0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski

Szukasz sposobu na bezpieczne inwestowanie? Poznaj branżę flippingu mieszkań i ciesz się pewnym zyskiem! Nasze szkolenie da Ci solidne podstawy do tego, aby Twoje pierwsze kroki na rynku nieruchomości pierwotnych były stabilne i przyniosły satysfakcjonującą stopę zwrotu z inwestycji!

Nazywamy się Patryk Sołtysiak i Maciej Welman. Obecnie działamy pod marką Flipnapierwotnym.pl, ale swoje pierwsze kroki w branży inwestowania w nieruchomości postawiliśmy już 10 lat temu. Lata doświadczeń, szeroka wiedza na temat flipowania i pokaźna ilość sprzedanych mieszkań pozwalają nam na prowadzenie skutecznych szkoleń. Z naszych kursów skorzystało już ponad 800 osób. Umożliwiło im to wejście na rynek i przeprowadzanie pierwszych, satysfakcjonujących flipów na pierwotnym.

Rocznie prowadzimy blisko 500 rozmów z deweloperami z całego kraju. Dzięki temu budujemy bazę aktualnych intratnych okazji inwestycyjnych, które rokują naprawdę dobrym zyskiem. Absolwenci naszych kursów otrzymują dostęp do tych ofert, które dodatkowo przekazywane są im na wyjątkowo korzystnych warunkach finansowania. Mówimy tu o systemach płatności 10/90 czy 20/80, które nie są dostępne dla osób spoza branży. Z przekazanych przez nas okazji inwestycyjnych skorzystało już ponad 400 naszych absolwentów! Dołącz do grona zadowolonych inwestorów i ciesz się zyskami z flipowania!

Szkolenia z nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski – informacje

Jesteśmy z Poznania, ale z naszymi seminariami odwiedzamy również inne duże miasta w Polsce. Możesz nas spotkać m.in. w Katowicach, Łodzi, czy Warszawie. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w mieszkania na sprzedaż w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach, sprawdź aktualny kalendarz kursów i wybierz dogodną lokalizację!

Szkolenia z nieruchomości odbywają się w modelu stacjonarnym, zazwyczaj w systemie 2-dniowym. Standardowy kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą pozyskać kompletną wiedzę, umożliwiającą bezpieczne flipowanie mieszkaniami, a także dla osób, które mają już niewielkie doświadczenie na tym polu. Niektóre z kursów oferują pakiet wsparcia mentorskiego, czyli gwarantują możliwość kontaktowania się z nami po zakończeniu szkolenia. Prowadzimy również seminaria dla aktywnych w branży inwestorów, którzy chcą rozwinąć swój biznes i obracać nieruchomościami w całej Polsce.

Odwiedź nasze kanały w mediach społecznościowych! Na Facebooku prowadzimy darmowe webinary, a na YouTube dzielimy się m.in. relacjami z flipów, przeprowadzanych przez nas i naszych kursantów!

Rynek nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski – potencjał miasta

Ostrowiec Świętokrzyski to jeden z największych ośrodków gospodarczo-kulturalnych województwa świętokrzyskiego.

Według raportu demograficznego GUS na koniec roku 2020 miejscowość zamieszkiwały 67.404 osoby. Dawało to Ostrowcowi Świętokrzyskiemu 57. pozycję w rankingu najbardziej zaludnionych miast kraju oraz 2. pozycję w skali województwa.

Ostrowiec Świętokrzyski położony jest ok. 65 km na wschód od Kielc oraz ok. 120 km na zachód od Lublina. Przez miasto przebiega droga krajowa nr 9, kilka mniejszych dróg wojewódzkich oraz trasa kolei. Pociągiem można stąd dotrzeć m.in. do Krakowa, Kielc, Warszawy, Przemyśla, czy Skarżyska-Kamiennej.

Gospodarka Ostrowca Świętokrzyskiego opiera się w dużej mierze na przemyśle hutniczym i produkcyjnym. Miasto należy do najstarszego okręgu przemysłowego w Polsce (Staropolski Okręg Przemysłowy), tworzy także podstrefę Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice.

Mieszkańcy Ostrowca mają dostęp do rozbudowanej infrastruktury usługowo-handlowej, transportu zbiorowego, niezbędnych instytucji edukacyjnych (w tym szkolnictwa wyższego) oraz kulturalno-rekreacyjnych.

Rynek mieszkań na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski – zainteresowanie

Mieszkania na sprzedaż w Ostrowcu cieszą się dużo większym zainteresowaniem, niż lokale na wynajem. Analizując aktywność użytkowników Internetu, można zauważyć, że frazę „mieszkania na sprzedaż Ostrowiec” wpisuje miesięcznie średnio 2.450 osób, podczas gdy hasła „mieszkania do wynajęcia Ostrowiec” wyszukiwane są średnio przez 950 osób. Wyników „mieszkania na sprzedaż Ostrowiec Świętokrzyski” szuka miesięcznie 950 użytkowników, a „mieszkania Ostrowiec” – 800. W odniesieniu do wielkości miasta można stwierdzić, że popyt na lokale jest relatywnie wysoki.

Inwestuj z nami w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ceny mieszkań Ostrowiec – styczeń 2022

Średnia cena za m kw. mieszkania w Ostrowcu wynosiła w styczniu 2022 roku 4.120 zł. To zdecydowanie mniej, niż należało zapłacić za lokal w Kielcach. Tam średnia cena za m kw. mieszkania wynosiła 6.300 zł.

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!