0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z nieruchomości Pabianice

Chcesz zainwestować w rynek pierwotny nieruchomości, ale nie wiesz, od czego zacząć? W takim razie znalazłeś się we właściwym miejscu – jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Firma Flipnapierwotnym.pl istnieje na polskim rynku wiele lat. Odkąd zaczęliśmy prowadzić szkolenia z nieruchomości, skorzystało z nich już 800 inwestorów, którzy skutecznie rozpoczęli działania i pomnożyli swój kapitał, inwestując we flip na rynku pierwotnym.

Uczestnikom naszych szkoleń podsuwamy gotowe propozycje intratnych inwestycji – wyszukiwanie najlepszych okazji mieszkań na sprzedaż to jeden z głównych elementów naszej działalności. Wieloletnia obecność na rynku nieruchomości zaowocowała wybitną znajomością branży oraz szeregiem kontaktów z deweloperami. Właśnie dzięki temu mamy możliwość negocjowania warunków, które dla osób dopiero stawiających swoje kroki we flipingu mieszkań są niemożliwe. Naszym inwestorom proponujemy pozyskiwanie nieruchomości w systemach 10/90 i 20/80.

Z naszych szkoleń wyjdziesz bogatszy o wiedzę, jak flipować mieszkaniami na rynku pierwotnym. Poznasz szereg technik negocjacji z deweloperami, dowiesz się, jak planować inwestycje, skąd pozyskać środki na remont i czy w ogóle go przeprowadzać. Poznasz czynniki, które wpływają na atrakcyjność mieszkania na sprzedaż w Pabianicach.

Szkolenia prowadzimy zwykle dwa razy do roku w największych miastach Polski. Najbliższe w Twojej okolicy to szkolenie z nieruchomości w Łodzi. Dowiedz się więcej TUTAJ.

Zaawansowane kursy oferują pakiet mentorski, który gwarantuje Ci nieograniczony kontakt mailowy i telefoniczny z nami.

Sprawdź ofertę szkoleniową w Twoich okolicach! Możesz nas także obserwować na Facebooku i YouTubie.

Rynek nieruchomości w Pabianicach – atrakcyjność lokalizacji

Pabianice to miasto o powierzchni ok. 33 km kw. położone w województwie łódzkim, należące do

Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego. Jako część aglomeracji łódzkiej Pabianice mają dostęp do rozwiniętego obszaru biznesowego oraz licznych ofert kulturalnych, edukacyjnych i ekonomicznych. Są siedzibą władz powiatu pabianickiego i centrum urzędniczym dla 120-tysięcznej społeczności. W samych Pabianicach mieszka około 64 tys. mieszkańców (dane na rok 2020).

Władze miasta są też otwarte na liczne innowacje, które są postępowo wdrażane w każdym roku. Według strony ŁOM w 2021 r. Pabianice uplasowały się na 9. miejscu w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd. To tylko jeden z licznych przykładów prężnej działalności władz miasta.

Pabianice to tzw. miasto satelickie Łodzi, z miastem wojewódzkim łączą ją sieci kolejowe i autobusowe, a linia tramwajowa jest obecnie w procesie modernizacji. Zapowiedziany termin oddania jej do użytku to połowa 2022 roku.

Korzyści inwestycyjne Pabianic to m.in. położenie w centralnej części kraju, bliskość do lotniska im. Władysława Reymonta w Łodzi, autostrady A1 oraz dróg krajowych, łączących miasto z Wrocławiem, Warszawą i Gdańskiem.

Mimo iż Pabianice nie są najpopularniejszą lokalizacją w Polsce pod względem nieruchomości, to należy podkreślić, że inwestycje tutaj nie są mniej rentowne. Frazę „mieszkania na sprzedaż Pabianice” wpisuje miesięcznie powyżej 2900 internautów, co dowodzi, że popyt na zamieszkanie w tym mieście jest duży.

Mapa nieruchomości Pabianice – najważniejsze lokalizacje

Dzielnice, które cieszą się największą popularnością to m.in. osiedle Bugaj, Centrum, Piaski i Stare Miasto.

Szczególnie godne zainteresowania są nowe mieszkania w Pabianicach na osiedlu Bugaj. To spokojna, zielona okolica, która gwarantuje dostęp do wszystkich niezbędnych w codziennym życiu usług. Bliskość nowoczesnego terenu rekreacyjnego Lewityn dodaje tej lokalizacji atrakcyjności.

Inwestuj z nami w Pabianicach

Ceny nieruchomości w Pabianicach – styczeń 2022

Średnia cena mieszkań w Pabianicach oscyluje wokół kwoty 5.300 zł za m kw. To aż o 700 zł mniej w porównaniu do łódzkich nieruchomości, gdzie średnia cena to obecnie 6.000 zł za m kw.

Prognozy na 2022 rok mówią o wzroście cen.

Dla porównania na koniec 2015 roku cena za m kw. w Pabianicach wynosiła poniżej 3.000 zł.

Rynek nieruchomości w Pabianicach wygląda według danych internetowych dość dynamicznie, dlatego też szkolenie pozwoli Ci uniknąć błędów i niepewnych inwestycji. Zapisz się już teraz!

Jeśli chcesz mądrze zainwestować swoje pieniądze, dowiedz się, na czym polega flipping i poznaj najlepsze okazje inwestycyjne.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!