0
Szkolenia z inwestowania Inwestuj z nami Okazje inwestycyjne

Regulamin

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości w Ostrołęce

Inwestowanie w nieruchomości na rynku pierwotnym wymaga specyficznych umiejętności negocjowania warunków z deweloperami oraz wyszukiwania najlepszych okazji inwestycyjnych. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwoliło nam stworzyć zespół Flipnapierwotnym.pl, w ramach którego organizujemy szkolenia dla potencjalnych inwestorów z Ostrołęki i okolic. W ich trakcie skupiamy się nie tylko na zobrazowaniu najważniejszych kwestii dotyczących flipowania na rynku pierwotnym, ale uczymy również jak inwestować w nieruchomości dysponując stosunkowo niewielkim kapitałem. Wspieramy uczestników naszych szkoleń w wyszukiwaniu najlepszych okazji inwestycyjnych oraz negocjujemy dla nich możliwie najlepsze warunki zakupu nieruchomości. W tym celu odbywamy ponad 500 spotkań z deweloperami rocznie, a naszymi partnerami są zarówno duże, jak i małe podmioty. Negocjując dążymy do zakupu nieruchomości w systemie 10/90, 15/85, czy 20/80, co nie byłoby możliwe w przypadku samodzielnych inwestorów.

Do tej pory szkolenia organizowane pod marką flipnapierwotnym.pl udało się ukończyć ponad 600 osobom, dzięki czemu zbudowaliśmy społeczność inwestorów, potrafiących inwestować w nieruchomości przy stosunkowo niewielkim kapitale. Systematycznie się ona rozrasta, a każdy, kto chce do niej dołączyć powinien zacząć obserwować nas na Facebooku. Udostępniamy tam bowiem darmowe webinary, których wykorzystanie może być pierwszym krokiem do nauki inwestowania.

Rynek nieruchomości w Ostrołęce przydatne informacje

Ostrołęka to miasto, które według danych na 31 grudnia 2021 zamieszkuje ponad 51 tys. osób, a liczba mieszkańców od 2002 roku zmalała o 4,7%. Niezależnie od tego popyt na mieszkania systematycznie rośnie, czego potwierdzeniem jest fakt, że w samym 2020 roku oddano do użytku 222 mieszkania. Aż 82,9% z nich zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, a tylko niewiele ponad 17% w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb mieszkaniowych.

Mapa nieruchomości w Ostrołęce – najważniejsze lokalizacje

Charakteryzując rynek nieruchomości w Ostrołęce warto określić najważniejsze lokalizacje, czyli miejsca, gdzie nieruchomości cieszą się największym powodzeniem. Z pewnością należy do nich osiedle Traugutta, Centrum, czy Śródmieście. Zainteresowaniem cieszą się również mieszkania na osiedlu Witosa oraz Dzieci Polskich.

Ceny nieruchomości w Ostrołęce – marzec 2022

Średnia cena za metr kwadratowy w Ostrołęce wynosi obecnie 6 148 złotych i jest większa niż na początku roku o 419 złotych, czyli niespełna 8%. W ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrosła aż o około 28%, co jest naprawdę spektakularnym wynikiem. Co więcej, eksperci rynku nieruchomości przewidują dalsze wzrosty, do których przyczyni się z pewnością rosnący popyt na nieruchomości oraz napływ ludności ze wschodu.

Najdroższe i najtańsze dzielnice w Ostrołęce

Charakteryzując rynek nieruchomości w Ostrołęce należy podkreślić dużą rozpiętość cen pomiędzy konkretnymi lokalizacjami. Najdroższe dzielnice to te, które zamieszkuje najwięcej młodych ludzi oraz które są dobrze zlokalizowane. W tym przypadku średnia cena metra kwadratowego sięga 7 tys. złotych, a przykładem może być osiedle Traugutta, czy Centrum. Zbliżone ceny obowiązują również na osiedlu Pomian. Na drugim biegunie znajdują się najtańsze lokalizacje, gdzie cena za metr kwadratowy to niespełna 5 tys. złotych. Przykładem może być osiedle Stare Miasto, czy Wojciechowice.

Inwestuj z nami w Ostrołęce

Potencjał ostrołęckiego rynku nieruchomości – wady i zalety

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w Ostrołęce?:

  • miasto zamieszkuje przeszło 51 tys. osób, a nieznaczny spadek liczby ludności w najbliższych latach nie wpływa negatywnie na popyt na rynku nieruchomości;
  • w 2020 roku do użytku oddano 222 mieszkania, z czego aż 82,9% zostało przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem;
  • ceny nieruchomości w ciągu ostatnich 12 miesięcy zaczęły bardzo szybko rosnąć, a procentowy wzrost średniej ceny za m² wyniósł około 28%;
  • obecnie średnia cena za m² kształtuje się w granicach 6 100 złotych, a eksperci przewidują jej dalszy wzrost;
  • położenie niedaleko dwóch miast wojewódzkich: Warszawy i Białegostoku;
  • eksperci przewidują również zwiększony popyt na nieruchomości w Ostrołęce, co jest związane z napływem ludności ze wschodu.

Naucz się inwestowaniana w nieruchomości i sprawdź jak wygląda flipping na rynku pierwotnym.

 

 

JESTEM ZAINTERESOWANY

Dołącz do nas i obracaj nieruchomościami!
Jesteśmy po to aby udowodnić Tobie, że inwestowanie w nieruchomości jest dla każdego bez względu na wiek, pochodzenie czy kapitał początkowy. Najważniejsze są chęci. Zdajemy sobie sprawę, że do każdej decyzji trzeba dojrzeć, więc jeśli będziesz gotowy to skontaktuj się z Nami!.

Masz pytania
lub chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swój numer telefonu,
a odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe!