efekcie decydując się na zakup mieszkania w Piasecznie można za tę samą cenę nabyć nieruchomość o dużo większym metrażu.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Piasecznie

Piaseczno to małe miasteczko, w związku z czym trudno mówić o konkretnych dzielnicach. Skupmy się zatem na najdroższych ulicach, wśród których z całą pewnością należy wymienić Wenedów, czy Gałkowską, gdzie ceny za m² nieznacznie przekroczyły lub sięgają 10 500 złotych. Najtańsze nieruchomości znajdują się natomiast przy Bukowej, gdzie średnia cena za m² wynosi około 6 100 złotych.

Inwestuj z nami w Piasecznie

Potencjał piaseczyńskiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Piasecznie?:

  • w mieście od lat występuje zwiększony popyt na mieszkania, co wynika z faktu, że jego populacja w ciągu ostatnich 20 lat zwiększyła się o przeszło 44%;
  • Piaseczno pełni rolę jednej z sypialni Warszawy, co wynika z faktu, że znajduje się bardzo blisko miasta, a ceny nieruchomości są tutaj zdecydowanie niższe;
  • średnia cena za m² mieszkania w ciągu ostatnich 3 miesięcy wzrosła o 4,46%, a roczny wzrost wynosi około 20%.

Zobacz na czym polega flipping na rynku pierwotnym na jednym z naszych szkoleń.

 

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!